Mireczki, potrzebuję pomocy z #windows10. Na laptopie włączyła się aktualizacja, nie było niestety podpiętego zasilania i nie została ona ukończona. Teraz podczas uruchamiania włącza się kontynuacja aktualizacji, a po chwili komunikat, że nie może zostać ukończona. Po kliknięciu OK komputer się restartuje i tak w kółko.
Z tego co wyczytałem to tryb awaryjny włącza się z poziomu działającego windowsa (wtf?).
Mogę prosić o jakiś protip, aby dokończyć
Z tego co wyczytałem to tryb awaryjny włącza się z poziomu działającego windowsa (wtf?).
Mogę prosić o jakiś protip, aby dokończyć













Przegrzebałem kilka postów na mirko, ktoś polecił BT-S2 (link), co wydało mi się całkiem sensowne, ponieważ szukam opcji budżetowej - zestaw będzie używany 2-3 razy w roku.
Czy ktoś z Was kupił, używa i może polecić tego interkoma?
Czy może nie warto sobie zawracać głowy żadnym "chińskim" badziewiem i iść np. w Senę?
@gerard-kowalski: no to jestem zaskoczony... jakiego interkoma używasz?