Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko137
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mackof

mackof

Dołączył 11 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7429
  • Znaleziska 152
  • Mikroblog 7277
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 43
  • Dodane (55)
  • Komentowane (72)
  • Plusowane (7150)
Grzesiok
Grzesiok
29.04.2026, 17:25:11
  • 1724
Ulice w Tuapse pokryte kilkucentymetrową warstwą ropy. Wyobrażacie sobie usuwanie tego przykładowo z kanalizacji?

Na szczęście rosjanie to przewidzieli i nie ma kanalizacji.

Kolejne wielkie zwycięstwo narodu kałmuckiego

Grzesiok - Ulice w Tuapse pokryte kilkucentymetrową warstwą ropy. Wyobrażacie sobie u...

źródło: photo_2026-04-27_16-06-48.medium

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikuuuus
Mikuuuus
29.04.2026, 17:37:17 via Wykop
  • 949
Na szczęście rosjanie to przewidzieli i nie ma kanalizacji.

@Grzesiok: XD
  • Odpowiedz
bombastick
bombastick
29.04.2026, 17:54:17 via Wykop
  • 548
Na szczęście rosjanie to przewidzieli i nie ma kanalizacji.


@Grzesiok: O cie ch.......XDDDDD
  • Odpowiedz
MirkoLord
MirkoLord
26.04.2026, 19:58:30
  • 6187
Zapisuje sobie w kalendarzu i w 2027 zawołam wszystkich plusujących do sprawozdania finansowego fundacji CancerFighters #latwogang
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przypomnienie
Przypomnienie
26.04.2026, 20:00:09 via Wykop
  • 4248
@johnkashtan: Za 12 miesięcy (26/04/2027, 21:59:53 CEST) napiszę do Ciebie, żeby Ci przypomnieć o tym komentarzu

Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz

Więcej info | Feedback
  • Odpowiedz
johnkashtan
johnkashtan
26.04.2026, 20:01:50 via Wykop
  • 220
@MirkoLord: no to za rok przypominajka byś przypomniał w lipcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Partyzant666
Partyzant666
17.04.2026, 11:46:16
  • 1973
Nie szanujesz tego posła? daj plusa, pokażmy temu cw( ͡º ͜ʖ͡º)owi ilu nas jest xD #polityka #bekazpisu #bekazprawakow
Partyzant666 - Nie szanujesz tego posła? daj plusa, pokażmy temu cw( ͡º ͜ʖ͡º)owi ilu ...

źródło: uid_0ceff6b7c6b74066adba8ae2f75ec60c_width_343_play_0_pos_0_gs_0_height_445

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
17.04.2026, 11:47:39 via Android
  • 514
@Partyzant666:
Turin89 - @Partyzant666:

źródło: 1000004044

Pobierz
  • Odpowiedz
johann_10
johann_10
17.04.2026, 11:48:36 via Wykop
  • 574
@Partyzant666: podwójne mele tutaj
  • Odpowiedz
Narodowy_Front_Pogody_Umiarkowanej
Narodowy_Front_Pogody_Umiarkowanej
31.03.2026, 19:15:59
  • 2973
Napisałem sobie skrypt który streamuje mi wpisy z tagów i wysyła bezpośrednio na TV i teraz oglądam mecz jak prawdziwy man of culture xD #mecz
NarodowyFrontPogody_Umiarkowanej - Napisałem sobie skrypt który streamuje mi wpisy z ...

źródło: image_picker_E3EEAC7A-AF95-4B49-BE39-2C23D7A62235-76828-000020A90FF2C561

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miguelos
Miguelos
31.03.2026, 19:16:40 via Wypiek
  • 843
@Narodowy_Front_Pogody_Umiarkowanej jak to zrobić?!
Miguelos - @NarodowyFrontPogody_Umiarkowanej jak to zrobić?!

źródło: image_picker_9565A029-B210-45E0-8301-121B79AFAA2C-65704-0000057CFBEBB099

Pobierz
  • Odpowiedz
mgmaroo
mgmaroo
31.03.2026, 19:18:53 via Android
  • 565
@Narodowy_Front_Pogody_Umiarkowanej dla dobra ludzkośći i rozwoju cywilizacji... podziel się ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
serniczekwiedensky
serniczekwiedensky
29.03.2026, 15:49:09
  • 1139
Jak poznawalam chlopa myslalam sobie mlody informatyk bedzie duzo zarabial jako programista a on przyznal sie ze myslal o mnie mloda prawnicza bedzie duzo zarabiala jako adwokatka. Oboje malo zarabiamy ale jestesmy razem i wlasnie leze mu na jądrach.
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cocojambo210
cocojambo210
29.03.2026, 15:50:14 via Android
  • 428
@serniczekwiedensky: Zakochani są wspaniali
  • Odpowiedz
Pentylion
Pentylion
29.03.2026, 15:50:15 via Android
  • 772
@serniczekwiedensky: przyłóż do nich ucho i powiedz co slyszysz
  • Odpowiedz
grzesiek_888
grzesiek_888
17.03.2026, 14:40:53
  • 1301
byłem w fajnych miejscach, robiłem fajne rzeczy, nocowałem z fajnymi pannami, ale nic nie sprawia większej radości niż to:
#wygryw #chadowezycie #czujedobrzeczlowiek
grzesiek_888 - byłem w fajnych miejscach, robiłem fajne rzeczy, nocowałem z fajnymi p...

źródło: 2137

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

schnippen_schnappen
schnippen_schnappen
17.03.2026, 14:45:55 via Wykop
  • 640
@grzesiek_888: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
schnippenschnappen - @grzesiek888: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 3nyBDMTCw6iDg515gBbtI2qQHVhLuj1q

Pobierz
  • Odpowiedz
Derezzed
Derezzed
17.03.2026, 14:50:03 via Wykop
  • 118
@kjubikul: a mnie śmieszy
  • Odpowiedz
Tranq
Tranq
17.03.2026, 10:26:59
  • 1113
byłem w fajnych miejscach, robiłem fajne rzeczy, nocowałem z fajnymi pannami, ale nic nie sprawia większej radości niż to:
#wygryw #chadowezycie #czujedobrzeczlowiek
Tranq - byłem w fajnych miejscach, robiłem fajne rzeczy, nocowałem z fajnymi pannami,...

źródło: image

Pobierz
  • 158
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
17.03.2026, 10:27:34 via Android
  • 1712
@Tranq

Wychodzisz po mleko i już nigdy nie wracasz?
  • Odpowiedz
Czerwone_Stringi
Czerwone_Stringi
17.03.2026, 10:31:40 via Wykop
  • 827
@Tranq: płacenie na czyjegoś bombelka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Umciaumciapeklagumcia
Umciaumciapeklagumcia
16.03.2026, 15:03:56
  • 2861
Pulsuje ten, kto ani razu nie był w automacie z butelkami żeby oddać puste butelki.

Ja nie kupuję niczego co jest zwrotne.

#segregacjaodpadow
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ggs-hg
ggs-hg
16.03.2026, 16:22:27 via Wykop
  • 300
@Umciaumciapeklagumcia: Ja oddałem wczoraj i zwróciło 29 zł, minusy tutaj.
  • Odpowiedz
jegertilbake
jegertilbake
16.03.2026, 16:35:50 via Wykop
  • 1252
@Umciaumciapeklagumcia: Ja kupuje i po prostu wyrzucam do śmieci jak zawsze. Nadal jest ultra tanio a zadna osoba ceniąca swoj czas i godnosc nie bedzie grac w symulator żula dla 5zl
  • Odpowiedz
MazurskiSmak
MazurskiSmak
13.12.2025, 12:30:01
  • 51
Jeżeli inni nie mają odwagi zróbmy to my #sebcel. ZBIERZMY GRUPĘ 300 sebcelologów NA LOTNISKU W AMSTERDAMIE, W ŚRODKU TŁUMU PRAWNICY Z KANCELARII GPT ŻEBY PRZENIEŚĆ @Odchod_Pasywny DO SAMOLOTU KTÓRY BĘDZIE STAŁ NA PŁYCIE LOTNISKA. NIECH NA ZEWNĄTRZ CZEKA BARDZO DUŻO WARTOŚCI TAK? POKOJOWO WCHODZIMY DO TŁUMU IDZIEMY I NIE ZAPRZYMUJEMY SIĘ.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BrightBeamBuddha
BrightBeamBuddha
13.12.2025, 13:05:43
  • 63
#sebcel
Też dostaliście tego maila??
Jak oni doszli do moich danych osobowych? Przecież jest jakieś RODO czy coś.
Ja nawet tych danych nie podawałem w całości nigdzie. Jeszcze mają adres gdzie przebywam, mimo, że zameldowanie mam gdzieś indziej.

I co teraz za parę memów będę miał nasrane w papierach, jakieś wyroki? Jak ja teraz zdobędę zaświadczenie o niekaralności, które potrzebuje w pracy. Za głupie memy?? Przecież ja go nawet nie wyzywałem. To jest
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PsiSynJarema
PsiSynJarema
13.12.2025, 13:08:14 via Wykop
  • 55
@BrightBeamBuddha: 17 lat żyję, a ty mi piętnastaka dajesz?!
  • Odpowiedz
Soongoku
Soongoku
13.12.2025, 13:10:30 via Wykop
  • 65
@BrightBeamBuddha: Ja na przykład mieszkam i hejtuje z Buenos Aires w Argentynie która nie ma umów o ekstradycji a i tak mnie prawnicy Bambusa dopadli. W środę mnie deportują do Radomia.
  • Odpowiedz
thority
thority
13.12.2025, 14:48:27
  • 119
Powiem wam szczerze, ze obserwuję ten tag od jakiegoś czasu i w ostatnich dniach naszły mnie jednak pewne wątpliwości, czy Sebastian Podsiadło to faktycznie jest ekspert ds. rozwoju osobistego, biznesu online i relacji damsko-męskich.

#sebcel
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brutus66
Brutus66
13.12.2025, 14:49:47 via Wykop
  • 30
@thority: mnie to naszły wątpliwości też czy ten sklep z koszulkami to aby na pewno był seby
  • Odpowiedz
ShineLow
ShineLow
13.12.2025, 14:50:58 via Android
  • 25
@thority ja do tej pory mam wątpliwości co do tych firm w Singapurze i Australii oraz sklepu internetowego w którym sprzedawał produkty
  • Odpowiedz
Zwierzak24
Zwierzak24
17.11.2025, 21:25:16
  • 5
#mecz zabierzcie tego Wiśniewskiego bo tylko ciśnienie podnosi
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

byferdo
byferdo
17.11.2025, 21:25:18
  • 21
Myślałem, że nic nie przebije RKS Huwdu, które zremisowało 0:0 choć wszyscy zawodnicy drużyny przeciwnej nie żyli ( ͡º ͜ʖ͡º)
#mecz #walaszek #kapitanbomba
byferdo - Myślałem, że nic nie przebije RKS Huwdu, które zremisowało 0:0 choć wszyscy...

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iniacz
iniacz
09.11.2025, 08:17:16
  • 767
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 137
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iniacz
iniacz
Autor
09.11.2025, 08:19:59 via Android
  • 191
To ja z ptakami:
iniacz - To ja z ptakami:

źródło: temp_file859622970790430357

Pobierz
  • Odpowiedz
iniacz
iniacz
Autor
09.11.2025, 09:06:59 via Android
  • 404
@R4zziell Jaga pozdrawia!
iniacz - @R4zziell Jaga pozdrawia!

źródło: temp_file5874694795393628978

Pobierz
  • Odpowiedz
haloczymnieslychac
haloczymnieslychac
haloczymnieslychac
09.11.2025, 09:14:10
  • 2630

Polub ten post. Ostatnia cyfra powie ci, kim będzie twoja druga połówka.

  • 0. Szara myszka 15.8% (290)
  • 1. Ezoteryczna Grażynka 7.8% (143)
  • 2. Broderka dzierlatka 10.1% (186)
  • 3. Typowa koniara 9.1% (167)
  • 4. Kościelna oaziara 10.1% (186)
  • 5. Wegetariańska feministka 9.3% (171)
  • 6. Sąsiadka, ta wiesz która 9.5% (174)
  • 7, Madka 800+ 8.3% (153)
  • 8. Babka z Żabki obok 9.2% (169)
  • 9. Nauczycielka od anglika 10.9% (200)

Oddanych głosów: 1839

  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grzehuu
grzehuu
09.11.2025, 13:14:51 via Wykop
  • 71

Komentarz usunięty przez moderatora

radziuxd
radziuxd
09.11.2025, 14:31:44 via Wypiek
  • 81
@regulamin_serwisu_wykop przecież plusy się nie aktualizują na bieżąco w trakcie jak strona jest otwarta ani tym bardziej w apce, czy mówisz o jakimś skrypto-dodatku do przeglądarki?

Poza tym ja zawsze daje plusa, sprawdzam i cofam plusa, nikt tego nie sprawdza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MishMashStudio666
MishMashStudio666
04.11.2025, 19:06:12
  • 5560
Hejo! Tak jak obiecałem, mam dla Was #rozdajo
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mirki i Mirabelki z racji tego, że mamy ponury listopad, mam na coś na poprawę humoru. Do rozdania pierścionek złoty. Oczywiście stop złota próby 0.585. Kamień centralny to ametyst 0.5ct. oraz diamenty o masie 0.1ct. o Wartość rynkowa 3500zł. Wartość galeriowa to pewnie 4500zł(。◕‿‿◕。
MishMashStudio666 - Hejo! Tak jak obiecałem, mam dla Was #rozdajo
 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mirki...

źródło: temp_file5653171721942055217

Pobierz
  • 139
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

warzkos
warzkos
warzkos
04.11.2025, 19:37:40 via Wykop
  • 934
@MishMashStudio666: nie zapomnij przeciąć na pół przed wysłaniem
  • Odpowiedz
adisoniusz
adisoniusz
04.11.2025, 19:43:06 via Android
  • 352
@MishMashStudio666 jak wygram to sie oświadcze ( ͡º ͜ʖ͡º)
adisoniusz - @MishMashStudio666 jak wygram to sie oświadcze ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: temp_file5012042429863137092

Pobierz
  • Odpowiedz
Networks_PowerCat
Networks_PowerCat
30.10.2025, 15:38:03
  • 1251
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

powsinogaszszlaja
powsinogaszszlaja
30.10.2025, 15:46:03 via Wykop
  • 609
@Networks_PowerCat: Niezła rakieta.
  • Odpowiedz
EmcePomidor3
EmcePomidor3
30.10.2025, 16:04:04 via Android
  • 494
Już spermiarze się pojawili (-‸ლ)
  • Odpowiedz
Obrzydzenie
Obrzydzenie
30.10.2025, 04:43:41
  • 1750
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 421
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeoXIV
LeoXIV
LeoXIV
30.10.2025, 04:52:50 via Wykop
  • 1084
@Obrzydzenie: Dima nie smutaj. On jeszcze przez to zbierze więcej głosów.

Słabo znasz Polskę.
  • Odpowiedz
SamurajPszemeg
SamurajPszemeg
30.10.2025, 05:53:34 via iOS
  • 817
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 358
  • Strona 1 z 358
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.02.2015

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking