Byłem w Niemczech, chciałem wypłacić sobie dla testu z bankomatu Euronetu 20€ (mając na koncie Revolut 150 PLN), czy faktycznie to jest tak za darmoszkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przy każdej z dwóch prób próbowali mnie skroić na prowizji kilka €. Gdy w aplikacji zamieniłem PLN na EUR to również zapytał mnie bankomat, czy zgadzam się na prowizję. WTF?
Czy mogę cały czas mieć na







#mecz