Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Pangia

Pangia

Dołączył 7 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 83719
  • Znaleziska 1742
  • Mikroblog 81977
  • Obserwujący 62
  • Obserwowane 94
stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster
22 godz. i 13 min temu
  • 71
#mecz
stanley-fieldmaster - #mecz

źródło: 1000001122

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pangia
Pangia 20 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 3
@stanley-fieldmaster: przydałoby się jakieś streszczenie dla ludzi spoza kręgu wtajemniczonych
  • Odpowiedz
Aeterna
Aeterna
21 godz. i 35 min temu
  • 1
Szukam mema "pjoterku kiedy się uśmiechniesz? witam chyba nigdy, myk". Proszę o podesłanie

#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pangia
Pangia 20 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 4
Proszę o podesłanie


@Aeterna: witam chyba nigdy
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
wczoraj, 16:26:20
  • 39
30 czy 37 to i tak już żadnej różnicy nie czuć
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pangia
Pangia 22 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 5
@Teuvo: kiedyś widziałem taką tabelkę z której wynikało że przy temperaturze powietrza przekraczającej 37 stopni nadmuch powietrza odczuwamy już jako gorący, innymi słowy - wentylator możemy sobie wsadzić w p---ę
  • Odpowiedz

503

Euro 7 nadchodzi, już niedługo, już za chwilę :)

Euro 7 nadchodzi, już niedługo, już za chwilę :)

Norma Euro 7 nadchodzi! Gotowi na rewolucję? Bo oto nadciąga unijny triumf biurokracji nad zdrowym rozsądkiem. Film idealnie pokazuje, jak z pasją ocalić planetę. Zapnijcie pasy.

mirekwirek
z
facebook.com
dodany: wczoraj, 14:57:32
  • 231
  • #
    euro7
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    ciekawostki
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    gospodarka
Pangia
Pangia 22 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 67
no to już wiecie skąd nagłe obniżki cen nowych aut
wejdzie euro7 to znowu fabia 1.0 będzie kosztowała 150k
  • 21
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pahamakaa
pahamakaa
pahamakaa
wczoraj, 08:11:46
  • 1315
Taki wysryw mi wyskoczył, typ wrzuca wynagrodzenie za grudzień 2019r, ale aktualnego nie pokaże, bo kwota by pana zszokowała
#lekarz100k
pahamakaa - Taki wysryw mi wyskoczył, typ wrzuca wynagrodzenie za grudzień 2019r, ale...

źródło: image_picker_0F86D761-E7A3-4D4C-9B01-633ADA68F8C6-6845-000003B86688D323

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pangia
Pangia wczoraj, 09:15:07 via Wykop
  • 1
@czmaja: tak, ten sam
  • Odpowiedz
pokaczw
pokaczw
pokaczw
przedwczoraj, 16:39:19
  • 4
Xd 45 k za 1.4 skode zaraz 11 letnią #motoryzacja
pokaczw - Xd 45 k za 1.4 skode zaraz 11 letnią #motoryzacja

źródło: IMG_7524

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pangia
Pangia przedwczoraj, 19:37:52 via Wykop
  • 0
@pokaczw: to już euro6, silnik z tych pewniejszych i tam ma bodaj 150 koni no to jest czym się włączyć do ruchu
nie jest to topka wyborów samochodowych ale trzeba przyznać że taka octavia kombi z 1.4 tsi spełniłaby wszystkie postawione przed nią zadania u jakichś 90% kierowców
  • Odpowiedz
kimbap
kimbap
kimbap
21.06.2026, 09:53:46
  • 0
Cześć, mam focusa mk2 i pierwszy raz do niego kupuję opony. Czy takie całoroczne będą spoko? Polecacie coś lepszego?
#ford #focus #samochody #motoryzacja #opony
kimbap - Cześć, mam focusa mk2 i pierwszy raz do niego kupuję opony. Czy takie całoro...

źródło: temp_file1126316169830052597

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pangia
Pangia przedwczoraj, 08:50:53 via Wykop
  • 0
Dębica Navigator 3 powinna lepiej kleić śnieg


@NuklearnySzpadel: navigator 3 jest do niczego, miałem i bez żalu sprzedałem auto z nowymi oponami bo tak c-----e były
  • Odpowiedz
Odki
Odki
przedwczoraj, 07:24:45
  • 2
Nie ma to jak poniedziałek. Gwarancja na turbine skończyła sie tydzień temu XDDDDDD

#poniedzialek #heheszki #samochody #motoryzacja
Odki - Nie ma to jak poniedziałek. Gwarancja na turbine skończyła sie tydzień temu XD...

źródło: 12735

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pangia
Pangia przedwczoraj, 08:45:49 via Wykop
  • 0
@Odki: niedoładowanie możesz mieć nawet od luźnej opaski na intercoolerze
  • Odpowiedz
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
21.06.2026, 16:43:30
  • 627
Powiem wam, że jako 30 letni chłop ja po prostu NIE JESTEM W STANIE wyprowadzić się od rodziców.

W powiatowym dają wszędzie minimalną + premia.

3 msc nie miałem pracy. Cudem znalazłem. Teraz okres próbny, potem dadzą umowę na pół roku, potem na rok, potem się zobaczy.

I
  • 158
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pangia
Pangia 21.06.2026, 20:41:34 via Wykop
  • 0
@Schwarzfahrer: ta, a później przyjdzie ktoś i będzie ci p-------ł żebyś sobie na giełdzie zainwestował i odkładał na przyszłość
za wszy k---a chyba
a to żaden interes dać się j---ć januszowi na minimalnej i reszcie pod stołem po to żeby na koniec miesiąca ci czegoś nie zapłacił
  • Odpowiedz
kocham-pati-3
kocham-pati-3
20.06.2026, 07:32:27
  • 7
#mecz Ten przepis wiadomo,że został stworzony żeby zawodnicy bezkarnie nie mogli używać rastistowskich określen.Decyzja sędziego słuszna( ͡° ͜ʖ ͡°)
kocham-pati-3 - #mecz Ten przepis wiadomo,że został stworzony żeby zawodnicy bezkarni...

źródło: turcja

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pangia
Pangia 20.06.2026, 09:20:59 via Wykop
  • 1
@kocham-pati-3: myślałem że nic głupszego niż żółta za zdjęcie koszulki nie da się wymyślić a tu proszę
  • Odpowiedz
prostymirek
prostymirek
20.06.2026, 08:09:02
  • 42
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
prostymirek - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: 017bf40653ef58c55acd5d7bc6bef6eb

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pangia
Pangia 20.06.2026, 08:49:44 via Wykop
  • 18
@prostymirek: hary pjoter i brzezina filozoficzna
  • Odpowiedz
geuze
geuze
19.06.2026, 16:35:20
  • 1
Miraski spod tagu #motoryzacja XD

Kupiłem pierwsze auto z podtlenkiem biedy. Kiedy przerywacie tankowanie gazu? W momencie jak pistolet zaczyna wibrować i się pojawia hałas? Czy dopóki nie zatrzyma się pompa?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pangia
Pangia 19.06.2026, 17:02:13 via Wykop
  • 0
@geuze: jak dystrybutor przestaje pompować, czasami możesz mieć podgięty pływak i będzie trzeszczało znacznie wcześniej ale mimo iż dziwnie to wygląda to należy to zignorować
miałem auto w którym butla miała 55 litrów a terkotało po wlaniu 20
  • Odpowiedz
Pangia
Pangia 19.06.2026, 17:12:09 via Wykop
  • 1
@geuze: jak pompa dozowała gaz w normalnym tempie to najwidoczniej tak ma być
  • Odpowiedz
Perkelev
Perkelev
19.06.2026, 15:40:38
  • 7
Perkelev

źródło: temp_file8296805511366592

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pangia
Pangia 19.06.2026, 17:11:18 via Wykop
  • 2
@Perkelev: wrył mi się w pamięć artykuł w fakcie gdzie babka twierdziła że jej córka zaszła w ciążę od spermy pływającej w publicznym basenie
  • Odpowiedz
maikeleleq
maikeleleq
19.06.2026, 16:16:48
  • 0
Mam w aucie 60k przebiegu, zapomniałem o wymianie oleju i przejechałem na nim 18tys km (0w20), zrobić płukankę profilaktycznie czy nie kombinować tylko zmienić olej? 2.0TFSI 2022rok #motoryzacja #samochody
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pangia
Pangia 19.06.2026, 16:18:00 via Wykop
  • 3
@maikeleleq: złom, odkupię za 1000 zł
  • Odpowiedz
Kajoj
Kajoj
19.06.2026, 08:31:37
  • 2
Otarłem się o bandę samochodem na drodze... będę robił z AC.
Czy muszę wezwać policję, czy samemu zgłosić uszkodzenie mienia np. do zarządcy drogi?
Nie będą się czepiać w AC jak nie zgłoszę na policję siebie?

#kolizja #policja #wypadek #ubezpieczenie #samochody
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pangia
Pangia 19.06.2026, 16:11:32 via Wykop
  • 0
@Kajoj: żadnej policji bo ci mandat w-------ą za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym
  • Odpowiedz
Ukiss
Ukiss
19.06.2026, 15:20:41
  • 20
Drogi krajowe w Polsce oznaczone są numerami od 1 do 97. Brakuje jednak drogi krajowej nr 69, która została wykreślona w 2016 roku.

W 2000 roku na mapie Polski pojawiła się nowa droga - krajowa "sześćdziesiątka dziewiątka". Powstała w wyniku reformy, która połączyła dawne trasy nr 94 (Bielsko-Biała - Żywiec) i 944 (Żywiec - Milówka - Zwardoń - granica ze Słowacją). Nowa DK69 mierzyła 52 km i w całości przebiegała przez województwo śląskie,
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pangia
Pangia 19.06.2026, 16:07:34 via Wykop
  • 8
@Ukiss: a ja dodam od siebie że parodia drogi krajowej o numerze 97 znajdująca się w rzeszowie jest najkrótszą drogą krajową w p0lsce i przez długi czas ciągnęła się od węzła a4/s19 rzeszów wschód do najbliższego ronda w mieście co dawało jej bodajże 4,5 km długości, później z niewiadomych przyczyn przeciągnęli ją do ronda na ulicy lwowskiej co dało jej dodatkowe 2 czy tam 2,5 km
  • Odpowiedz
MercedesBenizPolska
MercedesBenizPolska
18.06.2026, 14:06:02
  • 0
#samochody #motoryzacja

Z takich dziwnych zboczeń to moim dream carem jest V klasa tylko drogie toto że hoho. Za 8 letnia, ładna trzeba dać 150k+. To już za 170-180 by kupił Hyundaia Starię, tylko ze na nasz rynek tylko gónwohybryda 1.6 a nie prawilne 3.5 V6 (dla pana Ukrainca to, nie dla ciebie biedaku) czy legancki dizelek 2.2 (dla pana Hansa to, nie dla Polaka)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pangia
Pangia 18.06.2026, 14:27:11 via Wykop
  • 0
@MercedesBenizPolska: przepłacone g---o, praktycznie każdy inny minivan zrobi to samo co v-klasa tylko nie będzie tak głośno krzyczał swoim wyglądem że STAĆ CIĘ
w sumie trudno wymyślić sobie bardziej bucowate auto
  • Odpowiedz
Pangia
Pangia 19.06.2026, 16:03:31 via Wykop
  • 0
@niegwynebleid: akurat v-klasa była projektowana już bardziej jako osobowy van, pierwsze vito rzeczywiście było dostawczakiem z fotelami (a tak naprawdę to przebraną w mercedesowską szczerupę rdzewiejącą od zbyt długiego patrzenia się na nią kopią volkswagena t4), później już jak przerobili je na viano to nawet miała inną paletę silników
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
19.06.2026, 09:09:47
  • 169
dwa dziadki się zderzyły pod przychodnią na parkingu i dwa zderzaki połamane hałas ogromny i nic nie zrobili
żaden nie wysiadł nic nie mówił chyba nawet nie zauważyli
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pangia
Pangia 19.06.2026, 15:37:37 via Wykop
  • 0
@vieniasn: i nieironicznie dziadki zachowały się najbardziej racjonalnie jak to było możliwe
a trafiłoby na jakiegoś patałacha nowobogackiego to wyszedłby z pięściami że mu porysowałeś bezcenne audi w leasingu za 1799 zł miesięcznie i zacząłby wydzwaniać na 112 jakbyś mu matkę zgwałcił co najmniej
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >

Stogniew Zbinoga

  • Naczelny hejter Rzeszowa, Tadeusza F. i pojazdów marki symbolizowanej czterema połączonymi zerami. Komentuję wszystko, jak leci. Ponadto pekaesiarz.
  • Rzeszów, kurwa #pdk

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 13.01.2021

    Komentator
  • VIP
    od 10.09.2019

    VIP
  • Rocznica
    od 30.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 04.05.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking