Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
robertkk

robertkk

Dołączył 6 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 20157
  • Znaleziska 473
  • Mikroblog 19684
  • Obserwujący 30
  • Obserwowane 4
stanleymorison
stanleymorison
przedwczoraj, 08:36:45
  • 70
Nawet na polskim reddicie propsują zabranie zeleńskiemu tego orderu, tylko wykopki nadal robią za ukraińskie wycieraczki do butów XD „Ło matko, a co teraz na zachodzie powiedzo, ale wstyd :(„

#ukraina #bekazpodludzi #wojna #polityka
stanleymorison - Nawet na polskim reddicie propsują zabranie zeleńskiemu tego orderu,...

źródło: IMG_7850

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk przedwczoraj, 08:42:33 via Wykop
  • 0
@stanleymorison: jak to nawet skoro wiadomo ze wszyscy za tym bedziemy, trzeba brac tez pod uwage zagranice ktora nie wie o co chodzi i widzi to jako atak na ukraine

jesli powiesz ze nie powinno nas obchodzic co mysli zagranica to sie mylisz bo specjalnie po to nawrocki wyniosl to wszystko do polityki zeby na calym swiecie o tym mowic
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk przedwczoraj, 08:53:21 via Wykop
  • 0
@rgshhshdu-ffhh: chyba ze ktos sprawdzi, wtedy nie xD
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 19.06.2026, 22:21:10
  • 1
Nawet Zacharowa krytykuje Nawrockiego za zabranie orderu (15 czerwca) xD
I zwraca uwagę że to źle wpłynie na postrzeganie Polski w Europie

Marija Zacharowa powołała się na doniesienia, według których prezydent Nawrocki czeka z decyzją i pozbawi Zełenskiego odznaczenia, jeśli Kijów nie zmieni decyzji ws. jednostki wojskowej.

"Czy można nie pozbawiać? Niech się ośmieszają do końca. Aby później ślad ten pozostał niezatartą plamą na Warszawie" - napisała na Telegramie rzeczniczka MSZ Rosji.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk
Autor
przedwczoraj, 08:40:47 via Wykop
  • 0
@KokainowyStforek: @Frygus96 nie rozumiecie kontekstu, cala zagranica krytykuje i po rosji tez by sie mozna bylo spodziewac bo temat jest idealnie pod rosje a ona krytykuje
  • Odpowiedz
simon-talles
simon-talles
simon-talles
19.06.2026, 22:26:55
  • 4
#ukraina Dlaczego nikt nie pyta Dudy za co w sumie dal ten order xd
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk 19.06.2026, 22:30:06 via Wykop
  • 2
@simon-talles: mozliwe ze ktores z tych

Powstrzymuje rosyjską ofensywę na swoim terytorium.
Osłabia rosyjskie siły zbrojne poprzez zadawanie strat w ludziach i sprzęcie.
Utrudnia Rosji wywieranie presji militarnej na państwa NATO.
Dostarcza doświadczeń z nowoczesnego pola walki (drony, wojna
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 19.06.2026, 20:15:37
  • 68
Wszedłem sobie w komentarze jak nas wyzywa cała Europa za to że nie wiedzą o wołyniu, bo Nawrocki w IPNie nic nie robił żeby dbać o pamięć historyczną, albo wiedzą i twierdzą że nie powinniśmy publicznie robić wojny jak ukraina się broni.

Ten mem "trójkąt słowiański" jest najśmieszniejszy

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - Wszedłem sobie w komentarze jak nas wyzywa cała Europa za to że nie wiedzą...

źródło: hdfhfdhfdhfdfhdhdhd

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk
Autor
19.06.2026, 20:18:47 via Wykop
  • 4
@SpongeBobertKanciastoRenki: tutaj głównie chodzi o prezydentów, że Zełeński chad, Pavel chad a nasz to obiekt żartów
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
Autor
19.06.2026, 20:24:28 via Wykop
  • 2
@SpongeBobertKanciastoRenki: tylko grek ma do nas pretensje jako narodu
robertkk - @SpongeBobertKanciastoRenki: tylko grek ma do nas pretensje jako narodu

źródło: hfdfdhdhfdhfdhfhhh

Pobierz
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
Autor
19.06.2026, 20:30:45 via Wykop
  • 2
@smutny_kojot: usun konto
robertkk - @smutny_kojot: usun konto

źródło: hdfhfdhfhhhfh

Pobierz
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
Autor
19.06.2026, 20:40:35 via Wykop
  • 0
Robert w porządku z głową? Komentarze randomów z Twittera świadczą o tym że to zła decyzja?


@cinu4: w porzadku z glowa? Napisalem gdzies tak?
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
Autor
19.06.2026, 20:45:44 via Wykop
  • 0
@fantazm: nie jedna osoba tylko wiele ludzi i czepiaja sie tego ze nie robi sie afery tylko dzwoni i zalatwia sprawe po cichu i maja w 100% racji
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
Autor
19.06.2026, 20:53:16 via Wykop
  • 0
Ale ty kochasz te ukraine


@MatyasHunyadi: uwielbiam
robertkk - >Ale ty kochasz te ukraine

@MatyasHunyadi: uwielbiam

źródło: fdhfdhfdfdhh

Pobierz
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
Autor
19.06.2026, 21:00:58 via Wykop
  • 0
@fantazm: duda chyba mowil ze mieli umowe zeby nie robic takich rzeczy i zelenski pierwszy zlamal wiec to jego wina
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
Autor
19.06.2026, 21:02:39 via Wykop
  • 0
@PrawdziwyMongolzMongolii: bo to twoje urojenia
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
Autor
19.06.2026, 21:23:55 via Wykop
  • 0
konto założone w 2023 i jedyne co to w temacie Ukrainy się udziela xD


@ggs-hg: zobacz tego ukrainskiego trolla, ciagle udziela sie o ukrainie

https://x.com/KonradBerkowicz
  • Odpowiedz
ropien
ropien
ropien
19.06.2026, 21:12:32
  • 18
Andrij Sybiha, szef ukraińskiego MSZ:

"Jest nam przykro, że w Warszawie górę wzięły emocje i skłoniły one polskich polityków do podejmowania nieuzasadnionych, impulsywnych i lekceważących kroków nie tyle wobec prezydenta Zełenskiego, ile przede wszystkim wobec państwa ukraińskiego." -

Obrzydliwy, bezczelny typ.
#ukraina
ropien - Andrij Sybiha, szef ukraińskiego MSZ:

"Jest nam przykro, że w Warszawie gór...

źródło: 9349

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk 19.06.2026, 21:18:08 via Wykop
  • 11
@ropien: rigcz jak zawsze, zresztą po to go wzięli bo specjalnie nauczył się dla nas polskiego i co dwa tygodnie nas chwali na twitterze. Po prostu nie rozumiesz co napisał
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 19.06.2026, 18:00:40
  • 9
Ale ta wojna idzie dobrze, w 2022 Zełenski dzwonił do Lukaszenki i pytał dlaczego napadł z rosją na ukrainę a teraz mówi że ma tydzień na usunięcie przekaźników ruskich dronów bo rafineria "nie tut" xD

#ukraina #polityka #rosja #wojna
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk 19.06.2026, 15:54:20
  • 1
O co chodzi, ktoś widział kiszaka w Polsce i wymyślił że tutaj mieszka i boi się wyjść z domu żeby uniknąć podatków?
Przecież mogłby tutaj mieszkać ponad 100 dni legalnie a reszte roku w Rumunii

#kiszak
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk
Autor
19.06.2026, 16:04:00 via Wykop
  • 0
@niemiecki-ekko: nie rozumiem
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
Autor
19.06.2026, 16:13:50 via Wykop
  • 1
@niemiecki-ekko: ok to nie ma sensu dlatego sie dziwilem xD
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 19.06.2026, 13:25:37
  • 2
Dzisiaj chyba wabiki lecialy bo zadnych dobrych wiesci

#ukraina #rosja #wojna
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk 19.06.2026, 10:59:46
  • 0
Głupio dzisiaj atakowac dronami moskwę, po wczorajszym są w pełni gotowi a jeśli nic nie trafi do celu to powiedzą że sukces a wczoraj to raz zaspali. Wczorajsza kompromitacje mozna bylo grzac przez dwa tygodnie albo dluzej

Ma to sens jedynie gdy drony beda latac codziennie i niewazne z jakim skutkiem wazne ze slychac wybuchy

Plus ukraina powiedziala ze atak na rafinerie byl zemsta za cerkiew, a dzisiaj znowu leca drony wiec rosja ma
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk
Autor
19.06.2026, 11:18:00 via Wykop
  • 0
@niegwynebleid: @marcin-cw chodzi tylko o to ze dzisiejszy atak na moskwe jest bez sensu bo prawdopodobnie nie bedzie wiekszych szkod, krym to inna sprawa. Ruscy nie mysla inteligentnie wiec stawiajac sie z ich perspektywy to pomysla ze rosja dalej wygrywa
  • Odpowiedz
polock
polock
19.06.2026, 10:08:22
  • 56
Znów sobie latają swobodnie nad Moskwa.
https://t.me/voynareal/138553?single
#ukraina #rosja #wojna
polock - Znów sobie latają swobodnie nad Moskwa.
https://t.me/voynareal/138553?single...

źródło: 4547

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk 19.06.2026, 10:15:50 via Wykop
  • 0
@polock: nie swobodnie bo to kadr z filmu gdzie zestrzelili jednego
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 19.06.2026, 09:51:49
  • 59
Kreml: Mimo wszystko system obrony przeciwlotniczej nadal wykazuje wysoką skuteczność i niezawodność.


#ukraina #rosja #wojna
robertkk - >Kreml: Mimo wszystko system obrony przeciwlotniczej nadal wykazuje wysoką...

źródło: 1000003041

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mleko3-2procent
mleko3-2procent
19.06.2026, 10:36:33 via Wykop
  • 4
@robertkk: dziś już twierdzą ze zaatakowało ich tysiąc dronow i nic nie dalo się zrobić XD
A jeszcze wczoraj pisali ze 300 poszło na całą rosje
  • Odpowiedz
MrCreosote
MrCreosote
19.06.2026, 11:24:59 via Wykop
  • 10
@robertkk:
- Opuchnięty panie, mam dobrą i złą wiadomość.
- Zacznij od złej.
- Nie działa.
- A dobra?
- Wdrożyliśmy obronę przeciwlotniczą.
- Nareszcie!
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 19.06.2026, 09:02:19
  • 1
Jeden apel, nie pozwólmy podczas słusznej nagonki na lekarzy dać sprac sobie mózgi ruskim trolom którzy chcą zeby głosować na jedną partię która uważa rosję za sojusznikow a Polskę chce okupować bez żadnego wystrzału.

Waleczny (podobno) narodzie polski


dwa razy zajelismy Moskwe i pisanie jakby autor nie był Polakiem

by
robertkk - Jeden apel, nie pozwólmy podczas słusznej nagonki na lekarzy dać sprac sob...

źródło: dfhhfdhfdfhdhfh

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk
Autor
19.06.2026, 09:06:32 via Wykop
  • 0
@Famine: nic nie zrozumiales i sam jestes botem wiec usuwam
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 19.06.2026, 08:13:52
  • 62
Pan Madyar, prześladowany, w 2019 wysadzili mu dom granatnikiem.
Tak się jakoś złożyło że w 2025 został dowódcą ukraińskich sił dronowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I tak się jakoś złożyło że z powodu wojny ukraina musiała zostać liderem dronów wojskowych

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - Pan Madyar, prześladowany, w 2019 wysadzili mu dom granatnikiem.
Tak się j...

źródło: 1000003073

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

music_has_the_right_to_children
music_has_the_right_to_children
19.06.2026, 07:45:57
  • 385
"Komu przeszkadzała ta rafineria, która dostarcza paliwo mieszkańcom Moskwy?" — napisał jeden z użytkowników, dodając, że ataki wyglądały na próbę "wciągnięcia Moskwy w wojnę między Ukrainą a Rosją"
xDDD

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/drony-paralizuja-rosyjska-stolice-mieszkancy-w-panice-jak-mamy-teraz-zyc/y2ep8n6,79cfc278

#ukraina #rosja #bekazpodludzi
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk 19.06.2026, 07:54:57 via Wykop
  • 135
@music_has_the_right_to_children: bo to prawda, wczoraj rusek potwierdzal ze nawet jak sam jest z petersburga to jest traktowany jak plebs.
U nas w warszawie jest to samo w sumie
robertkk - @musichastherightto_children: bo to prawda, wczoraj rusek potwierdzal ze n...

źródło: 1000003065

Pobierz
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 19.06.2026, 06:22:06
  • 2
Zwozili tyle sztuk obrony do moskwy zeby dolaczyly sie do zabawy zamiast zestrzeliwac drony xD

#ukraina #rosja #wojna
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk 18.06.2026, 19:49:45
  • 105
Najlepsze ujęcie

Chińczyk przyjeżdża do moskwy na anektowane tereny i zbiornik wywala ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - Najlepsze ujęcie

Chińczyk przyjeżdża do moskwy na anektowane tereny i zbi...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ebson
ebson
18.06.2026, 19:55:58 via Wykop
  • 65
to w Moskwie? XD


@mkorsov: no właśnie, nie do pomyślenia że wciągają niewinny kraj jakim jest moskwa do wojny rosyjsko Ukraińskiej
  • Odpowiedz
mleko3-2procent
mleko3-2procent
18.06.2026, 19:57:00 via Wykop
  • 25
ta eksplozja to w Moskwie


@mkorsov: jedna z wielu.
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 18.06.2026, 16:32:53
  • 14
Moskwa

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - Moskwa

#ukraina #rosja #wojna
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aleale2
Aleale2
Aleale2
18.06.2026, 16:36:35 via Wykop
  • 5
@robertkk: czuć aurę zła w powietrzu
  • Odpowiedz
xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
18.06.2026, 16:37:50 via Android
  • 5
@robertkk: mordor 2026 czarno-ropowane
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 18.06.2026, 15:05:12
  • 9
Tak wygląda słynne "walenie ukraińskich dronów w bloki".
Przypominam że dezinformację można zgłaszać

https://wykop.pl/wpis/86552925/gdy-nie-mozecie-w-spoldzielni-doprosic-sie-o-ociep#296886903
https://wykop.pl/wpis/86553281/podsumowanie-dnia-bardzo-dobrze-ze-wala-w-moskwe-b

#ukraina #rosja #wojna
@CopyM +1
@polock: A no tak, jak ruskie walą w bloki mieszkalne to "celowa zbrodnia wojenna", jak Ukraina to "przekierowali nam drony :( ". Dwójmyślenie pryma sort
więcej
robertkk - Tak wygląda słynne "walenie ukraińskich dronów w bloki".
Przypominam że de...

źródło: hfddhfhdfhdfhdfhdfh

Pobierz
robertkk - Tak wygląda słynne "walenie ukraińskich dronów w bloki".
Przypominam że de...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aiween
Aiween
18.06.2026, 15:33:44 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

Atryu
Atryu
18.06.2026, 16:34:28 via Wykop
  • 1
@robertkk: @CopyM to wyjątkowy przyglup, nawet chyba bije na głowę tego co wrzuca ciągle ankiety
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 18.06.2026, 11:26:20
  • 332
#ukraina #rosja #wojna
robertkk - #ukraina #rosja #wojna

źródło: 1000003049

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plejton26
plejton26
18.06.2026, 11:31:37 via Wykop
  • 45
@robertkk: Patron <3
  • Odpowiedz
emjot86
emjot86
18.06.2026, 14:39:23 via Wykop
  • 82
@plejton26:
emjot86 - @plejton26:

źródło: HLFyu9HWUAAXqLf

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 20
  • Strona 4 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 08.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 25.04.2024

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking