Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Skipi1111

Skipi1111

Dołączył 13 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6555
  • Znaleziska 1081
  • Mikroblog 5474
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 34
Skipi1111
Skipi1111 33 min temu
  • 3
#gielda kioxia -15%, sk hynix -12.50%
Skipi1111 - #gielda kioxia -15%, sk hynix -12.50%

źródło: jest-w-pyte-ch%C5%82opaki-z-brak%C3%B3w

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 35 min temu
  • 0
#gielda gotowi na kolejny krach stulecia? xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
2 godz. i 35 min temu
  • 2
#gielda gruby czemu ranisz?
jatutylkonamoment - #gielda gruby czemu ranisz?

źródło: IMG_7208

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 2 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 1
@ja_tu_tylko_na_moment: o może siversa się w końcu złapie bo już tydzień poza kółeczkiem jestem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 2 godz. i 36 min temu
  • 1
#gielda jak wróciła hossa to @pysznewpierdalator zamknął mordę, przypadek?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pysznewpierdalator
pysznewpierdalator
52 min temu via Wykop
  • 0
Hossa i bessa na przestrzeni jednego miesiąca krwa wy hazardziści cfd to już przechodzicie ludzkie pojęcie

Ciągle to samo mówię, cfd to g0wno i scam, akcje są tylko dla ludzi którzy mają coś we łbie i są w miarę zaangażowani czyli nie ty ani 90% tagu, dca etf sp500 w tanim dm na ike jest dla 90%, smieciuchy to pump and dump jak altcoiny i nft, a Bitcoin nie ma żadnego fundamentu
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 3 godz. i 58 min temu
  • 0
#gielda kibel dzisiaj 😁
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

perfumowyswir
perfumowyswir
5 godz. i 12 min temu
  • 68
#gielda

Holderzy SK Hynix dzisiaj
perfumowyswir - #gielda 

Holderzy SK Hynix dzisiaj

źródło: IMG_1610

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 4 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 0
@perfumowyswir: kioxia nie lepsza( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 13 godz. i 24 min temu
  • 2
#gielda ale pompa po wyleszczeniu słabych rączek
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NimooZysku
NimooZysku
13 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 5
@Skipi1111: kto po tak małych spadkach dał się wyleszczyć... chyba nikt. Jakby gruby chciał to naprawde wytestowałby rączki
  • Odpowiedz
202492
202492
13 godz. i 36 min temu
  • 1
micron po wynikach robi spadek 30%, a ile zajmie odbicie?

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 13 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 2
@202492: będzie szybko odkupowany po spadku
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 14 godz. i 2 min temu
  • 0
#gielda ale peng jak rasowy śmieciuch zrobił 20% żeby spaść do 3%
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111
Autor
14 godz. temu via Wykop
  • 1
@vladi_putin: pingwinek
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
14 godz. i 38 min temu
  • 1
#gielda

Z obserwowanych spółek tylko jedna się ostała na zielono (siwers nie liczę, bo zamknięty przed zwałą)
perfumowyswir - #gielda 

Z obserwowanych spółek tylko jedna się ostała na zielono (s...

źródło: IMG_1597

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 14 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 0
@perfumowyswir: jaka zwała u mnie pompuje dalej
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
14 godz. i 48 min temu
  • 18
CO TY MI TU SYNEK DAJESZ ZA OL ŁORLD. FLASZKĘ BYŚ OJCU STAREMU ACZ SPRAWIEDLIWEMU POSTAWIŁ A NIE JAKIEŚ HAZARDY
#gielda
vladi_putin - CO TY MI TU SYNEK DAJESZ ZA OL ŁORLD. FLASZKĘ BYŚ OJCU STAREMU ACZ SPRA...

źródło: IMG_1633

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 14 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 5
@vladi_putin: stary sprzeda i kupi cfd
  • Odpowiedz
aett
aett
14 godz. i 45 min temu
  • 1
co jest k---a, co za dzien xD kupuje cos a to po 3 minutach rosnie jak p------e, drugi raz dzisiaj xDDD

#gielda
aett - co jest k---a, co za dzien xD kupuje cos a to po 3 minutach rosnie jak p------...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 14 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 0
aaoi


@aett: od razu wiedziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99
15 godz. i 38 min temu
  • 1
#gielda do wszystkich pamieciorzy. nie robie sondy bo losowe cwele będą wciskać guziki.

czy sprzedajesz/kupujesz/trymujesz pod EC? Pisać w komentarzach. Micron wyniki w środę po zamknięciu kasyna.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 15 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 0
@cytr0netx99: a co ty taki chitry na wiedzę
  • Odpowiedz
slawak1
slawak1
slawak1
15 godz. i 55 min temu
  • 0
#gielda Ale ten Microsoft to śmieć, już tracę cierpliwość :/
Czy już nikt nie słucha rekomendacji analityków? Przecież, to powinno rosnąć ヽ( ͠°෴ °)ノ
slawak1 - #gielda Ale ten Microsoft to śmieć, już tracę cierpliwość :/ 
Czy już nikt ...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 15 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 0
@slawak1: ja rekomenduje sprzedać, czemu nie sluchasz
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 15 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 0
@slawak1: sprzedasz na stracie śmiecia kupisz coś co rośnie i zapomnisz
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 16 godz. i 46 min temu
  • 10
#gielda jak wam powiem, że załadowałem się w intela za 131$ to nie uwierzycie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel
16 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 0
@Skipi1111: xd
  • Odpowiedz
bonzo_fugazi
bonzo_fugazi
16 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 0
@Skipi1111: odbije
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 16 godz. i 53 min temu
  • 2
#gielda marvell ale co ty robisz miałeś robić raid na 1000$
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111
Autor
16 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 0
@assninja: no niby tak ale jest niedosyt ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 18 godz. temu
  • 9
#gielda czyli co jak spacex zadebiutowało to nie ciągnęło ze sobą do góry żadnego kosmicznego śmieciucha ale jak spacex spada to cały kosmos także spada?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
17 godz. i 59 min temu via iOS
  • 8
@Skipi1111: tak a o co chodzi
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel
17 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 4
@Skipi1111: Tak a o co chodzi
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 18 godz. i 7 min temu
  • 0
#gielda a my w pingwinie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TajnyPortfelBuffeta
TajnyPortfelBuffeta
18 godz. i 36 min temu
  • 4
Mogged
#gielda
TajnyPortfelBuffeta - Mogged
#gielda

źródło: IMG_8253

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111 18 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 0
@TajnyPortfelBuffeta: jakby głupek swoich akcji microsmiecia nie sprzedał to dzisiaj też by był bilionerem
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111 18 godz. i 35 min temu
  • 1
#gielda dobrze wrócić po długim weekendzie na zielono
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >

Zysk Teoretyczny

  • Nie pytaj o uśrednianie – nie duszę się, bo nie łapię spadających noży🔪 W portfelu +2137 zł realnego zysku. Ja realizuję, Ty teoretyzujesz📈 W pokoju brak okna, w sercu Barka. Dywersyfikacja to tchórzostwo. Koncentracja to wolność.
  • Nasdaq

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.05.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 30.08.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking