Wpis z mikrobloga

@polik95: jakis mirek pisal, ze nie mogl zobaczyc nawet umowy na rozmowie kwalifikacyjnej, gdyz byl to "dokument wewnetrzny firmy"
Czyli jak w lesie
  • Odpowiedz
Najlepiej jak przejdziesz 5 etapów rekrutacji bo na 1 potwierdzili ze Twoje wymagania finansowe są dla nich ok. Idziesz na spotkanie końcowe na którym oferują Ci jakieś grosze. Człowiek wściekły bo stracił czas a oni się głupio tłumacza ze więcej to później bla bla bla ...
  • Odpowiedz
@polik95: Nie sądzę, żeby to zależało od kraju. Na zagranicznych stronach z ogłoszeniami raczej rzadko widuję widełki, a z drugiej strony w branży IT mamy polski serwis z ogłoszeniami https://nofluffjobs.com który wymaga, by w każdym ogłoszeniu takie widełki płacowe były. Generalnie wydaje mi się, że kwestia jest psychologiczna - jeśli pracodawca poda widełki, a potem nie da ci maksymalnej stawki, to możesz to negatywnie odebrać i czuć przez to mniejszą
  • Odpowiedz
@LubiePlackiBardzo: To ja ostatnio miałem: "Chętnie widzielibyśmy Pana w naszym zespole, ale Pana oczekiwania finansowe są dla nas niemożliwe do spełnienia" Powiedziałem 4,5k netto. Ale ja z innej branży :)
  • Odpowiedz