Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko147
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

897

Bezczelna Ukrainka w Polsce mówi do Polaków że może sobie na więcej pozwolić niż

adamus89
adamus89
z
youtube.com
dodany: 02.05.2026, 22:25:47
  • #
    ukraincywpolsce
  • 220
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (220)

najlepsze

Blackorange
Blackorange
03.05.2026, 06:13:09 via Wykop
  • 460
Płacę więcej podatków niż ty zarabiasz, to mogę więcej

Taka nowobogacka mentalność jest nie tylko z Ukrainy, wystarczy obejrzeć ostatnie filmy z żoną pazury, której bronią dziennikarze polsatu.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

teh_m
teh_m
03.05.2026, 06:35:35 via Wykop
  • 60
Taka nowobogacka mentalność


@Blackorange: ...Jest wszędzie. ¯\(ツ)/¯
teh_m - >Taka nowobogacka mentalność

@Blackorange: ...Jest wszędzie. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
lubaluft
lubaluft
lubaluft
03.05.2026, 07:20:06 via Wykop
  • 47
@teh_m: Tylko nie wszędzie jest równe przyzwolenie społeczne, i nie wszędzie mogą się czuć kompletnie bezkarni.
  • Odpowiedz
mmmmmmmmmmmmmm
mmmmmmmmmmmmmm
03.05.2026, 07:45:35 via Wykop
  • 203
deportowac, zakaz wjazdu do uni na 10 lat
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kulfonix
Kulfonix
03.05.2026, 11:51:41 via iOS
  • 43
@FrostlyMostly: za jajco.
  • Odpowiedz
Matkasiedziztylu
Matkasiedziztylu
Matkasiedziztylu
03.05.2026, 12:43:55 via Wykop
  • 11
@mmmmmmmmmmmmmm: kiedyś królowały w internecie wymyślne opisy czego by to komentujący nie zrobił, gdyby to on się znalazł w danej sytuacji, jak to by wszystkich nie poskładał. Trochę tego obecnie mniej, nie wiem czy dlatego że formuła się wyczerpana, czy zaczęto to penalizować ze względu na groźby karalne.
"Deportować", a szczególnie "deportować na front" w przypadku dowolnego nagrania z odwalającym coś przedstawicielem narodu banderowskiego, to równie życzeniowe myślenie. Chłopie, nie
  • Odpowiedz
MistrzSumo
MistrzSumo
03.05.2026, 10:38:35 via Wykop
  • 121
Typowe ukraińskie myślenie, widziałem to nie raz.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MistrzSumo
MistrzSumo
03.05.2026, 10:56:43 via Wykop
  • 17
@kampaw: Akurat nigdy nie widziałem Polaka który by twierdził że może więcej bo płaci duże podatki.
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404
03.05.2026, 11:32:36 via Wykop
  • 30
Akurat nigdy nie widziałem Polaka który by twierdził że może więcej bo płaci duże podatki.


@MistrzSumo: Ja widziałem. Co nie zmienia faktu, że ci ludzie bardzo często dalej próbują przenosić swoje zwyczaje z Ukrainy do Polski myśląc, że tutaj też wszystkim im będzie przechodziło.
  • Odpowiedz
tekbbar
tekbbar
03.05.2026, 10:30:22 via Wykop
  • 94
Od jej pracy raczej się podatków nie odprowadza :-)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tekbbar
tekbbar
03.05.2026, 10:51:07 via Wykop
  • 32
@Jamniki2: Masz rację - ta karyna z filmiku bez wątpienia ciężką pracą zapracowała na to auto :-)
  • Odpowiedz
misiozaur
misiozaur
03.05.2026, 12:08:10 via Wykop
  • 12
@tekbbar: Az d--a jej spuchla
  • Odpowiedz
tpop77-tpop77
tpop77-tpop77
03.05.2026, 08:55:52 via iOS
  • 68
Banderu jest dumny
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dziki-wienczyslaw
dziki-wienczyslaw
dziki-wienczyslaw
03.05.2026, 18:54:14 via Wykop
  • -5
@tpop77-tpop77:
dziki-wienczyslaw - @tpop77-tpop77:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
aberazioon
aberazioon
aberazioon
03.05.2026, 10:27:31 via Wykop
  • 60
niestety takich kwiatków będzie więcej. Głosujcie dalej na pis i po na przemian.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

krdk
krdk
03.05.2026, 10:45:52 via Wykop
  • 30
@aberazioon: Można też na brauna to będą Hindusi xd
  • Odpowiedz
FrostlyMostly
FrostlyMostly
03.05.2026, 12:22:18 via Wykop
  • 1
@sn3p6: Nie ciebie pytałem
  • Odpowiedz
looonger
looonger
looonger
03.05.2026, 10:36:59 via Android
  • 40
Upowska mentalność. Gdzie ta swolocz do Europy.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

looonger
looonger
looonger
03.05.2026, 11:37:58 via Android
  • 9
@FrostlyMostly: Akurat zdanie Niemców, którzy swego czasu chcieli nas jako naród anihilować, mam w bardzo głębokim poważaniu.
  • Odpowiedz
MikiGRU
MikiGRU
03.05.2026, 16:55:23 via Wykop
  • 1
@FrostlyMostly: to dlaczego my nie możemy? Przecież Niemcy to ta wspaniała kultura zachodnia, bierzmy przykład
  • Odpowiedz
Banja_Luka
Banja_Luka
Banja_Luka
03.05.2026, 10:39:52 via Wykop
  • 37
Nie chcę tutaj ciebie ani twoich podatków (których i tak pewnie nie płacisz). Wracaj do siebie i zakryj rot xD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dziki-wienczyslaw
dziki-wienczyslaw
dziki-wienczyslaw
03.05.2026, 18:37:15 via Wykop
  • 1
zakryj rot


@Banja_Luka: Wiedzę że kolega to specjalista. Ja to se translator musiałem podać.
Ale niech będzie. Plusik.
  • Odpowiedz
Banja_Luka
Banja_Luka
Banja_Luka
03.05.2026, 18:41:28 via Wykop
  • 3
@dziki-wienczyslaw: sie człowiek uczy języka wroga.
  • Odpowiedz
Polnischefuhrer
Polnischefuhrer
03.05.2026, 10:35:43 via Wykop
  • 27
Ooooo, a tutaj macie polke jakby ktoś zaraz chciał pisać, że nasze rodaczki mają więcej kultury ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polnischefuhrer - Ooooo, a tutaj macie polke jakby ktoś zaraz chciał pisać, że nasze ...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

walictowszystkozajete
walictowszystkozajete
03.05.2026, 11:07:38 via Wykop
  • 14
@krzemas @Orlenc: to niech i dym zostawia u siebie w aucie ale zapewne wydychała go na pracownika, stąd ta reakcja. jeżeli nie palisz to dym jest dość drażniący ale z tego co widzę to jest tak także jeśli palisz patrząc na mojego sąsiada jarającego po 10 razy dziennie na balkonie.
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404
03.05.2026, 11:35:51 via Wykop
  • 8
Właściwie to powiedziałbym, że ona nawet ma rację przynajmniej z tego jak to opisuje. Jej wybuch agresji jest nieprzyjemny i być może przesadzony ale z założenia to też bym się obruszył gdyby mi ktoś władczym tonem kazał zgasić fajkę w aucie.


@krzemas: Moim zdaniem najgorsze jest to w tej całej sytuacji, że ona musi mieć tak poprzestawiane w mózgu iż wpadła na pomysł, że wrzuci taki film do netu bo
  • Odpowiedz
jimbim0972
jimbim0972
03.05.2026, 10:36:26 via Wykop
  • 25
Chcecie mieć czołgi Putina w Warszawie?!!!!
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dziki-wienczyslaw
dziki-wienczyslaw
dziki-wienczyslaw
03.05.2026, 18:34:17 via Wykop
  • 4
@jimbim0972: Tymczasem czołgi Putina w Warszawie
dziki-wienczyslaw - @jimbim0972: Tymczasem czołgi Putina w Warszawie

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3109
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2467
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2412
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
2044
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
1806
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #ustawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking