@bagno_: oglądałem parę materiałów i chłop zamiast pokazywać jaka tam jest bieda to zachwycał się tanimi hotelami, architekturą i miłymi ludźmi, także dobrze wiedział, żeby się nie wychylać
Swoją drogą typ jest bardzo ciężki do oglądania, straszny sknera i maruda, już lepiej pooglądać świat na fazie
#primemma no i prawidłowe zachowanie,gdyby wszyscy tak się zachowywali to tej k---y mitoMurana juz dawno by nie było i freaki byłyby bardziej śmiesznie niz żałosne
@AmaruShakur: ale to noname'y, jeszcze zobaczysz, że za to wyjście dostaną karę finansową bo akurat prime to tylko czeka na pretekst żeby im mniej zapłacić xD
@krystian-stepaniak: myślę, że każdy kto wpłacił na zbiórkę mógł sobie to łatwo zweryfikować więc w czym problem? Nie bez powodu nie jest to refundowane przez NFZ
Może niech geniusze z Eurowizji w końcu dadzą sobie spokój z głosowaniem przez Jury, które często jest upolitycznione i niech zostawią jedynie głosy telewidzów. Byłoby sprawiedliwiej.
Szkoda Alicji bo pewnie liczyła na więcej po dobrym pierwszym etapie, a tu polonia nie dowiozła. Szkoda bo zasługiwała na top 10 ze względu na jeden z najlepszych wokali na tegorocznym konkursie.
@surlin: no to nie było takiego zdarzenia, piosenka po prostu nie przypadła im do gustu, a kraje od których zawsze Polska dostaje punkty nie brały udziału w tym roku (Holandia, Islandia)
@MarMar1997: bez przesady, co roku jest podobnie w półfinałach, w tym roku słabszy poziom piosenek w finale pozwolił nam na wysokie miejsce po 1 etapie
W sumie czy to nie dziwne że Bangaranga była na 1szym miejscu u jury? Z reguły u jury wygrywają utwory z kijem w dupie, a takie „luźniejsze” są gdzieś na 5-6 miejscu. A może jury z każdego normalnego kraju przewidziało izraelski r--------l w teległosowaniu i solidarnie postawiła na cokolwiek co miałoby szansę z pejsatymi, żeby uniknąć kompromitacji konkursu xD No z każdego kraju z wyjątkiem jednego kraju gojów położonego nad wisłą xDDD
@westberlin: nie wiem czy wałki, oni mocno promują te swoje piosenki i do sporej liczby ludzi ta piosenka dotarła, wystarczy zobaczyć wyświetlenia na YT
Po Viki Gabor już jadą grubo na Facebooku, a w zasadzie jeszcze nawet nie wiadomo na kogo oddala głos. A nuż może się okazać, że była przeciwna daniu maxa dla izraela.
Poczekałbym na przecieki kto z jury głosował na maxa.
Druga kwestia: kto w ogóle pomyślał by wziąć Gaborke do jury jak ani to jakaś wybitna piosenkarka, ani też jakiekolwiek autorytet?
Większość jury to gównażeria: Viki Gabor (18 lat), Staś Kukulski (18 lat), Wiktoria Kida (23 lata), Jasiek Piwowarczyk (27 lat), Maurycy Żółtański (wiek nieznany ale wygląda też na 20 paro latka, kolega maty więc pewnie w jego wieku mniej więcej). Ja myślałem, że w takim jury który ocenia umiejętności wokalne, konstrukcje utworu, jak jest napisany itd. powinni siedzieć specjaliści branży, ludzie z wieloletnim doświadczeniem, a nie gówniarze XD #eurowizja
#jaktodaleko #ukraina #rosja #wojna
źródło: obraz
PobierzSwoją drogą typ jest bardzo ciężki do oglądania, straszny sknera i maruda, już lepiej pooglądać świat na fazie