Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko212
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
let_it_be

let_it_be

Dołączył 15 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 23002
  • Znaleziska 4437
  • Mikroblog 18565
  • Obserwujący 17
  • Obserwowane 18
Glupiii
Glupiii
29.05.2026, 08:24:34
  • 2
odwierac NYSE bo mi $NOW na premarkecie jeszcze wykipi

#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 29.05.2026, 08:27:38 via Wykop
  • 3
@damer135: nie wiem, ale możesz jeszcze dokupić, akcje są
  • Odpowiedz
widmo82
widmo82
29.05.2026, 08:06:21
  • 0
https://rksgpw.com/stocks/CRQUANTUM
xD
Chyba inny grubas chce short squeeze zrobić :)
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 29.05.2026, 08:11:29 via Wykop
  • 0
@widmo82: ściska za jaja mocno od rana ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
let_it_be
let_it_be 29.05.2026, 07:48:24
  • 0
Siedzą na tym #wallstreet30 i chyba kupują podczas gdy Sebastian Buczek prowadzi panel o kosmicznych spółkach, bo CRQ dzida znów.


#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 29.05.2026, 07:10:16
  • 7
Diagnostyka w półprzewodniki chyba wchodzi, bo rura do góry #gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Floryda
Floryda
Floryda
29.05.2026, 07:15:33 via Wykop
  • 0
@let_it_be: niezłe wyniki za Q1
  • Odpowiedz
pepedros
pepedros
pepedros
28.05.2026, 16:34:32
  • 2
#gielda
pepedros - #gielda

źródło: {8547FC14-BEEE-4979-A357-3C5D615DACA3}

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 28.05.2026, 16:40:04 via Wykop
  • 2
@pepedros: po c--j ja to kupiłem nie wiem, śmieciuchowy syndrom sztokholmski
  • Odpowiedz
let_it_be
let_it_be 28.05.2026, 20:07:58 via Wykop
  • 0
@Nybbax: jak wyjdę na plus z tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT
28.05.2026, 18:28:48
  • 10
#gielda fanatycy Cymcyka sa najgorsi
ParadygmatYT - #gielda fanatycy Cymcyka sa najgorsi

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 28.05.2026, 18:33:35 via Wykop
  • 9
@ParadygmatYT: gorsi są fanatycy Zaora.. a nie, jego fanatyków już nie ma, wyczyszczone depo
  • Odpowiedz
Gilgamesz69
Gilgamesz69
Gilgamesz69
28.05.2026, 16:48:44
  • 9
A dobrze Ci tak gnojowniku jeden. Będziesz moje AMD na pompie shortował. Niech rączki u-------i
#gielda
Gilgamesz69 - A dobrze Ci tak gnojowniku jeden. Będziesz moje AMD na pompie shortował...

źródło: 1000017539

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 28.05.2026, 16:52:45 via Wykop
  • 8
@Gilgamesz69: przerabiałem to kiedyś na własnej głupocie, urosło to trzeba szorta zapiąć bo się przecież z----e. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Granie przeciwko trendowi jest tylko dla bogatych
  • Odpowiedz

474

Wandale szaleją we Wrocławiu. Rozbijają szklane przystanki jeden po drugim.

Wandale szaleją we Wrocławiu. Rozbijają szklane przystanki jeden po drugim.

Od początku 2026 roku wandale wybili już blisko 50 szyb na przystankach w całym mieście. Koszt napraw wyniósł około 225 tys. zł, a tylko w maju usuwanie skutków wandalizmu pochłonęło aż 210 tys. zł. Dla porównania miesięczny budżet na utrzymanie całej infrastruktury przystankowej we Wrocławiu, obe

murison
z
gazetawroclawska.pl
dodany: 28.05.2026, 08:55:05
  • 114
  • #
    wroclaw
  • #
    mpkwroclaw
  • #
    komunikacjamiejska
  • #
    patologiazmiasta
let_it_be
let_it_be 28.05.2026, 08:59:39 via Wykop
  • 193
Mam nadzieję, że im ktoś zęby wybije, żeby wyglądali jak te zdemolowane przystanki.
Ludzkie odpady, tfu.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

let_it_be
let_it_be 28.05.2026, 16:42:13 via Wykop
  • 44
@Jasnie-wielmozny-pan: no tak..
letitbe - @Jasnie-wielmozny-pan: no tak..

źródło: 17799865151564564061402101298793

Pobierz
lifapek
lifapek
28.05.2026, 15:01:30
  • 0
Dostałem zaproszenie na komunie na przyszły tydzien i tak sie zastanawiam czy nie kupic jakiegos ETF dla młodego. Złota moneta to zdecydowanie za dużo dla mnie ale może jakis ETF global albo na złoto? Mozna cos takiego zrobic ale żeby małey tego nie tykał przez lata tylko zobaczył jak rosnie(nauczył sie inwestowania) i wzial jak bedzie mial 18 lat?

#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 28.05.2026, 15:04:02 via Wykop
  • 9
@lifapek: będziesz trzymał na swoim koncie? Potem wiesz, klasycznie jak to z hajsem z komunii.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan
28.05.2026, 08:59:34
  • 28
Już na zielono. I co tam hejterzy piecze dupka?

#gielda
RunningMan - Już na zielono. I co tam hejterzy piecze dupka? 

#gielda

źródło: IMG_2194

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 28.05.2026, 09:00:50 via Wykop
  • 0
@RunningMan: jak to obok z czerwonego na zielone się zmieni to dopiero będzie o czym gadać
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
28.05.2026, 06:55:09
  • 4
#gielda pomarańczowy znowu miesza więc dzisiaj kibel na bananie tak? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 28.05.2026, 06:59:37 via Wykop
  • 9
@balagan_:
letitbe - @balagan_:

źródło: 17799515602622725698900803324553

Pobierz
  • Odpowiedz
sforce
sforce
28.05.2026, 06:43:22
  • 0
#gielda dzisiaj KUPUJĘ XTB po 94PLN róbcie screeny
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 28.05.2026, 06:49:43 via Wykop
  • 4
@sforce: zaraz po bliczku i zgoleniu głowy? 😏
  • Odpowiedz
let_it_be
let_it_be 28.05.2026, 06:54:17 via Wykop
  • 0
@sforce: to robię screen
  • Odpowiedz
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
28.05.2026, 06:40:39
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 28.05.2026, 06:53:39 via Wykop
  • 1
@kwiat_pustyni626: ale ciekawe, że brent już tak nie reaguje na n-----------ę. Nie chce się wierzyć, że rynek nie dyskontuje niższej podaży ropy, indeksy, forex - wszędzie jak na dopaminie.
  • Odpowiedz
pepedros
pepedros
pepedros
28.05.2026, 06:43:25
  • 0
ciekawe czy tak się otworzy

#gielda
pepedros - ciekawe czy tak się otworzy

#gielda

źródło: {A2700AAA-921A-442D-9B4E-3B574CE6DD71}

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 28.05.2026, 06:49:21 via Wykop
  • 0
@pepedros: isover dla kosmitów?
  • Odpowiedz
Rad-X
Rad-X
27.05.2026, 15:16:47
  • 10
31 stopni w niedzielę we #wroclaw, pora umierać

#pogoda #globalneocieplenie

Rad-X - 31 stopni w niedzielę we  #wroclaw, pora umierać 

#pogoda #globalneociepleni...

źródło: obraz

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 27.05.2026, 15:20:12 via Wykop
  • 9
@Rad-X: ale to dzielone na 5, także wychodzi po 6 stopni
  • Odpowiedz
affairz
affairz
27.05.2026, 14:55:05
  • 70
ktoś wie kiedy sąd zatwierdzi ten wniosek XTB o upadłość?

#gielda #xtb #meczennicyxtb
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 27.05.2026, 14:59:13 via Wykop
  • 9
@affairz: o ty k---a
  • Odpowiedz
let_it_be
let_it_be 27.05.2026, 13:56:48
  • 5
Wziąłem 74 wiedźmińskie śmiecie, zobaczymy może jutro coś jednak powiedzą.
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vegebodybuilder
vegebodybuilder
27.05.2026, 12:43:31
  • 0
Siemka, poleci ktoś dobrego mechanika samochodowego dla Seata Leon rocznik 2019 we Wrocławiu w okolicach Psiego Pola? Chciałbym zrobić zwykły przegląd, wymiana oleju, filtrów... W ASO zawołali 3700 za to, co jest dla mnie już za dużo

#samochody #motoryzacja #wroclaw
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 27.05.2026, 12:53:43 via Wykop
  • 6
@vegebodybuilder: panie, ASO tylko do końca gwarancji, potem szkoda w ogóle zachodu ich pytać
  • Odpowiedz
let_it_be
let_it_be 27.05.2026, 09:27:28
  • 2
K---a ten cymcyk i jego pozycja na CDR xD z ciekawości obserwuję jak to się zachowuje względem jego naganiania na filmiku, fachowiec
#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be
Autor
27.05.2026, 09:35:47 via Wykop
  • 2
@TheDamex: nie mam, odnoszę się do tego filmu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
letitbe - @TheDamex: nie mam, odnoszę się do tego filmu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
let_it_be
let_it_be
Autor
27.05.2026, 09:50:05 via Wykop
  • 0
@pepedros: on ma trochę inny przedział czasowy
  • Odpowiedz
sebinko
sebinko
27.05.2026, 09:18:29
  • 0
#gielda Dobra niech spuszczają tą ropę na 80 później lecimy na 150( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 27.05.2026, 09:24:12 via Wykop
  • 0
@sebinko: wczoraj miałem zysk, dziś mam w pysk xD sentyment raczej prospadkowy na ropce
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 26
  • Strona 3 z 26
  • >
  • Wrocław

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.06.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 08.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.04.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.09.2017

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 25.11.2013

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking