@niexus komentarze antyżydowskie vs komentarze antypalestyńskie, modzi na reddicie nie nadążają z bigosem na uspokojenie. Najbezpieczniej dla woke world byłoby uznać, że tego konfliktu po prostu nie ma.
Hej, przesiadłem się z xboxa na PC i chciałem pograć w assetto corsa z jakąś trasą z ruchem ulicznym, ale nie ogarniam w ogóle modowania gier. Próbowałem ogarnąć mod z tego filmiku, ale u mnie nie ma w ogóle tych folderów do których on wrzuca te pliki.
Czy znalazłby się jakiś mirek, który byłby w stanie coś podpowiedzieć w tej kwestii? Może jakiś inny mod?
@niexus: miałem napisać że lepsze to niż nic ale z drugiej strony radiator pewnie blokuję przepływ powietrza, więc chyba lepiej jakby nic tam nie było (a najlepiej jakby odczepił wentylator i tylko go zamontował)
Mirki, nie ogarniam jak mogę naprawić ustawienia w #xiaomi #android mojej mamy. U taty Samsung Watch 4 sparowany z samsungiem s21 działa Ok.
Pacjent Xiaomi Mi 11 lite 5g sparowany z #smartwatch Samsung Watch 4. Telefon rozłącza się z zegarkiem i nie łączy się automatycznie. Nawet gdy jest połączony, nie wyświetla powiadomienia o przychodzącym połączeniu i nie pozwala przez to odebrac połączenia na zegarku. Co dziwne,
Ej, mirki. Kojarzę że jakiś rok, może dwa lata temu ktoś tutaj reklamował się ze sprzedażą szytych przez mamę czy babcię bluz. Czy ktoś coś takiego pamięta? Czy to jeszcze funkcjonuje? Macie jakiś namiar? #modameska
Hej, pamiętam, że kiedyś widziałem #smartwatch #xiaomi który wyglądał mniej więcej jak picrel. Zegarek na 99% miał monochromatyczny wyświetlacz i na 100% nie był to Xiaomi bip ani inny miband.
Czy dobrze pamiętam, że coś takiego istnieje? Czy wiecie może jak nazywa się ot cudo?
Dziś rano telefon od brata, że rodzicom świrują telefony (2x samsung i jedno xiaomi). Przyjeżdżam, sprawdzam i ciągle wyskakuje komunikat aplikacja #google została zatrzymana. Receptą było odinstalowanie aplikacji/aktualizacji tejże aplikacji.
@Ramone: Bo system ios jest ograniczony, ma mniej funkcji, a twórcy mają lepszą kontrole co skutkuje lepszą optymalizacją - mniejsze wymagania... 4GB ram w smartfonie Apple jest wystarczające na wszystko, a u Androida niezbyt.
Sidnej raz mówi, że ceny nie wzrosną bo zapłaci PRODUCENT z Korei, Chin czy stanów. Ale za chwile mowi o lobby IMPORTEROW/DYSTRYBUTORÓW którym spadną zyski. Jak, skoro to producent miał wziąć na siebie ten podatek?
Mój ostatni rower (jeszcze komunijny) padł prawie 10 lat temu i od tej pory nie miałem styczności z tym tematem, wiec jestem turbo laikiem. W związku z tym skupiłem się na razie na przeglądaniu rowerów w sklepach sportowych, gdzie miałbym okazję przejechać się różnymi modelami, w różnych rozmiarach.
Przez ostatnie kilka dni zacząłem czytać o rowerach w ogóle, ich rodzajach itp. Planuję rekreacyjną jazdę po małym mieście (Mazowsze,
@brachistochrona: o dzieki, nie zwróciłem na to w ogóle uwagi. Stwierdziłem, ze skoro nawet riverside 120 za sporo poniżej tysiąca nie ma wolnobiegu to tym bardziej kross powinien być w miarę ogarnięty
Moderacja ogranicza wolność słowa i banuje konto użytkownika, który publikował informacje o zbrodniach wojennych Izraela. Ponadto ta sama moderacja kłamie, że @Hepburn zamieszczał antysemickie komentarze. A poza tym Państwo Izrael bezprawnie okupuje tereny należące do Palestyny ale opinia publiczna ma to w dupie i przyzwala na czystki etniczne!
Hej, czy jest jakiś sposób na zmianę ikonek w kaflach menu start na np. jpg lub png? Chcę by kafle były całe wypełnione obrazkiem tak jak w MSI dragon center (kafel po prawej).
@pawelkoszalin2: tyle to ja wiem :) poza tym z tego co pamiętam to w win 8 i 8.1 dało się ustawiać obrazki zamiast ikon w kaflach (pamiętam, bo w win 8 żeby wyłączyć koomputer trzeba było się nagimastykować z krawędziami ekranu w porównaniu z innymi windowsami i dodałem rodzicom duży kafel z obrazkiem wyłącznika który odpalał batcha z shutdown)
szukam tylko sposobu na obejście tego cudu inżynierii
#patologiazewsi #bmw
https://vm.tiktok.com/ZNRvY5UbC/