Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
robertkk

robertkk

Dołączył 6 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 19819
  • Znaleziska 467
  • Mikroblog 19352
  • Obserwujący 31
  • Obserwowane 4
robertkk
robertkk 01.06.2026, 19:11:12
  • 7
Budanow o odpowiedzi nato w razie ataku rosji:

"Nie może być poważnego sojuszu, w którym decyzja musi być podejmowana jednomyślnie przez wiele krajów jednocześnie, bo to po prostu nie działa". „Zawsze ktoś będzie mieć inne zdanie i w krytycznym momencie nigdy nie zgodzi się na jedno. To niemożliwe, po prostu niemożliwe. Wkrótce się o tym przekonamy”.

#ukraina #rosja #polityka #wojna
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk
Autor
01.06.2026, 19:16:52 via Wykop
  • 1
@gorzki99: były szef ukraińskiego wywiadu, pierwsze 30 sekund tego filmu dobrze nakreśla sytuację kto to jest
robertkk - @gorzki99: były szef ukraińskiego wywiadu, pierwsze 30 sekund tego filmu d...
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
Autor
01.06.2026, 19:23:20 via Wykop
  • 3
@gorzki99: pewnie mowi o zielonych ludzikach w kraju nato. Zrszta najwyzsi ranga ukrainscy wojskowi od dawna twierdzą ze nato to bardzo dobry straszak ale sojusz o małych mozliwościach przez brak decyzji, bo dobrze wiedzą kto walnął w przewodów
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 01.06.2026, 18:54:43
  • 1
W ruskiej propagandzie bardzo mi brakuje jednego spina, że ta wojna to teatr dla gojów bo cerkwie w Polsce stały puste i trzeba było zapełnić je ukraińcami. Ale wtedy by wyszło, że prawosławia nikt tutaj nie chce i że ukraińcy są religijni a przecież według ruskich co najmniej połowa to naziści

#ukraina #rosja #wojna
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kontrowersje
kontrowersje
01.06.2026, 21:45:02 via Wykop
  • 0
@robertkk: nie wiem czy wiesz, ale przed 2022 cerkwie w Polsce podlegały pod patriarchat moskiewski, nie pod konstantynopolski
  • Odpowiedz
maciusuper
maciusuper
maciusuper
01.06.2026, 13:16:11
  • 86
Nie mogę skończyć memika bo lista się cały czas rozwija:(
Ostatnio moderacja wysłała mnie za niego na urlop 2 tygodnie. Ciekawe jak dzisiaj się skończy.

P.S. zauważyłem że im celniej i błyskotliwej punktuje się banderowców, tym większa szansa że będzie wymoderowane i ban.

#ukraina #wojna #bekazlewactwa
maciusuper - Nie mogę skończyć memika bo lista się cały czas rozwija:(
Ostatnio moder...

źródło: ukraina

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk 01.06.2026, 13:28:51 via Wykop
  • 5
@maciusuper: zboze pis, ekshumacje sa, zasilki konwencja genewska, w parlamencie sa flagi ue i ukraina w pierwszym dniu rakiety w przewodowie mowila ze jest gotowa przedstawic dowody na ruska i temat zostal wyciszony przez usa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 01.06.2026, 10:07:48
  • 0
To wygwizdanie przy ukrainskim hymnie to jakas nowosc czy tak jest zawsze? xD

#ukraina #rosja #wojna #mecz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk
Autor
01.06.2026, 10:20:36 via Wykop
  • 2
@CopyM: wczesniej to byly tysiace dezinformacji wycietych z kontekstu jak z wzywaniem usa do wojny

https://demagog.org.pl/fake_news/zelenski-wezwal-usa-do-wojny-slowa-wyrwane-z-kontekstu/
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
Autor
01.06.2026, 10:25:39 via Wykop
  • 0
@NanuszJowak91: pewnie dlatego ze jakos w 2012 roku ogladalem ostatni mecz pilki noznej
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
Autor
01.06.2026, 11:03:14 via Wykop
  • 0
@CopyM: robercik to polskie imie, w rosji chyba nie ma wiec mozesz nie kojarzyc
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 01.06.2026, 07:45:16
  • 269
rocznica spiderweb, dronowania bombowcow i samolotow z dronow z ciezarowek

Około 40 uszkodzonych, 10-13 zniszczonych samolotow

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - rocznica spiderweb, dronowania bombowcow i samolotow z dronow z ciezarowek...

źródło: 1000002856

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk
Autor
01.06.2026, 08:00:25 via Wykop
  • 9
@Maksymilian_Gaigerfrost: i onuc
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
Autor
01.06.2026, 08:37:17 via Wykop
  • 1
@Spioszeq: tak, opony lepiej sie pala ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 01.06.2026, 06:20:46
  • 63
Update pożaru rurociągu Łazarewo LVDS 1200 km od ukrainy (z popołudnia 31 maja, trafiony został wcześniej 31 maja)

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - Update pożaru rurociągu Łazarewo LVDS 1200 km od ukrainy (z popołudnia 31 ...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dqdq1
dqdq1
01.06.2026, 06:26:43 via Wypiek
  • 15
@robertkk piękne!
  • Odpowiedz
sosiwoczostkowe
sosiwoczostkowe
01.06.2026, 07:54:00 via Android
  • 5
@robertkk: "Uuuuuu.... FOKUS! łoj blać"
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 31.05.2026, 13:52:43
  • 1
Chciałem sprawdzic filmiki jak walczy ta jednostka "bohaterów upa" i nie ma o niej prawie żadnego medialnego śladu.
Oczywiście dużo takich jednostek dziala w ciszy ale znalazłem coś ciekawego.

Centrum Operacji Specjalnych „Północ” nazwany bohaterami upa to 140 Centrum Specjalnego Przeznaczenia (A0661) czyli żołnierze nato xD

140. Samodzielny Pułk Operacji Specjalnych to certyfikowany przez NATO pułk ukraińskich sił specjalnych. Jest to jedna z najbardziej tajnych i skrytych jednostek w ramach ukraińskich sił specjalnych. Został utworzony
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk
Autor
31.05.2026, 14:21:09 via Wykop
  • 0
@panDario

W 2009 roku stał się częścią Sił Odpowiedzi NATO.
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
Autor
31.05.2026, 15:27:32 via Wykop
  • 1
@panDario: w praktyce niczym sie nie roznia oprocz tego ze to siły nato ktorych państwo nie jest w nato, więc nie obowiązuje ich np artykul 5
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
Autor
31.05.2026, 18:14:59 via Wykop
  • 0
@panDario: ale gdzie ja pisalem ze cale wojsko?
@gaz_wieprzowy co wy sie wszyscy uwzieliscie z tym certyfikatem nato?

Certyfikacja = potwierdzenie zdolności i zgodności ze standardami NATO.
Włączenie do NRF = przydzielenie jednostki do konkretnej puli sił operacyjnych NATO.

niewazne jak bardzo chcecie udawac ze to nie sa zolnierze nato, to nimi sa
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
Autor
31.05.2026, 18:26:47 via Wykop
  • 0
@panDario: ale ona jest wlaczona a nie moze byc, rozumiesz?
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
Autor
31.05.2026, 19:02:42 via Wykop
  • 0
@panDario: jednostka jest przydzielona do komponentu wojsk specjalnych nato response force, ale nie pełniła dyzuru w NRF ponieważ

1. jest wojna na ukrainie
2. Ukraina nie jest w nato

do pełnoskalowej wojny regularnie ćwiczyła
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
Autor
31.05.2026, 19:07:34 via Wykop
  • 0
@panDario: nie, co miales z polskiego w szkole?
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
Autor
31.05.2026, 19:18:25 via Wykop
  • 0
@panDario: ale ja dalej ci tlumacze ze jednostka oprocz bycia certyfikowana jest wlaczona do nato xD
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
Autor
31.05.2026, 19:23:48 via Wykop
  • 0
@gaz_wieprzowy: rosja mowi ze walczy z calym nato
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 31.05.2026, 17:22:42
  • 2
o, ruscy znowu pokazali że tak naprawdę ich nie obchodzi wołyń i się z niego śmieją

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - o, ruscy znowu pokazali że tak naprawdę ich nie obchodzi wołyń i się z nie...

źródło: dfhfhdfdhfhdfdhdfhdhfh

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk
Autor
31.05.2026, 17:30:24 via Wykop
  • 4
@IntruDroid: da, da
robertkk - @IntruDroid: da, da

źródło: hdffhdhdfhfddfhfhdfhdhfdh

Pobierz
  • Odpowiedz
smutny_kojot
smutny_kojot
31.05.2026, 16:27:06
  • 8
Ale kompromitacja cela na pełnej dzisiaj xDD

#mecz #tenis #ukraina
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk 31.05.2026, 16:30:19 via Wykop
  • 1
@smutny_kojot: nie ogladalem tenisa ale eksperci mowili ze to nie iga grala zle tylko ukrainka dobrze, w pilce noznej zawsze bylismy posmiewiskiem
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 31.05.2026, 16:21:13
  • 2
i nawet takiemu kłamliwemu banderowcowi bardziej zależy na bezpieczeństwie Polski niż nawrockiemu ¯\(ツ)/¯

#ukraina #rosja #polska #polityka #wojna
robertkk - i nawet takiemu kłamliwemu banderowcowi bardziej zależy na bezpieczeństwie...

źródło: hfddhfdfhhdfdhfdfh

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hurraoptymizm
hurraoptymizm
31.05.2026, 16:51:03 via Wykop
  • 1
@robertkk: Twojemu stanowisku komputerowemu nadano imię bohaterów UPA
  • Odpowiedz
maxelm2
maxelm2
31.05.2026, 12:01:16
  • 0
Ciekawe czy istnieje jakiś ukraiński wykop i ciekawe czy tam można zobaczyć te wszystkie filmiki z Konfiturą? I jak je komentują Ukraińcy? #ukraina
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk 31.05.2026, 12:26:38 via Wykop
  • 2
@maxelm2: z konfitura nie ale zawsze jak ukraincy cos w Polsce odwala to ukraincy sa oburzeni bo powinni sie zachowywac jak nie sa u siebie
robertkk - @maxelm2: z konfitura nie ale zawsze jak ukraincy cos w Polsce odwala to u...

źródło: hdffhdfdhfdhdfhfdhdhfh

Pobierz
  • Odpowiedz
marcelus
marcelus
31.05.2026, 11:14:02
  • 3
Anna-Maria? Baza
#ukraina
marcelus - Anna-Maria? Baza
#ukraina

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk 31.05.2026, 11:36:42 via Wykop
  • 2
@marcelus: przeciez dobrze napisal, zukowska jako polityk nie ma co robic, ukrainiec dobrze pisze ze duza czesc to boty bo przecietny konfederata robi 12 godzin w kolchozie i nie ma czasu na szczucie. 26 maja byl podpisany dekret i afera sie zaczela 29 od wpisu nawrockiego
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
31.05.2026, 10:54:54
  • 28
CZUJE SIĘ UPODLONY MOJA DUMA NARODOWA I PATRIOTYZM ZOSTAŁY WYSTAWIONE NA POWAŻNĄ PRÓBĘ

#tenis #mecz #polska #ukraina
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk 31.05.2026, 10:59:12 via Wykop
  • 0
@KRZYSZTOF_DZONG_UN:
robertkk - @KRZYSZTOFDZONGUN:

źródło: hfddfhdfhdfhdhfhdfh

Pobierz
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 31.05.2026, 10:56:40
  • 286
Ukraina trafiła w kluczowy węzeł największych rurociągów naftowych z Syberii do Europy.

Położony prawie 1200 km od granicy z Ukrainą, Łazarewo LVDS

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - Ukraina trafiła w kluczowy węzeł największych rurociągów naftowych z Syber...

źródło: hfdfdhfhdhfdfhddfhdhfdh

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grzesiok
Grzesiok
31.05.2026, 11:30:13 via Wykop
  • 185
@robertkk: Ruscy są bezradni. Znowu będzie jakiś żałosny „odwet” typu blok albo przedszkole
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
31.05.2026, 11:37:39 via Wykop
  • 39
@slawomirus: ciekawa jest dynamika wzrostu cen - w maju ubiegłego roku było to 55 rubli, obecnie blizej 70 a w moskwie nawet i 74 ruble za litr odpowiednika naszej 95. Prawdziwy obraz sytuacji wyklaruje się pod koniec czerwca. Sytuacje ratuja trochę białoruskie rafinerie ale nie jest to znaczny procent.
  • Odpowiedz
LamajHarma
LamajHarma
31.05.2026, 10:37:01
  • 5
Można odnieść wrażenie, że na wykopie już zostały tylko ruskie/ukrainskie boty, które nawzajem wyzywają się od botów xD
#ukraina #rosja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk 31.05.2026, 10:45:45 via Wykop
  • 0
@LamajHarma: jest dużo normalnych Polaków którzy nie są botami jak ci

https://wykop.pl/ludzie/MirekStarowykopowy
https://wykop.pl/ludzie/Czerwone_Stringi
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk 31.05.2026, 09:44:08
  • 45
Ukraińcy zaatakowali dzisiaj rafinerię w Saratowie

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - Ukraińcy zaatakowali dzisiaj rafinerię w Saratowie

#ukraina #rosja #wojna
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk
Autor
31.05.2026, 09:57:45 via Wykop
  • 35
@BanderaPDF: dlaczego nie wchodzisz na swoje ruskie portale tylko sie niepotrzebnie denerwujesz trafiona rafineria?
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
Autor
31.05.2026, 10:01:48 via Wykop
  • 23
@BanderaPDF: ale ty sobie wymysliles ze jestem ukraincem. Jesli ktos obrazi Polaka to chetnie zglosze wpis
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
Autor
31.05.2026, 10:36:30 via Wykop
  • 4
@BanderaPDF: on jest ukraincem czy tez sobie wymysliles?
  • Odpowiedz
wshk
wshk
wshk
31.05.2026, 09:33:48
  • 11
Jeszcze tylko 30 dni.


#ukraina #rosja #rosjawstajezkolan
wshk - Jeszcze tylko 30 dni.

SPOILER

#ukraina #rosja #rosjawstajezkolan

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk 31.05.2026, 09:36:19 via Wykop
  • 8
@wshk: bo normalizacja bedzie jak kazdy sie przyzwyczai ze nie ma
  • Odpowiedz
marcelus
marcelus
31.05.2026, 09:27:23
  • 6
Ale to niesamowite rozsierdzenie zrobiło na ukraińskim twitterze xDDD
#ukraina
marcelus - Ale to niesamowite rozsierdzenie zrobiło na ukraińskim twitterze xDDD
#ukr...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk 31.05.2026, 09:33:12 via Wykop
  • 2
@marcelus: nie roznimy sie z ukraincami zupelnie niczym, po chodnikach jezdza jedni i drudzy i kazdy sie awanturuje. jedyna roznica to ze ukraina chce do ue i Polska chce wyjsc xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 21
  • Strona 2 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 08.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 25.04.2024

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia