Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

346

Szef ukraińskiego MSZ o aferze wokół UPA: Nie wolno nakręcać spirali nienawiści

Szef ukraińskiego MSZ o aferze wokół UPA: Nie wolno nakręcać spirali nienawiści

Eskalacja konfliktu między Ukrainą a Polską nie przynosi korzyści ani Ukraińcom, ani Polakom napisał minister spraw zagranicznych Ukrainy Andrij Sybiha, komentując aferę w sprawie nadania przez Wołodymyra Zełenskiego ukraińskiej jednostce wojskowej imienia Bohaterów UPA"

-Shifu-
-Shifu-
z
oko.press
dodany: 03.06.2026, 13:46:52
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    wiadomosci
  • #
    news
  • #
    informacje
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (2)

Sikorski podał dalej jego wpis
Makavlani
z x.com
  • 41
Dobry komentarz do całej sprawy
baal80
z youtube.com
  • 5

Komentarze (110)

najlepsze

KokainowyStforek
KokainowyStforek
03.06.2026, 14:12:49 via Wykop
  • 407
To niech Ukraińcy przestaną ją nakręcać.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

serwitor
serwitor
serwitor
03.06.2026, 15:12:30 via Wykop
  • 115
To niech Ukraińcy przestaną ją nakręcać.


@KokainowyStforek: Nie no aż tyle to nie.jpeg. O to chodzi by oni dalej mogli a Ty masz milczeć, bo inaczej ruskie czołgi z Atlantyku słoną wodę lufami będą piły. Argumentacja zresztą zabójcza, bo to przecież "to pomysł żołnierzy" a "nasi obrońcy zasługują na bezwarunkowy szacunek". Jeśli to rzeczywiście jest to pomysł ich żołnierzy, to szacunek jest chyba ostatnią rzeczą na jaką zaslugują. Dali już
  • Odpowiedz
KokainowyStforek
KokainowyStforek
03.06.2026, 15:51:30 via Wykop
  • 73
@serwitor: W ogóle to mnie już w-----a ta postowa pucybuta. Trzymam za nich kciuki, serio, niech się tam gruzują z Ruskimi nawet 10 lat. Płaćmy im te starlinki, paliwo i uj wie co jeszcze, martwy kacap to miód na moje serce. Czas jednak zacząć od nich wymagać i cisnąć ich o konkretne ustępstwa.
  • Odpowiedz
PogromcaPatusow
PogromcaPatusow
03.06.2026, 14:48:50 via Wykop
  • 125
No paljaki przestańcie się dąsać i dawać kasę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Czerwone_Stringi
Czerwone_Stringi
04.06.2026, 09:37:04 via Wykop
  • 29
@PogromcaPatusow: Już dali
Czerwone_Stringi - @PogromcaPatusow: Już dali

źródło: 677793217_1540797374279839_8670068551393734802_n

Pobierz
  • Odpowiedz
Dopopopulis
Dopopopulis
Dopopopulis
04.06.2026, 15:42:08 via Wykop
  • 6
@Czerwone_Stringi: ujowa ta lista nawet Kowala nie ma
  • Odpowiedz
giorgioborgio
giorgioborgio
03.06.2026, 16:06:24 via Android
  • 121
Nie wolno mordować sąsiadów widłami i siekierami.
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ElMurano
ElMurano
04.06.2026, 09:32:29 via Wykop
  • 36
@Lufio: saszka niczym, nie naśladuj swojego dziadka.
  • Odpowiedz
giorgioborgio
giorgioborgio
04.06.2026, 11:14:23 via Android
  • 6
@Lufio: @Marco_Inaros Temat, aż taki zabawny?
  • Odpowiedz
Dbr86
Dbr86
Dbr86
04.06.2026, 07:10:01 via Wykop
  • 94
Niestety ale uważam, że sami do tego doprowadziliśmy. Ukraińcy praktycznie od początku testują to na ile mogą sobie pozwolić.
Rakieta w Przewodowie, zero reakcji. Żeleński stawiający Polskę na równi z Rosją na forum ONZ, to samo. Jak widać po ostatnich decyzjach Ukraińców, nasz rząd siedzi cicho. Co będzie kolejne? skoro w Kijowie wiedzą że mogą zrobić nam wszystko, a my pozostawimy to bez reakcji.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bardzokiepskotowidze
bardzokiepskotowidze
bardzokiepskotowidze
04.06.2026, 11:10:21 via Wykop
  • 11
@Dbr86: Całośc odbije im sie wielką czkawką, bo i ile władze wchodzą Ukrainie w d,,,, o tyle Polacy mają bardzo negatywny stosunek do Ukrainy i samych jej mieszkańców. Na co ten kraj bardzo intensywnie sobie pracował, ale tu trzeba dodać z wsparciem polskojęzycznych polityków wchodzących Ukrianie w d....
  • Odpowiedz
zizuzizizuza
zizuzizizuza
04.06.2026, 11:40:17 via Wykop
  • 12
@Dbr86: ruchali malolaty w burdelach ukrainskich to siedza cicho
  • Odpowiedz
paxotronic
paxotronic
04.06.2026, 08:03:00 via Wykop
  • 42
Zacznijmy od tego że spirala nienawiści zostala nakręcona przez zbrodniarzy z UPA i teraz nazywanie tych podludzi bohaterami dalej ją nakręca. Zalensky groryfikuje zbrodniarzy, my na to się nie godzimy, to nie jest nakręcanie, to reakcja na toksyczne zachowanie.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

hxhx6
hxhx6
04.06.2026, 09:13:45 via Wykop
  • 17
@zubrzpuszczy: przestań piszczeć ukronucko, zapraszamy na front, będzie z twojego truchła na polu więcej pożytku niż z twojego trollowania na wykopie
  • Odpowiedz
paxotronic
paxotronic
05.06.2026, 05:42:14 via Wykop
  • 1
@zubrzpuszczy: o proszę, trafił się inteligentny inaczej. LOL, śmieszny jesteś niesamowicie, rozbawiłeś mnie. Milego dnia i współczuję rodzinie, że muszą się z takim pacanem męczyć.
  • Odpowiedz
armiakrolewska
armiakrolewska
04.06.2026, 08:58:19 via Wykop
  • 37
Ale nisko upadli ukrincy. Bohaterem ten co zabijał dzieci xd I jeszcze jeden z drugim się cieszy, że ma w rodzinie bydle, która mordowało 2 letnie dzieci.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ximcio
Ximcio
04.06.2026, 09:45:02 via Wykop
  • 20
@armiakrolewska: dwuletnie... Niemowlaki też.
Miałem a robocie Ukraińców którzy się wręcz cieszyli, że mieli w rodzinie upa. Po wódce gadali różne rzeczy... No i na szczęście się w------o paru Polaków, i goście już nie pracują i nie mają zębów ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
Ximcio
Ximcio
04.06.2026, 11:28:12 via Wykop
  • 7
@outdust: no to Ci piszę jak było. Pobili się i dwójka straciła kilka zębów. Nie chcesz to nie musisz wierzyć a ja Ci nic nie muszę udowadniać człowieku. Jakbym miał dokumentować wszystkie wybryki a budowach to bym nic nie robił. Ale jest coraz mniej, bo coraz mniej ludzi ze wschodu czy czarnych robi.
  • Odpowiedz
100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza
03.06.2026, 15:45:42 via Android
  • 37
Dej dej dej
100piwdlapiotsza - Dej dej dej

źródło: 1000056461

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza
03.06.2026, 15:46:50 via Android
  • 10
No dej dej dej wincyj dej

Chwałaaaaaa UPA
100piwdlapiotsza - No dej dej dej wincyj dej 

Chwałaaaaaa UPA

źródło: 1000056457

Pobierz
  • Odpowiedz
DysproporcjaLudzkosci
DysproporcjaLudzkosci
03.06.2026, 21:05:08 via iOS
  • -9
@100piwdlapiotsza: jeszcze bardziej to pomniejsz i jeszcze trzeci raz zrób screena
  • Odpowiedz
Makavlani
Makavlani
03.06.2026, 22:03:53 via Wykop
  • 35
Dodajmy, że Sikorski podał dalej jego wpis xDD
Makavlani - Dodajmy, że Sikorski podał dalej jego wpis xDD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

serwitor
serwitor
serwitor
04.06.2026, 06:14:52 via Wykop
  • 33
Dodajmy, że Sikorski podał dalej jego wpis xDD


@Makavlani: Żalosne. Minister Spraw Zagranicy.
  • Odpowiedz
mac__
mac__
04.06.2026, 12:33:42 via Wykop
  • 4
Rakieta w Przewodowie, zero reakcji.


@serwitor: może to jeden z koneserów małoletnich
  • Odpowiedz
naplasterki
naplasterki
04.06.2026, 05:00:31 via Wykop
  • 29
Piękna manipulacja. "No co ty, żołnierzom żałujesz? A oni bronią Europy!"
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RM_PL
RM_PL
04.06.2026, 09:28:39 via Wykop
  • 16
@naplasterki: Szkoda, że nikt im nie wypomina, że owszem bronią Europy ale bez pomocy właśnie m.in. z Europy (zwłaszcza na początku tej wojny) to nie byłoby u nich tak wesoło.
Ogólnie moim zdaniem to oni po prostu podłapali "łatkę ofiary" jak pewien naród żymiański i właśnie testują jak daleko mogą się posunąć w pluciu na Polskę i Polaków oraz czy w ogóle za coś takiego poniosą jakiekolwiek konsekwencje. Jak Zełeński
  • Odpowiedz
Arteqq
Arteqq
04.06.2026, 09:19:21 via Wykop
  • 20
Do momentu akcji z zielonymi ludzikami ich największym wrogiem było państwo polskie.

Bandera i UPA to u nich kojarzy się z bohaterstwem a nie mordowaniem polskich obywateli.

Zacznijcie przy nich źle mówić o Banderze, to szybko przekonacie się, jacy to przyjaciele.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Lazy_AF
Lazy_AF
04.06.2026, 09:32:47 via Wykop
  • 5
@Arteqq: Rozmawiałem na ten temat z Ukraińcami, z którymi pracuję. Mówili, że o Banderze dowiedzieli się po przyjeździe do Polski. Tam, skąd pochodzą (wschodnia Ukraina), temat jest niemal nieznany.
  • Odpowiedz
Arteqq
Arteqq
04.06.2026, 09:44:25 via Wykop
  • 6
@Lazy_AF: Pogadaj z tymi z zachodu… Bo prawdziwi uciekinierzy wojenni ze wschodu to faktycznie kiedyś byli pro Ruscy i na UPA mieli wywalone.

Natomiast zarobkowi z pod Lwowa i terenów przygranicznych nienawiść do nas mają wyssaną z mlekiem matki.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Hity

tygodnia

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
4496
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3269
Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok
Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok
2608
W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.
W Polsce jak w Indiach. Rzeka umiera, a zakład gdzieś ma ekologię.
2066
Dogadali się, by nie podnosić ludziom pensji. Naloty UOKiK i policji na Śląsku
Dogadali się, by nie podnosić ludziom pensji. Naloty UOKiK i policji na Śląsku
1911
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #polska
  • #usa
  • #russiahateclub
  • #trump
  • #heheszki
  • #ruskapropaganda
  • #donbaswar
  • #neuropa
  • #ruskimir
  • #nato
  • #ukrainainfo
  • #bialorus
  • #izrael
  • #historia
  • #iran

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking