Wpis z mikrobloga

Mam pytanko odnosnie bi xenona w bmw e90/e91. Kupilem ostatnio e91 polift 2012 rok z bixenonem i ringami i dzis odpalajac auto rano w garazu zauwazylem ze jak zalacza sie xenon to nie ma tego ruchu testujacego gora dol a chyba powinien byc? Swiatla mam ustawione na auto. Cos mi sie obilo o uszy ze aby wlaczyl sie test powinno sie na zaplonie przed odpaleniem silnika ustawic na sztywno pokretlo na swiatla mijania. Jak mam na auto to świeci mi ta zielona dioda obok pokrętła. Ktos coś wie? #bmw #bmwe91 #bmwe90 #motoryzacja #bixenon #xenon #swiatla #mechanika #mechanikapojazdowa #e90 #e91 #seria3
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@TypowyBolek moze stoje za blisko blachy garazu i nie widac? Jutro rano sprawdzę ustawione na sztywno na mijania czy sie porusza. Jak stoje w garazu to mam do blachy od zderzaka jakies 10-15 cm ale chyba i tak powinno byc widac ruch
  • Odpowiedz
zauwazylem ze jak zalacza sie xenon to nie ma tego ruchu testujacego gora dol a chyba powinien byc?


@needer: tak

Cos mi sie obilo o uszy ze aby wlaczyl sie test powinno sie na zaplonie przed odpaleniem silnika ustawic na sztywno pokretlo na swiatla
  • Odpowiedz
  • 1
@dlaczego_michau: dzis sprawdzilem tak ze zrobilem zaplon dalem na mijania i odpaliłem i xenon zrobil maly ruch gora dol ktory byl widoczny wiec mysle ze wcześniej po prostu tego nie widzialem i wszystko działa
  • Odpowiedz