Hossa i bessa na przestrzeni jednego miesiąca krwa wy hazardziści cfd to już przechodzicie ludzkie pojęcie
Ciągle to samo mówię, cfd to g0wno i scam, akcje są tylko dla ludzi którzy mają coś we łbie i są w miarę zaangażowani czyli nie ty ani 90% tagu, dca etf sp500 w tanim dm na ike jest dla 90%, smieciuchy to pump and dump jak altcoiny i nft, a Bitcoin nie ma żadnego fundamentu
#gielda czyli co jak spacex zadebiutowało to nie ciągnęło ze sobą do góry żadnego kosmicznego śmieciucha ale jak spacex spada to cały kosmos także spada?
#gielda dobrze wrócić po długim weekendzie na zielono
Zysk Teoretyczny
Nie pytaj o uśrednianie – nie duszę się, bo nie łapię spadających noży🔪
W portfelu +2137 zł realnego zysku. Ja realizuję, Ty teoretyzujesz📈
W pokoju brak okna, w sercu Barka.
Dywersyfikacja to tchórzostwo. Koncentracja to wolność.
źródło: jest-w-pyte-ch%C5%82opaki-z-brak%C3%B3w
Pobierz