Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Niggalke
Profil firmowy

Niggalke

Dołączył 7 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 59384
  • Znaleziska 417
  • Mikroblog 58967
  • Obserwujący 52
  • Obserwowane 40
g0blacK
g0blacK
przedwczoraj, 18:48:52
  • 37
#bekazlewactwa #neuropa #ukraina #wojna #polityka
g0blacK - #bekazlewactwa #neuropa #ukraina #wojna #polityka

źródło: pgLcMobcgg1eEuUeaFKV0yrVAvA6zFQo

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niggalke
Niggalke wczoraj, 00:28:32 via Wykop
  • 3
@Stallion45: ty to jedynie będziesz mógł porządek w kiblu zrobić jak cię matka zagoni do roboty
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
przedwczoraj, 20:12:05
  • 153
Popcorn przygotowany? Obecnie kilkaset dronów zmierza w kierunku Krymu i Moskwy, niedługo relacje z uderzeń:

#rosja #wojna #ukraina
Mariuszzuk - Popcorn przygotowany? Obecnie kilkaset dronów zmierza w kierunku Krymu i...

źródło: 1000013338

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niggalke
Niggalke wczoraj, 00:24:37 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
AtlantyQ
AtlantyQ
19.06.2026, 14:29:58
  • 170
Patrzcie go jak się upasł na kradzionych milionach...

#lekarz100k #szpitalpoludniowy #codziennyupasionydawidkacprzyk #polityka
AtlantyQ - Patrzcie go jak się upasł na kradzionych milionach...

#lekarz100k #szpita...

źródło: 1000024067

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niggalke
Niggalke 19.06.2026, 20:12:48 via Wykop
  • 1
@dannyB: no k---a rzeczywiście xd szmatecki jak malowany
Niggalke - @dannyB: no k---a rzeczywiście xd szmatecki jak malowany

źródło: 119361

Pobierz
  • Odpowiedz
Niggalke
Niggalke 15.06.2026, 21:17:39
  • 14
#usa #trump #heheszki
Zakończyłem 8 wojen, w tym dwie światowe
Niggalke - #usa #trump #heheszki 
Zakończyłem 8 wojen, w tym dwie światowe

źródło: 118847

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CCH5OH
CCH5OH
15.06.2026, 08:41:30
  • 2
Tyle miejsca w ekwipunku a gdzie miejsce na milosc #gothic
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niggalke
Niggalke 15.06.2026, 15:15:14 via Wykop
  • 4
@CCH5OH: w nowym obozie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niggalke - @CCH5OH: w nowym obozie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
GAJEWSKY
GAJEWSKY
14.06.2026, 16:40:51
  • 0
Zapraszam na stream charytatywny. Nie przyjmuje donejtów.

https://www.youtube.com/watch?v=3RiKQ5uYSyA

#witcher #gothic #programista15k #gry
GAJEWSKY - Zapraszam na stream charytatywny. Nie przyjmuje donejtów.

https://www.you...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niggalke
Niggalke 14.06.2026, 16:48:37 via Wykop
  • 16
@GAJEWSKY: zapraszam w---------ć z tagu
  • Odpowiedz
Niggalke
Niggalke 14.06.2026, 17:43:02 via Android
  • 11
@GAJEWSKY: szerzej tą mordę otwórz, więcej widzów się zmieści
Niggalke - @GAJEWSKY: szerzej tą mordę otwórz, więcej widzów się zmieści

źródło: 118726

Pobierz
  • Odpowiedz
Henson_
Henson_
13.06.2026, 16:11:00
  • 0
W gothic remake stone mi sie zbugował xd w 4 rozdziale uwolniłem go i był na bagnach w 5 rozdziale znowu pojawił sie w wiezieniu w starej kopalni xd
#gothic
Henson_ - W gothic remake stone mi sie zbugował xd w 4 rozdziale uwolniłem go i był n...

źródło: 3de89900-31a5-4d39-86c2-8d741e4f145a

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niggalke
Niggalke 13.06.2026, 18:54:33 via Wykop
  • 1
@Henson_: ty to chyba lubisz xd
  • Odpowiedz
Niggalke
Niggalke 13.06.2026, 19:57:44 via Android
  • 2
@Henson_: nie chciało mi się dodawać mema xD
Niggalke - @Henson_: nie chciało mi się dodawać mema xD

źródło: 118512

Pobierz
  • Odpowiedz
wojstenik
wojstenik
13.06.2026, 17:19:59
  • 0
Nie wystarczyło by wykopać tunel pod barierą, zamiast kopać te rude żeby sie wydostać
#gothic
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niggalke
Niggalke 13.06.2026, 18:53:40 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Niggalke
Niggalke 13.06.2026, 19:28:58 via Android
  • 0
@Camuflash: no to se k---a spróbuj wejść do Vengardu w G3 XD
  • Odpowiedz
GAJEWSKY
GAJEWSKY
13.06.2026, 09:11:50
  • 4
C--j tam z jakimś Gothic Remake.

Dzisiaj będzie grana gierka najwyższej jakości stworzona przez Polaków dla Polaków.

https://www.youtube.com/watch?v=HAej_AayMXE

#witcher #gothic #programista15k #gry
GAJEWSKY - C--j tam z jakimś Gothic Remake.

Dzisiaj będzie grana gierka najwyższej j...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niggalke
Niggalke 13.06.2026, 09:44:14 via Wykop
  • 92
@GAJEWSKY: no dobra, w---------j z tagu
  • Odpowiedz

3

Gothic Remake: pierwsza duża aktualizacja już dostępna

Gothic Remake: pierwsza duża aktualizacja już dostępna

Gothic Remake otrzymał pierwszą dużą aktualizację. Koniec męczarni z zamkami i inne poprawki.

IGNPolska
z
pl.ign.com
dodany: 12.06.2026, 21:02:13
  • 1
  • #
    gry
  • #
    gothic
  • #
    remake
Niggalke
Niggalke 12.06.2026, 21:04:22 via Wykop
  • 3
G---o, a nie duża aktualizacja. Patch łatając kilka błędów. Ten syf pisało AI czy dzban, który nawet nie przeczytał poprawek? Bo na przykład otwieranie zamków jest bez zmian, jedyna różnica to wskaźnik trudności zamka
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sztywny_misza
sztywny_misza
12.06.2026, 03:04:56
  • 351
Juz potrafią Polaka wydymac we własnym kraju
#pracbaza #praca
sztywny_misza - Juz potrafią Polaka wydymac we własnym kraju 
#pracbaza #praca

źródło: Screenshot_20260612-050357_Facebook

Pobierz
  • 158
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niggalke
Niggalke 12.06.2026, 06:18:30 via Wykop
  • 3
@SarahC: o ja pizgam xd mamy tu haerówe xd
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
11.06.2026, 19:06:31
  • 6
Dobra, Remake skończony. Jak dla mnie jedyną znaczącą wadą, jest mierna optymalizacja. Ale to bolączka większości gier na UE5.
Zmiany i korekty fabularne na plus, nowe lokacje na plus, walka ze Śniącym bardzo na plus. Szkoda, że nie pokusili się na rozwinięcie wątku Obozu Sekty po 3 rozdziale np. jakieś nawiązanie do ich przemiany w Poszukiwaczy.

Gameplay bardzo przyjemny, walka mi siadła. Jedyny problem to dziwny balans przeciwników. Zapadły mi w pamięć dwie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niggalke
Niggalke 12.06.2026, 06:15:48 via Wykop
  • 0
@olgierdano_peto_gaszano: ale po walkach na arenie chyba nie można o--------c przeciwników z EQ
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr
11.06.2026, 19:22:53
  • 1
Czy quest z bagiennym zielem w Nowym Obozie jest zbugowany? Ten gdzie muszę zabrać ziele chłopu od świrów, sprzedać je i oddać 400 bryłek Laresowi. Sprzedaje tylko zwykłe skręty, a dostałem 3 rodzaje - jednak kiedy zostają mi 2 pozostałe rodzaje to wszyscy mówią, że nie mam już ziela #gothic
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niggalke
Niggalke 11.06.2026, 20:50:04 via Wykop
  • 0
@bombardiro-crocodillo: jak się porozmawia z Cipherem to można wywnioskować, że się tym zajmuje
  • Odpowiedz
Henson_
Henson_
11.06.2026, 06:11:41
  • 0
Mam pytanie w gothic remake jestem w 4 rozdziale i juz moge wejsc tam i rozwalic gomeza czy bede mial jakas misje główna zeby to zrobic?
#gothic
Henson_ - Mam pytanie w gothic remake jestem w 4 rozdziale i juz moge wejsc tam i roz...

źródło: 9d32d7f2-e3e7-417a-9e75-2dcbcd7f4d24

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niggalke
Niggalke 11.06.2026, 09:00:49 via Wykop
  • 0
@Henson_: ja go tam tylko n-------m bez zabijania, tak jak w sumie każdego z imieniem, tylko b--ń zabierałem, nonamów strażników dobijałem bez litości. No i Bartholo też bo mnie w------ł XD
  • Odpowiedz
jabol6000
jabol6000
11.06.2026, 07:00:27
  • 1
Takiego dziwnego exploita znalazłem: jeśli mamy przy sobie tylko 2 żuwaczki, można je w nieskończoność dawać Cor Kalomowi w zamian za 1 esencję many.

#gothicremake #gothic
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niggalke
Niggalke 11.06.2026, 08:58:59 via Wykop
  • 2
@jabol6000: to lepiej nie sprawdzaj co się stanie, jak przypniesz rude do paska eq i zaczniesz kupować u sprzedawców
  • Odpowiedz
Imperator_Wladek
Imperator_Wladek
10.06.2026, 18:18:43
  • 2
Taka tam wizyta u Y`Beriona bez gildii. Gomez mi nie uwierzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gothic
Imperator_Wladek - Taka tam wizyta u Y`Beriona bez gildii. Gomez mi nie uwierzy ( ͡° ...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niggalke
Niggalke 10.06.2026, 20:46:03 via Wykop
  • 2
@Imperator_Wladek: Gomez kiedy mu o tym powiesz:
Niggalke - @Imperator_Wladek: Gomez kiedy mu o tym powiesz:

źródło: 118056

Pobierz
  • Odpowiedz
Imperator_Wladek
Imperator_Wladek
10.06.2026, 19:03:56
  • 2
Diego nie ma nic przeciwko po tym jak oddamy Świstakowi jego miecz, a następnie go pobijemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gothic
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niggalke
Niggalke 10.06.2026, 20:44:38 via Wykop
  • 2
@universe115: mnie też zaczepił ale dostał oklep i jeszcze Diego mnie za to pochwalił xD
  • Odpowiedz
KKomrade
KKomrade
10.06.2026, 20:02:02
  • 1
Dobra bo chyba mam softlocka Gomez niby w-----ł mnie z strażników ale gildię dalej mam i nikt nie chce mnie uczyć, gdzie mogę podbić siłę i zręczność?

#gothic
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niggalke
Niggalke 10.06.2026, 20:42:47 via Wykop
  • 0
@KKomrade: znajdź Diego
  • Odpowiedz
Hushet
Hushet
09.06.2026, 22:01:12
  • 4
Wiem że nawet gothic 2 nie zapowiedzieli, ale bardziej ciekawi mnie jak oni rozwiążą gothic 3, to nie był jako tako zły gothic 3 bawiłem się przy nim bardzo dobrze gdy wyszedł, byłem też co prawda sporo młodszy. O ile 1 i 2 fabularnie ok to już 3 bardziej poleciała pod najprostsze zadania, przynieś podaj pozamiataj. Od uja będą mieli z tym roboty, a co po 3. Chyba nie arcania ( ͡
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niggalke
Niggalke 10.06.2026, 10:00:19 via Wykop
  • 1
@Hushet: jako taki rdzeń fabularny G3 może zostać, system reputacji u poszczególnych frakcji też jest spoko opcją. Powinni na pewno wymyślić lepszą wymówkę dlaczego Bezi traci wszystkie swoje umiejętności, bo to że ktoś im z-----ł statek po drodze i cały ekwipunek tam został nie wyjaśnia tego, że z miejsca jest takim gównem bez żadnych umiejętności, które wypracowaliśmy w G2. Przejście między G1, a G2 Piranha wymyśliła może nie idealne, ale
  • Odpowiedz
Pwner
Pwner
09.06.2026, 11:57:47
  • 0
Jak jest z alchemią? Mam trochę mało opcji na regenerację HP, a w alchemii czytam że do każdego potka trzeba mieć np. wodę i pustą flaszkę, to zawsze trzeba kupować? Nie leci tego jakoś bardzo dużo. Tak samo jak z kowalstwem - skąd wziąć np. ostrze sierpu?
#gothic
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niggalke
Niggalke 09.06.2026, 12:13:30 via Wykop
  • 0
@Pwner: ostrze sierpu sobie wykuwasz i możesz potem składać sierp i następnie go ostrzyć. W sumie to cała filozofia. Co do alchemii to wodę i menzurki kradniesz sobie ze skrzynek, albo ogólnie skąd popadnie, bo nawet się tego trochę trafia, natomiast roślinki lecznicze trzeba kupić, ale to i tak bardziej opłacalne niż zakup potek.
  • Odpowiedz
Niggalke
Niggalke 09.06.2026, 15:42:08 via Android
  • 0
@Cenwargh: jak chodzi o kowalstwo to na początku masz kilka najprostszych gowien, dopóki nie znajdziesz, albo nie kupisz receptur i się ich nie nauczysz (to jest ważne, nie wystarczy mieć w eq, trzeba się też nauczyć)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Mam

  • Trochę często wkurwiam ludzi w sumie
  • Bolzga
  • http://nieposiadamstrony.com.pl
  • niemam@publicznegomaila.com
  • Facebook
  • X (dawny Twitter)
  • Instagram

Osiągnięcia

  • Ekshibicjonista
    od 23.01.2019

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 27.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.07.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 03.03.2024

    Mikroblogger
  • VIP
    od 08.01.2026

    VIP

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking