Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
robertkk

robertkk

Dołączył 6 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 20219
  • Znaleziska 473
  • Mikroblog 19746
  • Obserwujący 30
  • Obserwowane 4
  • Dodane (7219)
  • Komentowane (12496)
  • Plusowane (31)
robertkk
robertkk 4 godz. i 25 min temu
  • 8
Piekna akcja ukrainy z tymi przekaźnikami dronów na białorusi, wyłączeniem ich i przyznaniem się do działan wojennych przeciwko ukrainie. Teraz ukraina może sobie atakować białoruś właściwie kiedy chce, np jak zobaczy ze rafineria dalej przekazuje paliwo rosji albo zbierze sie jakas wieksza grupa zolnierzy przy granicy.

My też dawno powinniśmy powiedzieć białorusi że jak przerzuca do nas migrantów to zastrzegamy sobie prawo do ataku białoruskich strażników naruszających nasze bezpieczeństwo żeby w moment
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saib75
saib75
saib75
2 godz. i 56 min temu via Android
  • 0
@robertkk: tworzysz nierealną narrację. Amy walczyć z Białorusią? Przecież to ruskie służby i KGB to organizuje. To nie Białorusini. To kacapy, okupjace tymczasowo Białoruś.
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
Autor
2 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 0
@xMaro: @saib75 nato tak nie zrobi wiec i tak mozna sobie pomarzyc. Ale generalnie po zestrzeleniu przez turcje samolotu juz nigdy zaden nie wlecial
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 5 godz. i 5 min temu
  • 4
Historyczne spory między państwami powinni rozstrzygać historycy, a nie politycy - oświadczył minister obrony Litwy Robertas Kaunas, odnosząc się do sprawy odebrania Orderu Orła Białego prezydentowi Ukrainy Wołodymyrowi Zełenskiemu. W podobnym tonie wypowiedział się też Boris Pistorius, szef niemieckiego MON.


#ukraina #rosja #wojna #polityka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CarlChryniszzswics
CarlChryniszzswics
4 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 7
@robertkk: hmm, Nawrocki jest historykiem... ale tez i politykiem. Po ciuchu przyznają mu rację?
  • Odpowiedz
MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno
MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno
4 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 9
@CarlChryniszzswics: no i nawrocki stwierdzil, ze ukraincy maja prawo wybierac sobie bohaterow jakich chca. Ale wtedy to byla prawda etapu, teraz to pluja nam w twarz xD
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 6 godz. i 55 min temu
  • 403
Rosja zwróciła się do Kazachstanu z prośbą o około 50 tys. ton benzyny AI-92 z powodu niedoborów paliwa, — Reuters.


dej dej dej

#ukraina #rosja #wojna
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wasky
Wasky
6 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 191
@robertkk: dej dej dej, mam "horom" rafinerie.
  • Odpowiedz
damch
damch
damch
5 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 230
@robertkk: Cudownie jest żyć w czasach, w których kacapy żebrzą o b--ń i paliwo.
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 12 godz. i 31 min temu
  • 18
90% Ukraińców dąży do konstruktywnego dialogu z Polską w sporach historycznych – sondaż KIIS

Większość (57%) podziela pragmatyczny pogląd Karola Nawrockiego, że każdy naród może mieć swoich bohaterów, a inne narody nie powinny się mieszać.

Kolejne 33% oczekuje, że poprzez wspólne komisje historyków, a nie polityków, możliwe będzie osiągnięcie konsensusu.

#ukraina #rosja #wojna #polityka
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Haisenbberg
Haisenbberg
12 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 39
@robertkk: Piękna manipulacja tylko skąd ty wziąłeś te 90%??? Przecież tylko 33% uważa że warto rozmawiać i dojść do porozumienia co do tego jak było.

57% twierdzi że to nie polski sprawa jaką historie pisze sobie ukraina i nic nam do tego a kolejne 4% uważa, że powinniśmy przyjąć bzdury ukraińskich "historyków" jako prawdę.
Haisenbberg - @robertkk: Piękna manipulacja tylko skąd ty wziąłeś te 90%??? Przecież ...

źródło: 1000121046

Pobierz
  • Odpowiedz
gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
12 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 27
@robertkk:
57% procent ukrainców chce czcic ludobójców, no fajnie wyszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 13 godz. i 39 min temu
  • 333
Wśród rosjan używających google'a 44 tysiące razy ktoś szukał jak spuścić (komuś) paliwo z samochodu w ostatnim tygodniu

https://x.com/Maks_NAFO_FELLA/status/2069394841813848356

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - Wśród rosjan używających google'a 44 tysiące razy ktoś szukał jak spuścić ...

źródło: 1000003292

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Haisenbberg
Haisenbberg
13 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 176
@robertkk: hmmm to da się spuścić paliwo z pustego baku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
Autor
13 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 99
@krzysiek-wr: czesto, nie smiesza cie niektore?
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 14 godz. i 55 min temu
  • 30
Najfajniej ze rosji wszystko sie sypie i nastroje rosyjskich osintowcow sa fatalne, a ruscy na wykopie beda swietowac zajecie Konstantynówki pod którą podeszli na początku 2025 i niedawno probowali zawiesic flage ale spadli z drzewa

#ukraina #rosja #wojna
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk
Autor
14 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 4
@Sram_Rzarem: szara strefa to tam gdzie sa walki, jak sa walki to sa rosjanie
  • Odpowiedz
Sram_Rzarem
Sram_Rzarem
Sram_Rzarem
13 godz. i 59 min temu via iOS
  • 0
@robertkk: no przecież napisałem że no ok.
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 15 godz. i 12 min temu
  • 18
Zauważyliscie że tym co zawsze wyzywają zeleńskiego od ćpuna, komika najbardziej zalezało na jego przyjeździe na konferencję?
To kolejny przykład całkowicie sprzecznych narracji w zależności jak jest wygodnie rosji
Przyjechała np. premier ale oni się najbardziej za Zełenskim stęsknili

#ukraina #rosja #wojna #heheszki #polityka
robertkk - Zauważyliscie że tym co zawsze wyzywają zeleńskiego od ćpuna, komika najba...

źródło: nfsnfnsfnfsnfsn

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dziedzicpruski
dziedzicpruski
13 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 1
@alfaiomega2: Ale trochę tęsknisz za nim? Szkoda, że nie przyjechał?
No bo o tym jest wpis, który komentujesz.
  • Odpowiedz
alfaiomega2
alfaiomega2
alfaiomega2
8 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 0
Ale trochę tęsknisz za nim? Szkoda, że nie przyjechał?


@dziedzicpruski: na pewno nie tak bardzo jak ty tęsknisz za rozumem
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk wczoraj, 20:42:43
  • 308
Mam zlą i dobra wiadomość
Zła - ukraina nie wysyła już dronów raz dziennie
Dobra - wysyła dwa razy dziennie

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - Mam zlą i dobra wiadomość
Zła - ukraina nie wysyła już dronów raz dziennie...

źródło: hfcfhchhccfhchfh

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NitrousOxide
NitrousOxide
wczoraj, 20:58:13 via Android
  • 80
Leccie ptaszęta. Palcie wszystko
  • Odpowiedz
ovejaNegra
ovejaNegra
wczoraj, 21:04:36 via Wykop
  • 266
@robertkk: Zajcewa zapłacze?
ovejaNegra - @robertkk: Zajcewa zapłacze?

źródło: 1000110918

Pobierz
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk wczoraj, 17:48:10
  • 8
Ministerstwo Spraw Zagranicznych poinformowało, że Ukraina prowadzi ze stroną polską prace dyplomatyczne mające na celu rozwiązanie problemu zaostrzenia stosunków między oboma państwami.


MSZ Ukrainy Sybiha jak zawsze z rigczem (za chwilę ktoś wrzuci fejka z wp.pl w komentarzach i napisze że nie)

#ukraina #rosja #wojna #polityka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sram_Rzarem
Sram_Rzarem
Sram_Rzarem
wczoraj, 20:51:32 via iOS
  • 1
@robertkk: niech prowadzą. Z-----i to niech się kajają
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk wczoraj, 17:11:09
  • 13
Zelenski mógł 19 maja nominować Trumpa do pokojowej nagrody nobla, to Nawrocki sam by go przeprosił za wołyń xD

#polityka #ukraina #wojna #rosja #heheszki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk wczoraj, 16:05:56
  • 33
Armia brytyjska będzie gotowa do ataku na Rosję w ciągu kilku minut, jeśli wschodnia flanka NATO zostanie zagrożona.

Ogłosił to szef brytyjskiego Sztabu Generalnego, donosi „The Sun”.

Żołnierze i b--ń na wschodniej flance NATO muszą być gotowe do „ataku i operacji w ciągu 30 minut”.


#ukraina #rosja #wojna
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adkos
Adkos
Adkos
wczoraj, 16:30:13 via Android
  • 20
@robertkk: Język siły która rosja rozumie
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
wczoraj, 16:33:07 via Wykop
  • 34
@robertkk: Zaraz sie dowiesz od konfederacji, ze anglosasi to wuje co nas zdradzily i ze to brzydki kraj bez wolnosci slowa.
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk wczoraj, 15:19:10
  • 40
rosja planuje całkowity zakaz eksportu diesla. Sytuacja z paliwem jest trudna, ale kontrolowana - wicepremier rady ministrów


#ukraina #rosja #wojna
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
wczoraj, 15:24:20 via Android
  • 36
@robertkk: stacja paliw nie ma paliwa- mem
  • Odpowiedz
yosemitesam
yosemitesam
wczoraj, 15:25:36 via Wykop
  • 14
Skoro sam wielki Admirał Kuzniecow był napędzany mazutem, to pewnie każda ruska łada może na nim jeździć
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk wczoraj, 15:04:57
  • 6
na wykopie tego nie widać. jeśli ci rosjanie na wykopie to ci madrzejsi, a prawdopodobnie tak, bo niektórzy dobrze znają jezyk polski, to ciężko sobie wyobrazić, jak mądra jest reszta

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - na wykopie tego nie widać. jeśli ci rosjanie na wykopie to ci madrzejsi, a...

źródło: hdfhdfhfdhdffhdhfdh

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CopyM
CopyM
CopyM
wczoraj, 15:32:24 via Wykop
  • 2
@robertkk: Robert, ty żeś ledwie liznął polskiego i już będziesz rozliczał ludzi z IQ XD Dawaj na discorda chętnie twój akcent usłysze.
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
Autor
wczoraj, 15:58:05 via Wykop
  • 2
@CopyM: mam wybor albo wejsc na podejrzane discordy albo miec z ciebie beke juz teraz na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk wczoraj, 14:19:55
  • 5
ruscy w nowy, niezbyt lotny sposób próbują siać nienawiść twierdząc że wysłanie orderu poczta lub brak przyjazdu na konferencję to zniewaga.

Wszystko jest konsekwentne:
- Zelenski słyszał publicznie od prezydenta Polski że dla ludzi którzy gloryfikują upa nie ma miejsca w Europie.
Jako że on to podpisał, to mimo że sam ma neutralny stosunek do upa, nie mógł przyjechać i go oddać. On go dostał, więc on wysłał. Z tego samego powodu nie było go
robertkk - ruscy w nowy, niezbyt lotny sposób próbują siać nienawiść twierdząc że wys...

źródło: dhfhdfdfhhdfdhfdhfdhfh

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rgshhshdu-ffhh
rgshhshdu-ffhh
rgshhshdu-ffhh
wczoraj, 14:24:23 via Wykop
  • 4
@Not_Broken: ten gość musi być nieironicznie kacpaskim trollem xD
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
Autor
wczoraj, 14:30:33 via Wykop
  • 4
nie każdemu płaca za shitpostking na wykopie


@rgshhshdu-ffhh: dlatego piszesz juz trzeci bezuzyteczny komentarz w ciagu minuty
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk wczoraj, 12:58:49
  • 5
Tytan intelektu Pieskow znowu przemówił

Kojarzycie pewnie zarzuty ukrainy wobec białorusi że pomaga rosji w kierowaniu dronów i daje benzynę z rafinerii, ukraina groziła atakiem.

Na ukraińskie zarzuty o pomaganie rosji przez białoruś, zamiast po prostu skłamać jak zawsze, stwierdził że ukraina "wtrąca się w sprawy wewnętrzne białorusi" legitymizując w ten sposób jakikolwiek atak ukrainy na białoruś xD

#ukraina #rosja #wojna #polityka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikuuuus
Mikuuuus
wczoraj, 13:02:46 via Wykop
  • 2
@robertkk: Łukaszenka już ładnie zesrany xD
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wojna-z-rosja/news-putin-i-lukaszenka-zwoluja-pilne-spotkanie-ws-grozb-zelenski,nId,8091147
  • Odpowiedz
pozdroxxx666
pozdroxxx666
wczoraj, 14:23:40 via Wykop
  • 1
@Mikuuuus: chyba to jest ten moment aby wreszcie Grodno wróciło do Polski
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk wczoraj, 10:25:32
  • 7
Przydacz ocenił, że jeśli „emocje po stronie prezydenta Zełenskiego nie będą eskalować, to jako sąsiedzi będziemy musieli ze sobą współpracować”. Dodał jednak, że jeśli prezydent Ukrainy „nadal będzie chciał obrażać Polaków, obrażać polską historię i gloryfikować ludobójców, to Polska ma całą paletę różnego rodzaju instrumentów, które mogą wpływać na rzeczywistość na wschód od naszej granicy”.


Czym to się różni od urojeń rosji że "jeśli ukraina nie odda ziem to rosja sama je sobie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szurszur
szurszur
wczoraj, 10:33:51 via Wykop
  • 5
@robertkk: No coś tam się rózni, ale Nawrocki nie ma teraz takiej gamy instrumentów jaką tu nakreśla. To co miał grubszego czyli odebranie orderu już spalił. Chyba, że to takie straszenie na okres po wyborach.

Przez 7 lat zawsze odnosił się do tego neutralnie że jak ktoś z ukrainy uważa upa za bohaterów to on to szanuje.


@robertkk: Mało tego, ta wypowiedź którą tu streszczasz pochodzi z kampanii
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
Autor
wczoraj, 10:38:57 via Wykop
  • 2
@szurszur: powtorzyl to w wywiadzie dwa dni temu ale przed tym przez 7 lat chyba nie mowil w ogole. Zreszta jak ma popierac jak on dobrze wie jako prezydent co robili na wolyniu i dlatego slusznie ze mu zabrali order
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk wczoraj, 08:59:19
  • 82
Bójka o paliwo w "mocarstwie"

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - Bójka o paliwo w "mocarstwie"

#ukraina #rosja #wojna
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tommy__
Tommy__
wczoraj, 09:10:03 via Wykop
  • 106
@robertkk: Gdy widzisz jak typ przed tobą na Orlenie przy płacenia zamawia jeszcze kawę i hotdoga i szuka w telefonie jaki to miał NIP do faktury
  • Odpowiedz
ukamieniowany
ukamieniowany
ukamieniowany
wczoraj, 09:41:20 via Wykop
  • 74
@robertkk: szkoda, że ucięte w takim momencie, tam w bagażniku miał pewnie dodatkowe karty do gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk wczoraj, 08:27:17
  • 8
Trolling na ukraińskim kanale telegrama:

"Światowy Dzień Flaminga obchodzony jest co roku 23 czerwca. To święto poświęcone jest tym niezwykłym ptakom, ich ochronie na wolności oraz zachowaniu ich naturalnego środowiska życia."

Flaming i Flamingo to oczywiscie rowniez ta rakieta, moze dzisiaj jakies wystrzela

#ukraina #rosja #wojna
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk wczoraj, 07:44:12
  • 13
Ukrainski wczorajszy atak na fabryke czesci w woronezu (nie ai, potwierdzone przez filmy rosjan)

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - Ukrainski wczorajszy atak na fabryke czesci w woronezu (nie ai, potwierdzo...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szurszur
szurszur
wczoraj, 07:58:12 via Wykop
  • 4
@robertkk: No wreszcie sa jakies filmiki, z uderzeń tym razem dlugo trzeba było czekac.
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk wczoraj, 07:03:11
  • 3
Jak rozumiecie słowa Zełenskiego że "orban tak samo jechał na antyukraińskich sentymentach i przegrał wybory?" Zełenski to nie tylko mąż stanu ale też mściwy ujek i te słowa raczej nie wynikają z braku znajomości polskiej polityki, a wiadomo że nawrockiego popierało 50% wyborców za to że był kibolem i miał aferę z przywłaszczeniem kawalerki i to zupełnie inny przypadek niż orban, którego nienawidziło 80% węgrów. Ma już jakiś plan na przegranie wyborów
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpalaczBenzyny
SpalaczBenzyny
wczoraj, 07:12:36 via Wykop
  • 3
@robertkk: cała ta afera z UPA to właśnie wygląda jak robienie sobie polityki czyli Tusku dajcie nam coś bo jak nie to zrobimy wam b----l u was i stracicie na tym wśród swoich wyborców,
Tusk czegoś tam nie zrobił więc wyszło jak wyszło, zapunktował Nawrocki za to, teraz jest ukraińska jazda po nim,

Aby się tam Ukraińcy nie przyjechali na tej naszej wojnie polsko-polskiej i planowaniu naszych wyborów
  • Odpowiedz
Lime0606
Lime0606
Lime0606
wczoraj, 08:03:27 via Wykop
  • 3
@robertkk: PiS i Nawrocki są kuloodporni jeżeli chodzi o afery, więc nawet jakby Zełeńsky miał zaaranżować jakąś aferę to mu życzę powodzenia. A tak naprawdę to jeżeli chodzi o politykę międzynarodową to Zełeńsky to sowiecka małpa z brzytwą, szczególnie to widać w jego podejściu do wyborów w USA, a Orban przegrał bo stworzył system okradania państwa na Węgrzech
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 348
  • Strona 1 z 348
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 08.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 25.04.2024

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking