#pcmasterrace #gry #komputery #nvidia
Cześć!
Sprawa wygląda tak: obecnie siedzę na monitorze MSI IPS 27" 2K w parze z 5070 Ti. Gram sobie natywnie w 1440p bez żadnych DLSS-ów i innych upiększaczy – wszystko śmiga aż miło. Jednak za kilka dni wjeżdża u mnie TV LG OLED 65" i planuję przesiąść się na granie co jakis czas z kanapy (odległość jakieś 2–2,5 metra).
Wiem, że moja karta
Cześć!
Sprawa wygląda tak: obecnie siedzę na monitorze MSI IPS 27" 2K w parze z 5070 Ti. Gram sobie natywnie w 1440p bez żadnych DLSS-ów i innych upiększaczy – wszystko śmiga aż miło. Jednak za kilka dni wjeżdża u mnie TV LG OLED 65" i planuję przesiąść się na granie co jakis czas z kanapy (odległość jakieś 2–2,5 metra).
Wiem, że moja karta
















Natluklem jakies 75 sztabek zlota na jezach( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wystarczy juz na cala gre czy trzeba sie pomeczyc jeszcze?