Wpis z mikrobloga

Poziom gromdy musi byc strasznie ujowy skoro mistrz europy K1 nie potrafi ubic Załeckiego :D
Wielki BU tupnieciem noga go miazdzy.

I ten cały Kubiszyn chciał walki z Soldicem :D chyba po w-------u od Labrygi głowa niei wrodziła

turniej bokserski to tez parodia w uj bo to walki paralityków 70% zawodników to goście z udarem Wiewior, Kasjo,, Karaś, koziołek

Krycha kfc, Farley z prime, Amadi Farmazeusz lepiej by sie to chyba ogladało

klepiacy wieszjo, s-----------y przed muranem koziołek, wygrana kasjo, poprostu ZENADA

Oglądałem za darmo i sie mega ujowo czuje , jak bym zapłacił to juz bym sie k---a bujał na gałezi.
Jak ktos pisze ze to gala zajebista i daje wiecej niz 6/10 to błagam nie rozmnażaj sie!

#primemma
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nimompojecia:
Ze wszystkim się zgadzam. Poziom turnieju mega słaby Kim jest ten cały bojan? Gościu totalnie nie umie się bić i proste zasady go przerastają xD

Za darmo to uczciwa cena żeby obejrzeć kilka walk. Prime > fame pod każdym kątem
  • Odpowiedz