Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko149
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
robertkk

robertkk

Dołączył 6 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 19820
  • Znaleziska 467
  • Mikroblog 19353
  • Obserwujący 31
  • Obserwowane 4
robertkk
robertkk 29.05.2026, 09:03:10
  • 0
Swoją drogą rosja dobrze to rozgrywa, bo najpierw robi wielką kampanię dezinformacyjną na ukrainie że trzeba oddać d----s i będzie super bo wojna się skończy, a reżim kijowski nie chce pokoju i wysyła ludzi na front, więc ukraina musi robić fikołki by jednoczyć naród i przekonywać ze warto jeszcze wytrzymać do upadku rosji więc powołuje się na upa, które walczyło przeciwko armii czerwonej i nkwd, a wołyń to dla nieświadomych ukraińców mała
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk
Autor
29.05.2026, 09:11:49 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 29.05.2026, 07:19:22
  • 127
ruska rafineria w wołgogradzie w nocy

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - ruska rafineria w wołgogradzie w nocy

#ukraina #rosja #wojna

źródło: hfdhdfhfhdfdhhfdfh

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2403
2403
29.05.2026, 13:53:53 via Wykop
  • 3
@robertkk: pięknie oświetlona
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 29.05.2026, 07:16:23
  • 14
Rumunia podejmie działania w odpowiedzi na atak rosyjskim dronem: jest to bardzo poważna eskalacja, oświadczyło Ministerstwo Spraw Zagranicznych.


#ukraina #rosja #wojna
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niktwazny997
Niktwazny997
Niktwazny997
28.05.2026, 19:58:52
  • 1
#ukraina
Wy sobie mozecie wyobrazic gdyby sytuacja byla odwrocona? I zadajcie sobie konkretne pytania. Czy Ukraincy jezdziliby na granice pomagac Polakom? Czy ochoczo przyjmowalby nas do swoich domow dajac dach nad glowa jedzenie ubrania nie chca nic w zamian? Czy wieszaliby wszedzie Polskie flagi na terenie Ukrainy?Czy dawaliby Polakom tyle przywilejow? Czy w polityce byloby tyle Polakow i mieli duzy wplyw na polityka Ukrainy? Czy Polacy mieliby prawo wtracac sie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk 28.05.2026, 20:00:49 via Wykop
  • 19
@Niktwazny997: w ukrainskim parlamencie wisi flaga unii europejskiej, w twoim zsrr, sam odpowiedz
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 28.05.2026, 19:13:27
  • 657
rosja mowi w telewizji o ataku na Polske - 50 wykopow
ukraina deklaruje pomoc w razie ataku - 50 wykopow
losowe znalezisko o wolyniu - 1500 wykopow

#ukraina #rosja #wojna
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf
28.05.2026, 19:57:07 via Wykop
  • 98
@robertkk: 1500 wykopnięć, to będzie cały rubel i 50 kopiejek.
  • Odpowiedz
Placi
Placi
Placi
28.05.2026, 20:21:07 via Android
  • 464
@robertkk: z wyjątkiem znaleziska o tym, że ekshumacje faktycznie ruszyły dzięki rządowi. To już konfederatów, pisowcow i zerowcow nie interesuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 28.05.2026, 09:38:32
  • 26
ukraina zaczęła używać nowego drona który demoluje rosyjską logistykę na południu ukrainy

#ukraina #rosja #wojna
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikuuuus
Mikuuuus
28.05.2026, 09:39:52 via Wykop
  • 11
@robertkk: Filmik dla osób zainteresowanych
https://wykop.pl/wpis/86257991/sekretne-drony-juz-pracuja-filmik-opublikowany-prz
@Mikuuuus +65
Sekretne drony już pracują 😉
Filmik opublikowany przez Dowództwo Sił Systemów Bezzałogowych Sił Zbrojnych Ukrainy
#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #wojsko #drony #swiat
więcej
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 28.05.2026, 07:50:58
  • 134
rosyjska gazeta Moskowskij Komsomolec opublikowała artykuł, w którym autor twierdzi, że porażka jest w istocie zwycięstwem, a przegrana w wojnie może być nawet korzystna.

Wspaniałe porażki: kiedy geopolityczne klęski mogą być bardziej korzystne niż błyskotliwe zwycięstwa

Mechanizm rosyjskiej historycznej koleiny zawsze zamieniał porażkę w zwycięstwo.

Społeczeństwo woli być dumne ze zwycięstw i zapominać o porażkach, a jeśli już o nich pamięta, to z naturalną goryczą. Jednak w Rosji to właśnie przegrane wojny
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf
28.05.2026, 07:54:24 via Wykop
  • 152
@robertkk: oho, zaczyna się opakowywanie rezultatów SWO w szeleszczącą złotą folię zwycięstwa.
  • Odpowiedz
yosemitesam
yosemitesam
28.05.2026, 07:57:26 via Wykop
  • 146
Już jutro na wykopie zacznie się narracja, że od początku chcieli przdgrać. I to miało być nie Kijów w trzy dni, ale porażka w trzy lata. Taki mieli plan. Brakuje jeszcze narracji, że Ukraina musi im odbudować rafinerie, ale pewnie i to się niedługo pojawi.
"To że nie zdobyliśmy Kijowa, było strategicznym sukcesem i genialnym posunięciem na miarę Żukowa"
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 27.05.2026, 20:01:35
  • 15
To już z 5 fala botów dzisiaj, a wystarczyło okopać się na zaporożu żeby teraz nie płakać że jest mała kontrofensywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ukraina #rosja #wojna
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk 27.05.2026, 14:35:20
  • 9
Może dlatego że zaczęli tak robić w połowie 2023 xD
Eh, te boty

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - Może dlatego że zaczęli tak robić w połowie 2023 xD
Eh, te boty

#ukraina ...

źródło: hdfdhfhfdhfdfdhhdfh

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk
Autor
27.05.2026, 14:51:24 via Wykop
  • 8
@CopyM: wania zaczeli w polowie 2023 i to sa fakty zero jedynkowe xD
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
Autor
27.05.2026, 17:20:49 via Wykop
  • 0
@CopyM: na razie jedyny twoj dowod ze byly w 2022 to ten ze nikt o nich nie slyszal xD
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 26.05.2026, 17:34:39
  • 202
„Pierwsze 500 celów jest już zaplanowanych” – ostrzegł Białoruś dowódca SBS „Magyar”.

„Bezpłatna i bardzo praktyczna rada: nie próbuj się mierzyć z Ukrainą” – napisał na swoim kanale Telegram, komentując zagrożenie ze strony Białorusi.

#ukraina #rosja #wojna
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yosemitesam
yosemitesam
26.05.2026, 17:39:08 via Wykop
  • 175
Jak się popatrzy, w jakiej odległości od granicy z Ukrainą jest rafineria w Mozyrzu, to tam po ataku nawet nie byłoby czego remontować.
  • Odpowiedz
yosemitesam
yosemitesam
26.05.2026, 18:45:03 via Wykop
  • 264
Na Białorusi tylko jedna osoba chce walczyc z Ukrainą. Tą osobą jest ruski ambasador w Mińsku. Białorusini nie mają ochoty na tę awanturę, nawet wojskowi.
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 26.05.2026, 14:07:53
  • 29
Dużo osób zastanawia się skąd w USA nagła wstępna decyzja na produkowanie rakiet do patriota w Polsce.
Główny powód to ten:

Ukraina planuje przetestować nową, tańszą alternatywę dla systemu obrony powietrznej Patriot do końca 2026 roku.

Firepoint uczestniczy w międzynarodowym projekcie Freya, którego celem jest opracowanie nowoczesnego systemu obrony powietrznej zdolnego do przechwytywania pocisków balistycznych. Pierwsze testy systemu odbędą się do końca bieżącego roku.


Po
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk
Autor
26.05.2026, 15:38:00 via Wykop
  • 14
@kubkarzzswarzadza: o tym nie wiedzialem ale na pewno tak, ogolnie powod jest ten sam, konkurencja, fajnie ze mozna podziekowac tez wlochom i francuzom
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 26.05.2026, 14:30:14
  • 12
#polityka #heheszki
robertkk - #polityka #heheszki

źródło: hfdhfdfhddhfhdfh

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk 26.05.2026, 12:00:16
  • 613
Zełenski: Łukaszenko powiedział, że czas na spotkanie prezydentów Ukrainy i Białorusi. Zaprosiłem więc Swietłanę Cichanouską do Kijowa

#ukraina #rosja #wojna #heheszki #polityka
robertkk - Zełenski: Łukaszenko powiedział, że czas na spotkanie prezydentów Ukrainy ...

źródło: hfdhffhdfdhfhdfhdh

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk
Autor
26.05.2026, 12:17:25 via Wykop
  • 227
@polski_polak_z_polski:
robertkk - @polskipolakz_polski:

źródło: hdffhdfhdfhdfhdfh

Pobierz
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
Autor
26.05.2026, 12:32:10 via Wykop
  • 2
@badreligion66: chyba byl tutaj ale oddali konto jakiemus konfederacie
https://wykop.pl/ludzie/IntruDroid
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
Autor
26.05.2026, 13:56:29 via Wykop
  • 2
@badreligion66: tak, nie od dzisiaj. W kazdym razie teraz jest tam ktos znajacy dobrze polski i dalej probuje destabilizowac panstwo ale teraz podsycajac konflikty miedzy kobietami i mezczyznami
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 26.05.2026, 11:35:12
  • 5
Po odwołaniu szkodnika z koalicji, koalicja chce słusznie odwołać Nawrockiego, pis Trzaskowskiego, a Chrobrego kto? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po wskrzeszeniu bandery domyślam się, że konfederacja

#polityka #heheszki
robertkk - Po odwołaniu szkodnika z koalicji, koalicja chce słusznie odwołać Nawrocki...

źródło: hdfhfdfhdhfdfhdfhddfh

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk 26.05.2026, 10:14:13
  • 162
Chiny proszą rosję, aby nie atakowała Kijowa, i wzywają do powstrzymania się od masowych ataków — Ministerstwo Spraw Zagranicznych


Może nie być uderzeń na kijów bo chiński pan zakazał

#ukraina #rosja #wojna
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yosemitesam
yosemitesam
26.05.2026, 10:26:12 via Wykop
  • 115
Chiny każą, a nie proszą. Czasy, kiedy Chiny prosiły, skończyły się przed epoką Xi.
  • Odpowiedz
kubkarzzswarzadza
kubkarzzswarzadza
26.05.2026, 11:19:24 via Wykop
  • 111
@robertkk: potężny pan chińczyk( ͡° ͜ʖ ͡°)
kubkarzzswarzadza - @robertkk: potężny pan chińczyk( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: IMG_1068

Pobierz
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 26.05.2026, 08:31:29
  • 17
#polityka #heheszki
robertkk - #polityka #heheszki

źródło: hffdhhfhdfhfhdh

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
26.05.2026, 08:34:28 via Wykop
  • 4
@robertkk: Się śmiejesz, a pisiory teraz będą robić referenda gdzie się da przez ten niski próg.
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 25.05.2026, 22:40:06
  • 40
Nie mogę z tej Konstantynówki której ruscy nie potrafią zająć od lutego 2026, a to jest 20 km od Bachmutu o który bili się w 2023 przez pół roku

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - Nie mogę z tej Konstantynówki której ruscy nie potrafią zająć od lutego 20...

źródło: dhffhdhdfhdfhfhdffh

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niegwynebleid
niegwynebleid
25.05.2026, 22:44:38 via Wykop
  • 20
@robertkk: ja trochę odpadłem ostatnio z bieżącymi informacjami i musiałem sprawdzić, a tam ruskie odeszli od pokrowska xD
  • Odpowiedz
yosemitesam
yosemitesam
26.05.2026, 06:09:43 via Wykop
  • 17
Nie jest łatwo zająć Konstantynowkę, jak szykujesz się właśnie do zajęcia Lizbony.
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 25.05.2026, 20:35:18
  • 16
Czyżbyśmy z litwą w końcu udostępniali swoją przestrzeń powietrzną dla ukraińskich dronów? xD
Wystarczy po każdym takim ataku powiedzieć że nam przykro i po cichu się dogadać że nic z tym nie będziemy robić

Poza tym to w pełni bezpieczne - rosja nie odważy się w nie strzelać a każde zagłuszanie to jej wina
Możliwe że nawet poprosiliśmy o to ukrainę żeby zrobić porzadek z tym zagłuszaniem przez rosjan zwykłych samolotów itd
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kantarek
Kantarek
25.05.2026, 20:52:03 via Wykop
  • 36
@robertkk: Jak będziemy chcieli to udostępnimy korytarze powietrzne dla Monako, Ukrainy, Grecji i Chile i gunwo małpie z kremla do tego xd
  • Odpowiedz
szurszur
szurszur
25.05.2026, 22:43:16 via Wykop
  • 9
w koncu"? O korytarzach powietrznych przez Polske i panstwa baltyckie mowi sie od dawna.


@Aster1981: Gdyby tak było to taką powtarzalną masówke wcześniej czy później ktoś nagrałby i wrzucił do sieci tak jak jest zalew filmików z przelotów dronów w Rosji. One leca wolno i słychac z daleka, jest czas aby wyjąc telefon i nagrać.
Nie ma nagrań z Polski to znaczy nie ma masowych przelotów.
Ba nawet nie ma
  • Odpowiedz
Niktwazny997
Niktwazny997
Niktwazny997
25.05.2026, 18:36:39
  • 2
#ukraina
Już wiem czemu od zawsze traktowałam wykop jako dno dna. Te szczucie jak jeden mąż na Rosjan i wiara że Ukraińcy nas szanują i traktują poważnie pokazuje mi ile tu głupków siedzi.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk 25.05.2026, 18:40:25 via Wykop
  • 21
@Aleale2: translator bardzo czesto zmienia rodzaj a to ruski bot
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 25.05.2026, 17:52:00
  • 98
rosja:
napadła na ukrainę
przemieliła kilka milionów ludzi (z czego zabici i cieżko ranni to 1,3 mln)
- obywatele z regionów których nie traktują jak ludzi powoli się kończą
- wzięli studentów z moskwy, petersburga itd
- tamci zostali zgruzowani w Starobielsku a mieli tylko sterować dronami za frontem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 21
  • Strona 5 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 08.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 25.04.2024

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking