Typ już dawno mógł wyprowadzić kapitał z Polski i pierdzieć w leżak na drugim końcu świata, ale kartoflany ryj jest książkowym przykładem zachłanności biedaka. #budda
Mam pytanko odnosnie bi xenona w bmw e90/e91. Kupilem ostatnio e91 polift 2012 rok z bixenonem i ringami i dzis odpalajac auto rano w garazu zauwazylem ze jak zalacza sie xenon to nie ma tego ruchu testujacego gora dol a chyba powinien byc? Swiatla mam ustawione na auto. Cos mi sie obilo o uszy ze aby wlaczyl sie test powinno sie na zaplonie przed odpaleniem silnika ustawic na sztywno pokretlo na swiatla
Czas na zmianę telefonu. Od zawsze miałem #android ale teraz chce spróbować #apple. Czy kupować 13 czy warto dopłacić prawię drugie tyle i kupić 15? Słucham opinii
Jaki jest koszt wymiany rozrządu w n47d20? Buda f22 jeśli ma to jakieś znaczenie. Ceny na przestrzeni lat się zmieniają, może ktoś robił niedawno. #samochody #bmw
Wiecie jaka jest cena wymiany rozrządu z częściami do bmw e91? Miał wymieniany rozrząd przy 190 tys przebiegu bodajże w oryginalnym BMW (jakaś akcja serwisowa) dzisiaj ma 320 tys przebiegu i chyba pora się za to zabrać. Ktoś mi krzyknął 9 tys na oryginalnych częściach i 6 tys na zamiennikach dobrej jakości. Co o tym sądzicie? Mam sentyment do tego samochodu bo jest w rodzinie od 2012 roku ale zastanawiam się czy
@Infiniti46: to zależy na pewno od tego jaki silnik masz w tym aucie. Oprócz ceny części, będzie różnić się też cena robocizny przez to, że część silników miała rozrząd od strony skrzyni biegów.
@Infiniti46: czyli n47 wspomniany przez @Philosohero mam ten sam :D z tego co się orientowałem to na zamiennikach dobrej jakości jakoś 5-6k wołają właśnie przez to, że rozrząd jest z tyłu
@Infiniti46: wydaje mi się, że jeśli w ogóle nie słychać żeby coś grzechotało to jeździć. Jak masz jakiś warsztat wyspecjalizowany w BMW, zadzwoń i zapytaj jaki jest koszt sprawdzenia stanu rozrządu w n47. Ja w zeszłym roku robiłem coś takiego to ok 1k zł i jeśli jest do wymiany to płacisz tylko za wymianę, a jeśli jest ok to płacisz za samo sprawdzenie.
@Infiniti46: poza tym na stan rozrządu największy wpływ ma podobno wymiana oleju i jeśli był wymieniany chociaż co 10kkm to myślę, że po 130kkm powinien być jeszcze w ok stanie
Byłem na przeglądzie technicznym na stacji nie BMW, a w aplikacji dalej wyskakuje mi że trzeba zrobić badanie spalin. Nie zrobili tam czy zrobił iale nie mają dostępu by to sklepach w BMW że było badanie czy trzeba komunikat skasować jakoś czy trzeba jechać do BMW?
U mnie w CIC w e60 LCI wystarczy ustawić kursów na badaniu spalin i przytrzymać wciśnięty joystick od idrive. Po chwili dostajesz opcje ustawienia nowej daty badania.
W-------m się. Miałem podpisać dzisiaj umowę, ale podsuneli mi papier o rezygnacji z ppk. Mówię że chcę ppk. A oni że nie prowadzą ppk więc wszyscy muszą podpisać rezygnację. No to ja ze w takim przypadku nie widzę możliwości jakiejkolwiek współpracy i do widzenia. K---a, j----e kolchozy mentalne. #pracbaza #kolchoz #budownictwo #zalesie #januszebiznesu
Jakieś opinie o powerbankach MagSafe? Mam na oku jeden baseusa i boję się trochę że może to się grzać niemiłosiernie, szczególnie przy wyższych temperaturach na zewnątrz. Mam ładowarkę MagSafe oryginalną Apple i to się potrafi grzać #apple #iphone
@Amenotejiikara ja od premiery 13 mini ląduję tylko magsafe i po dwóch latach mam 89% kondycji. Jak spadnie bardziej to wymienię baterię. Telefon jest dla mnie a nie ja dla telefonu, a magsafe zbyt wygodny żeby martwić się baterią (przy zwykłym ładowaniu kondycja baterii też by spadła)
@niexus komentarze antyżydowskie vs komentarze antypalestyńskie, modzi na reddicie nie nadążają z bigosem na uspokojenie. Najbezpieczniej dla woke world byłoby uznać, że tego konfliktu po prostu nie ma.
#budda