Poziom gromdy musi byc strasznie ujowy skoro mistrz europy K1 nie potrafi ubic Załeckiego :D Wielki BU tupnieciem noga go miazdzy.
I ten cały Kubiszyn chciał walki z Soldicem :D chyba po w-------u od Labrygi głowa niei wrodziła
turniej bokserski to tez parodia w uj bo to walki paralityków 70% zawodników to goście z udarem Wiewior, Kasjo,, Karaś, koziołek
Krycha kfc, Farley z prime, Amadi Farmazeusz lepiej by sie to chyba ogladało
klepiacy wieszjo, s-----------y przed muranem koziołek, wygrana kasjo, poprostu ZENADA
Oglądałem za darmo i sie mega ujowo czuje , jak bym zapłacił to juz bym sie k---a bujał na gałezi. Jak ktos pisze ze to gala zajebista i daje wiecej niz 6/10 to błagam nie rozmnażaj sie!
@nimompojecia: Ze wszystkim się zgadzam. Poziom turnieju mega słaby Kim jest ten cały bojan? Gościu totalnie nie umie się bić i proste zasady go przerastają xD
Za darmo to uczciwa cena żeby obejrzeć kilka walk. Prime > fame pod każdym kątem
Wielki BU tupnieciem noga go miazdzy.
I ten cały Kubiszyn chciał walki z Soldicem :D chyba po w-------u od Labrygi głowa niei wrodziła
turniej bokserski to tez parodia w uj bo to walki paralityków 70% zawodników to goście z udarem Wiewior, Kasjo,, Karaś, koziołek
Krycha kfc, Farley z prime, Amadi Farmazeusz lepiej by sie to chyba ogladało
klepiacy wieszjo, s-----------y przed muranem koziołek, wygrana kasjo, poprostu ZENADA
Oglądałem za darmo i sie mega ujowo czuje , jak bym zapłacił to juz bym sie k---a bujał na gałezi.
Jak ktos pisze ze to gala zajebista i daje wiecej niz 6/10 to błagam nie rozmnażaj sie!
#primemma
Ze wszystkim się zgadzam. Poziom turnieju mega słaby Kim jest ten cały bojan? Gościu totalnie nie umie się bić i proste zasady go przerastają xD
Za darmo to uczciwa cena żeby obejrzeć kilka walk. Prime > fame pod każdym kątem
@nimompojecia: jak beznadziejnie musi być, że pojawia się tęsknota za krychą xDDDD