Tylko debile oczekiwali ze ten pojedynek potrwa dłuzej xD Lukas ciota cieszy sie jakby pokonał conajmiej Szpilke. A pokonał chorego po 50tce paralityka. Debil wymyslił takie zestawienie, a jeszcz wiekszy debil za to zapłacił. #primemma
Jako przykład daję jedną z popularniejszych fug używanych w glazurnictwie: Fuga Ultracolor Plus 113 szary 113 5 kg Mapei. Sprawdziłem ceny i we wszystkich stacjonarnych (które znam) ceny są prawie identyczne czyli okolice 80zł,
Jest w Warszawie taka cerkiew, wokół której co tydzień odprawiane są rytuały polegające na jeżdżeniu po chodnikach. Między pieszymi, rodzinami z dziećmi. Nawet w wyjątkowy dzień, jakim jest niedziela palmowa, są kierowcy, którzy nie mogą się powstrzymać. A w okolicy jest tyle miejsc do zaparkowania!
Ma ktoś linka do Fame 31 by obejrzeć sobie powtórkę? Na Filmanie chyba nie ,albo możliwe, że znowu literówki przekręcili i nie wyszukuje... Z góry Dziękuję 😄 #mma #famemma #primemma #famemmarestream
@nimompojecia: Ze wszystkim się zgadzam. Poziom turnieju mega słaby Kim jest ten cały bojan? Gościu totalnie nie umie się bić i proste zasady go przerastają xD
Za darmo to uczciwa cena żeby obejrzeć kilka walk. Prime > fame pod każdym kątem
@nimompojecia: te turnieje są g---o warte z perspektywy widza: - te same mordy przez pół gali - wychodzę do oktagonu po parę razy przez te same osoby co wali cringem - zawodnicy oszczędzają siły widząc że przed nimi jeszcze 2 walki przez co walki są nudne - do finału wychodzą zmęczeni i też c-----o się to ogląda
@Asmobot: Turnieje same w sobie nie są złe i prime pokazal jak sie robi turnieje. Co najlepsze to potrafili to ogarnac kiedy wszystko zaczęło sie palić przez kloszard kombat. Opcja pierwsza ich ostatni turniej: -Ćwierćfinały zrobione na media day dzień przed wydarzeniem. Gala zaczyna się od walk półfinałowych więc i nie ma zbyt wiele kalkulacji i oszczędzania się na kolejne walki. Dzięki temu w pierwszej walce a zarazem półfinale turnieju
@nimompojecia: na ostatnim prime prawie każda waleczka oddała, po co oni robią te turnieje gdzie typy się w pierwszych walkach oszczędzają powodując, że połowę pojedynków można wyrzucić do kosza? xD
koziołek jest wilelka p---a kuwa spiedala przed 60 letnim dziadkiem który jest naruszony, który miał niedawno walke, słaba głowa no chyba tylko z litoscie go nie n-----ł. ale mimo to jest p---a #primemma
Szykują się duże zmiany w przepisach dotyczące możliwości przejścia na emeryturę po 15 latach służby (obecnie 25). Chodzi o tysiące osób, które objąłby skrócony staż pracy. Obecnie na emeryturę po 15 latach pracy mogą przejść m.in. funkcjonariusze Policji, którzy służbę rozpoczęli przed 2013 rokiem.