Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
maci3j
maci3j

maci3j

Dołączył 12 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1396
  • Znaleziska 189
  • Mikroblog 1207
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 117
  • Dodane (165)
  • Komentowane (363)
  • Plusowane (679)
ejenes
ejenes
ejenes
27.05.2026, 19:41:59
  • 323
Nie sądziłem, że będę potrzebował umieścić taki wpis ale pilnie potrzebny jest psi dawca krwi DEA1 w Krakowie. Od siebie daje 1k pln właścicielowi który się zgłosi i odda krew.

Wymagania dla psiego dawcy:
Wiek: od 10 miesięcy do 7–8 lat.
Waga: minimum 25-26 kg.
Stan zdrowia: brak chorób przewlekłych, aktualne szczepienia (w tym przeciw wściekliźnie) oraz regularne odrobaczanie
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ejenes
ejenes
ejenes
Autor
27.05.2026, 19:56:52 via Wykop
  • 88
@curiousboi: Oczywiście, że mogą. Po zabiegu/operacji może być potrzeba przetoczenia "świeżej" krwi.

Skoro wykop uczy i bawi, to w ramach ciekawostki dodam, że można również przeszczepić mikrobiote jelitową (czyt. bakteria z kupy).
  • Odpowiedz
alexander-dantes
alexander-dantes
27.05.2026, 20:03:41 via Wykop
  • 65
@curiousboi: Koty tez, uratowalem tak moja kotke ktora zyje po dzis dzien :)

@ejenes Powodzonka
Podbijam dla zasiegu.
  • Odpowiedz
mmm_MMM
mmm_MMM
26.05.2026, 18:13:54
  • 936
Znikam z terminarzami na jakiś czas. Zmarła bliska mi osoba, nie będę miał siły tu wchodzić. (╥﹏╥)
Jeśli jesteście wierzący to pomódlcie się proszę za nią.
#mmmecz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KocurYT
KocurYT
26.05.2026, 18:15:18 via Android
  • 311
@mmm_MMM: (╯︵╰,)trzymaj się
  • Odpowiedz
kubaadamek
kubaadamek
26.05.2026, 18:19:18 via Wykop
  • 201
@mmm_MMM: trzymaj się tam
  • Odpowiedz
karpikmirek88
karpikmirek88
24.05.2026, 16:24:19
  • 776
dobra c--j, raz sie żyje, zróbmy to jako wykop, dla dzieciaczków

za każdego plusa wpłacam 0,1 grosza na zbiórke łatwo ganga

pokazmy jak wspaniala spolecznosc tworzymy
#latwogang
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smutny_kojot
smutny_kojot
24.05.2026, 16:29:15 via Wykop
  • 231
@karpikmirek88: masz wielkie serce mireczku, plus ode mnie乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
  • Odpowiedz
feelingr8
feelingr8
feelingr8
24.05.2026, 16:39:54 via Wykop
  • 93
@karpikmirek88: Brawo! Brawo! I właśnie o to chodzi karpikmirek.
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
14.05.2026, 06:26:29
  • 580
Witam wszystkich rusofobów na tradycyjnym, coczwartkowym podsumowaniu uderzeń Sił Zbrojnych Ukrainy na rosję. Raporty zamieszczam co tydzień pod tagiem #operacjaspecjalnejtroski

Kampania uderzeń na przemysł naftowy spowodowała tąpnięcie w możliwościach przerobu ropy w rosji, osiągając poziomy z 2009 roku. Jeszcze gorzej jest z wydobyciem- ostatnio na tak niskim poziomie było na przełomie 2003 i 2004 roku.

Odrobine obawiałem się że 3 dniowe zawieszenie broni oraz dekret Zeleńskiego zezwalający na paradę w Moskwie
dqdq1 - Witam wszystkich rusofobów na tradycyjnym, coczwartkowym podsumowaniu uderzeń...

źródło: 7052026j

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b_milejkowski
b_milejkowski
14.05.2026, 06:27:16 via Wykop
  • 138
@dqdq1: witam, interesujace dane, pozdrawiam
  • Odpowiedz
H_Moody
H_Moody
14.05.2026, 07:18:53 via Wykop
  • 205
@dqdq1: dziekuje pan Ukrainiec
  • Odpowiedz
CzekoDonut
CzekoDonut
01.05.2026, 17:16:30
  • 3641
Znasz ten widok - plusujesz, dzieciaki d--a cicho.

#heheszki #humorobrazkowy
CzekoDonut - Znasz ten widok - plusujesz, dzieciaki d--a cicho.

#heheszki #humorobra...

źródło: BIOS_4812_481_33

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xgre
xgre
01.05.2026, 17:18:39 via Wykop
  • 717
@CzekoDonut: Ja go słyszę
  • Odpowiedz
Autohandel_lawety24pl
Autohandel_lawety24pl
01.05.2026, 17:20:35 via Wykop
  • 764
@CzekoDonut: #gimbynieznajo
Autohandel_lawety24pl - @CzekoDonut: #gimbynieznajo

źródło: IMG_9799

Pobierz
  • Odpowiedz
CzekoDonut
CzekoDonut
28.04.2026, 18:30:43
  • 2492
Oto podwójny banan.
Zaplusuj a będziesz mieć 5 lat szczęścia lub pomiń dla 10 lat nieszczęścia.

#heheszki #humorobrazkowy
CzekoDonut - Oto podwójny banan. 
Zaplusuj a będziesz mieć 5 lat szczęścia lub pomiń ...

źródło: DCIM_4812_481_32

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piasek_w_spreju
piasek_w_spreju
28.04.2026, 19:21:26 via Wykop
  • 51
@andrzejpodloga: bo to samica banana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
CosyGrave
CosyGrave
28.04.2026, 19:45:14 via Wykop
  • 878
@CzekoDonut:
CosyGrave - @CzekoDonut:

źródło: 4a2vi67a0fmy

Pobierz
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
25.04.2026, 06:19:28
  • 424
Witam w dniu moich 35. urodzin ʕ•ᴥ•ʔ

Ja się powoli zbieram na #spierdotrip 35 kilometrowy by zobaczyć czy to dużo czy jeszcze nie.

Są to na pewno wyjątkowe urodziny, bo na pozycji nr 1 na Wykopie, i na trzeźwo (2,5
matixrr - Witam w dniu moich 35. urodzin ʕ•ᴥ•ʔ

Ja się powoli zbieram na #spierdotrip...

źródło: -

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechamaru
Mechamaru
25.04.2026, 06:21:22 via Wykop
  • 76
@matixrr: Wszystkiego dobrego ʕ•ᴥ•ʔ
Mechamaru - @matixrr: Wszystkiego dobrego ʕ•ᴥ•ʔ

źródło: f44cf0326736ae4497ad1df15a68b908ce70fb8b797d05eede10f9f7a108779a,w400

Pobierz
  • Odpowiedz
dzikikowal
dzikikowal
25.04.2026, 06:22:55 via Wykop
  • 28
@matixrr: wszystkiego najlepszego!! mam nadzieję, ze Lech jutro wygra( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Darson666
Darson666
22.03.2026, 18:11:04
  • 304
Jeśli w tym sezonie spadnie Radomiak i Widzew to wśród plusujących ten wpis wylosuję osobę, ktorej bliknę sto zlotych xD #mecz #ekstraklasa
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Paayor
Paayor
23.03.2026, 15:16:42 via Wykop
  • 0
@Darson666: arka, radomiak i termalica. No chyba że widzew odwali gruz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PopeLeon
PopeLeon
PopeLeon
25.03.2026, 14:16:47 via Wypok
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

BonniPL
BonniPL
28.01.2022, 08:29:07
  • 11046
Jeden plus -> 25 gr na #wosp od sklepu meblowego bonni.pl

Zbiórka plusów trwa do 31.01.2022 do godziny 21:37
Potwierdzenie wpłaty zostanie udostępnione do 11.02.2022


P.S. Dziękujemy użytkownikowi @Robuz za inspiracje i zapraszamy innych do zbiórki!
  • 343
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mowcaumarlych
mowcaumarlych
28.01.2022, 08:31:01
  • 404
@BonniPL: chyba nie wiecie na co sie piszecie xdd
  • Odpowiedz
qweasdzxc
qweasdzxc
28.01.2022, 09:32:43
  • 959
@BonniPL: przydałby się Rumun ze swoimi 70k multikont ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
K.....a
K.....a
konto usunięte 11.03.2026, 04:50:37
  • 852
#przegryw kto dobrej woli, pomódlcie się żeby moja Mama miała zdrowie i spokojny dzień, niech Żyje
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K.....a
K.....a
konto usunięte
Autor
11.03.2026, 05:11:03 via Wykop
  • 10
@Kotki_Telemarka: dziękuję
  • Odpowiedz
neib1
neib1
11.03.2026, 07:33:19 via Wypiek
  • 52
@Kotki_Telemarka ja się modlić nie zwykłem, ale życzę dużo zdrowia dla mame
  • Odpowiedz
Nowy_wypok_Nowy_ja
Nowy_wypok_Nowy_ja
Nowy_wypok_Nowy_ja
10.03.2026, 17:15:51
  • 517
Dobra, z racji że dziś jakieś poważniejsze drobne do zgarniecie to poszły 4 zakłady wiec jeżeli wygram to wśród plusujacych wylosuje 5 osób które dostaną ode mnie po MILIONIE POLSKICH ZŁOCISZY(lub równowartość w euro jeżeli będziecie woleli). Plusujcie więc i trzymajcie kciuki.

#lotto #pieniadze
NowywypokNowy_ja - Dobra, z racji że dziś jakieś poważniejsze drobne do zgarniecie to...

źródło: Screenshot_20260310_180830_Firefox

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nowy_wypok_Nowy_ja
Nowy_wypok_Nowy_ja
Nowy_wypok_Nowy_ja
Autor
10.03.2026, 18:07:30 via Wykop
  • 8
@Gieekaa: w Euromilionerze są wyższe wygrane a druga sprawa ze eurojackpot jest w innych krajach niż euromilion
  • Odpowiedz
Macior_Pacior
Macior_Pacior
Macior_Pacior
10.03.2026, 19:57:24 via Wykop
  • 10
@Nowy_wypok_Nowy_ja: szansa, że wygrasz, a później jednak naprawde kogoś wylogujesz i to jeszcze mnie jest tak mała, że prąd użyty na wysłanie pakietu po HTTP z plusem będzie mnie kosztował więcej.
  • Odpowiedz
Spleeshy
Spleeshy
10.02.2026, 21:52:52
  • 46
Wspaniała kobieta
#mediolan2026
Spleeshy - Wspaniała kobieta 
#mediolan2026

źródło: 1000033868

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

klaz98
klaz98
klaz98
10.02.2026, 21:53:49 via Wykop
  • 21
@Spleeshy: caryca łyżwiarstwa figurowego, musimy ją jakoś uhonorować i dać jakoś znać TVP o jej popularności
  • Odpowiedz
klaz98
klaz98
klaz98
10.02.2026, 21:59:51 via Wykop
  • 17
@Spleeshy: proponuje pisanie do admina TVP sport na Instagramie z pochwałami, jak i sam uczyniłem. Dzięki niej rozumiem te fikoły
  • Odpowiedz
blinkarA
blinkarA
blinkarA
26.01.2026, 06:43:50
  • 3104
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BornToDie69
BornToDie69
26.01.2026, 07:10:54 via Wykop
  • 276
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Xuzoun
Xuzoun
Xuzoun
26.01.2026, 07:25:08 via Wykop
  • 136
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
r.....r
r.....r
konto usunięte 02.01.2026, 23:16:18
  • 50
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

huop_robotniczy
huop_robotniczy
02.01.2026, 23:18:21 via Wykop
  • 14
@remlezar: jak by dopytał o osoby z autyzmem to wskaźnik nie zatrudnienia wzrasta do 99 prc
  • Odpowiedz
N1gdy
N1gdy
N1gdy
02.01.2026, 23:29:16 via Wykop
  • 3

Komentarz usunięty przez moderatora

rales
rales
19.12.2025, 17:56:14
  • 1800
ZAPLUSUJ TEN WPIS, A ZAWOŁAM CIĘ W DNIU, W KTÓRYM MAREK PAPSZUN PRZESTANIE BYĆ TRENEREM LEGII WARSZAWA

rales - ZAPLUSUJ TEN WPIS, A ZAWOŁAM CIĘ W DNIU, W KTÓRYM MAREK PAPSZUN PRZESTANIE BY...

źródło: marek-papszun

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rales
rales
Autor
19.12.2025, 18:00:48 via Wykop
  • 76
ciekaw jestem co bylo decydujace.


@tomazzo69:
rales - >ciekaw jestem co bylo decydujace.

@tomazzo69:

źródło: pngtree-golden-money-bag-overflowing-with-cash-symbolizing-wealth-and-prosperity-png-image_20740291

Pobierz
  • Odpowiedz
Roman_Horsetych
Roman_Horsetych
19.12.2025, 19:46:21 via Wykop
  • 125
@rales: Wygra sporo meczów wiosną. Legia skończy na siódmym miejscu. Jesień zacznie od kilku zwycięstw, potem przyjdzie gorszy okres i zacznie się lament. Przeczeka przerwę zimową. Wiosnę zacznie od +/- trzech porażek i wtedy wyleci.
  • Odpowiedz
Fatalista1988
Fatalista1988
23.10.2025, 21:00:25
  • 16
Się połasiłem na na kurs 1.30 to mam

#mecz #pilkanozna #sport #bukmacherka #ekstraklasaboners
Fatalista1988 - Się połasiłem na na kurs 1.30 to mam   

#mecz #pilkanozna #sport #bu...

źródło: Zrzut ekranu (669)

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Erimar
Erimar
23.10.2025, 21:02:20 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
v.....x
konto usunięte 19.09.2025, 03:10:51
  • 2020
Kochani Mircy, niestety, wracam po latach na Wykop.

Niestety, ponieważ ostatnio "w szerszym gronie" widzieliśmy się w 2017 roku, kiedy mój Tato zachorował na nowotwór złośliwy z przerzutami. Nagraliśmy wtedy wspólnie filmik z życzeniami zdrowia (https://youtu.be/ZAXDiFFrTS0), co odegrało OGROMNĄ rolę w procesie zdrowienia Taty. Wasza energia - nawet nie macie pojęcia - dodała mu sił do walki. Do dziś ogląda nagrania i uśmiecha się na każde "Dasz radę, Jasiu!".

Dzięki leczeniu, Waszemu wsparciu
v.....x - Kochani Mircy, niestety, wracam po latach na Wykop.

Niestety, ponieważ ost...

źródło: Jasiu

Pobierz
v.....x - Kochani Mircy, niestety, wracam po latach na Wykop.

Niestety, ponieważ ost...
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

f.....9
f.....9
konto usunięte 19.09.2025, 03:19:20 via Wykop
  • 95
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Villen2k
Villen2k
19.09.2025, 05:26:55 via Android
  • 165
@JaX92 serio próbujesz być zabawny pod takim wpisem?
  • Odpowiedz
bugzer
bugzer
04.09.2025, 09:37:50
  • 577
#quebonafide #muzyka #polskirap #oszukujo
Pamiętacie jedyny w swoim rodzaju koncert online Quebonfaide? Miał być wyswietlony tylko raz i nigdy potem juz niedostepny, kosztowal z tego co pamietam 100 zł. Teraz gruchnęła wiadomośc od Quebo, że kocert będzie dostępny na serwisach VOD xD. Właśnie napisałem reklamacje do sprzedawcy (Going) ze zostałem oszukany i chce zwrotu (bardziej dla jajec). Ciekawe co odpiszą. plusuj jak chce być
bugzer - #quebonafide #muzyka #polskirap #oszukujo
Pamiętacie jedyny w swoim rodzaju ...

źródło: Zrzut ekranu 2025-09-04 113537

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kuweit
Kuweit
Kuweit
04.09.2025, 09:42:02 via Wykop
  • 157
@bugzer: ebac tego tranzystora
  • Odpowiedz
Dorianxxx
Dorianxxx
04.09.2025, 11:32:26 via Android
  • 249
@bugzer Owce trzeba strzyc. Jeśli znalazły się osoby, które gotowe były zapłacić za koncert online (XD), to można im wcisnąć dowolny kit, który zracjonalizuje im to, że obietnica nie została dotrzymana.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
04.09.2025, 09:55:15
  • 952
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alelis92
alelis92
04.09.2025, 10:05:00 via Wykop
  • 410
@mirko_anonim: tak samo jest parkowaniem, ja na trawniku tylko chwile, bo dziecko z domu wychodzi, ja na krawężniku tylko na chwilkę, bo do żabki, a potem ta sama osoba jedzie do garażu co ma 50 m dalej. A ja jak ten ostatni gamoń ładnie parkuje w garażu i dopiero idę do sklepu albo szukam miejsca na mieście robiąc parę kółek, zamiast stawać byle gdzie na awaryjnych albo coś.
  • Odpowiedz
jim_carrey
jim_carrey
04.09.2025, 10:24:13 via Android
  • 333
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 34
  • Strona 1 z 34
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 09.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.03.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.08.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking