Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko214
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
let_it_be

let_it_be

Dołączył 15 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 23002
  • Znaleziska 4437
  • Mikroblog 18565
  • Obserwujący 17
  • Obserwowane 18
KjatanSveisson
KjatanSveisson
9 godz. i 57 min temu
  • 2
#gielda

Bez waszej opinii nic nie kupię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
KjatanSveisson - #gielda 

Bez waszej opinii nic nie kupię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000007757

Pobierz

Opinia ekspertów

  • Hit 27.3% (15)
  • Takie se 34.5% (19)
  • Kit 38.2% (21)

Oddanych głosów: 55

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 8 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 4
@KjatanSveisson: ja wolę momentum
  • Odpowiedz
Szmi89
Szmi89
Szmi89
8 godz. i 55 min temu
  • 1
Cześć,

W ramach mojej pracy magisterskiej pt. „Rola nieruchomości w portfelu inwestycyjnym Polaków jako źródło dywersyfikacji majątku” prowadzę badanie ankietowe i byłbym bardzo wdzięczny za poświęcenie kilku minut na jej wypełnienie.

Ankieta jest anonimowa, a uzyskane odpowiedzi zostaną wykorzystane wyłącznie do celów naukowych.

Link
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 8 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 2
@Szmi89: popraw link
  • Odpowiedz
OCIEBATON
OCIEBATON
12 godz. i 3 min temu
  • 244
Taką wiadomość otrzymała Agnieszka Gozdyra - dziennikarka Polsatu

Na podstawie treści wiadomości określ na jaką partie głosuje Pan Dariusz i dlaczego jest to któraś z Konfederacji?

#polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji
OCIEBATON - Taką wiadomość otrzymała Agnieszka Gozdyra - dziennikarka Polsatu

Na pod...

źródło: 1000003767

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 12 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 4
@OCIEBATON: to jest Darek. Darek nie jest najostrzejszym nożem w kuchni. Nie bądź jak Darek.
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
13 godz. i 27 min temu
  • 7
#gielda miałem dziś 20k wolnych środków, krach spowodowal że juz mam 10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 13 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 0
etf nasdaq100


@ProfesorP1ZDAN: (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz
let_it_be
let_it_be 14 godz. i 22 min temu
  • 0
#kfc #kuponykfc
letitbe - #kfc #kuponykfc

źródło: 54253

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Di4bllo
Di4bllo
Di4bllo
15 godz. i 20 min temu
  • 1
#gielda Ktoś tu jeszcze załadowany w $NOW? Planowałem to trzymać do ~150
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 15 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 0
@Di4bllo: a ja mam saasiorza, ale dosłownie kilkanaście szersów
  • Odpowiedz
Jaqubson
Jaqubson
Jaqubson
15 godz. i 33 min temu
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 15 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 0
@Jaqubson: gdzie żeś to schował? XD
Kurła że ludzie nie mają instynktu samozachowawczego
  • Odpowiedz
teeeeeee3
teeeeeee3
16 godz. i 5 min temu
  • 0
napisałem tydzień temu że zapakowałby się w co, nagoniony wówczas na microna mam teraz +25%

dlatego powtarzam ten manewr, ponieważ zapakowałby się w co znowu

#gielda
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 16 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 0
@teeeeeee3: może micron?
  • Odpowiedz
gixmo
gixmo
16 godz. i 28 min temu
  • 7
#gielda

chłop kupił 4 tysiące akcji SIVE powyżej 100 SEK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
gixmo - #gielda 

chłop kupił 4 tysiące akcji SIVE powyżej 100 SEK ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000030322

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 16 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 7
@gixmo: co crying in the casino xD
  • Odpowiedz
let_it_be
let_it_be 16 godz. i 44 min temu
  • 1
Dawaj Maja!
#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

looser1
looser1
przedwczoraj, 13:02:32
  • 1
#gielda

Czy wy tu naprawdę zarabiacie? Stock picking mi nie siada panowie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be przedwczoraj, 13:05:08 via Wykop
  • 7
@looser1: spróbuj ETF, tylko po prostu się nie przyznawaj w domu i tu.
  • Odpowiedz
let_it_be
let_it_be przedwczoraj, 09:48:42
  • 1
LPKF kolejne kółeczko na 30? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111
przedwczoraj, 09:56:23 via Wykop
  • 0
@let_it_be: i soitec na 200 mam nadzieje
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi
przedwczoraj, 09:31:22
  • 4
#gielda
Ja nie mam czasu pilnować tej pompy na sivers, w poe2 gram. Co jak wykipi a potem mnie wyleszczy?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be przedwczoraj, 09:33:37 via Wykop
  • 6
@Frogi: kurła was gnortsy się nie da odróżnić już, myślałem że to Ty pisałeś że TP i opuściłeś pokład, a to @Bratkuu xD
  • Odpowiedz
sforce
sforce
przedwczoraj, 09:12:16
  • 2
#gielda smrodivo, dinozaur i kur.WA odbierają mi smak życia -,-
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be przedwczoraj, 09:19:50 via Wykop
  • 1
@sforce: nakupowałeś jakichś śmieciuchów ciężkich do utylizacji i się dziwisz
  • Odpowiedz
let_it_be
let_it_be przedwczoraj, 09:15:03
  • 2
Przestańcie mi CRQ szkalować #gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mirko_anonim
mirko_anonim
przedwczoraj, 06:19:40
  • 13
✨️ Przewidywania o nadchodzącym krachu na giełdzie Ⓘ
#gielda Stoimy u progu największej zwały w historii rynków finansowych. Spółki przegrzane maksymalnie, rosnące po 400% 500% bez konkretnego powodu, ai które jest tak finansowane nie przynosi żadnego zysku a te wszystkie firemki pokazujące "zyski" po prostu wymieniają się razem gotówką przy czym tworzą fałszywy zysk. Naprawdę wam wszystkim współczuję przed tym zwaleniem bo ja nie jestem zły człowiek, ale wytłumaczcie mi jak
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be przedwczoraj, 06:26:28 via Wykop
  • 0
@Vestor: najgorzej jak za którymś razem ten dip to nie będzie jeszcze dip ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
mateu
mateu
mateu
01.06.2026, 14:41:00
  • 219
#tenis
mateu - #tenis

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 01.06.2026, 14:43:45 via Wykop
  • 53
@mateu: Maja Majeczka Majunia
  • Odpowiedz
JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
01.06.2026, 14:42:23
  • 15
JaNieGejJaPapiesz

źródło: 1000005091

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be 01.06.2026, 14:43:10 via Wykop
  • 3
@JaNieGejJaPapiesz: to jest cavtat
  • Odpowiedz
gonzo91
gonzo91
01.06.2026, 12:17:12
  • 7
#gielda
Patrząc na IBM dzisiaj, i na wszystko inne wcześniej, to widzę że rynek nauczył się bez myślenia ładować do wora wszystko co przejdzie przez wary pomarańczowej maupy 🍊 🐒.
Ciekawe kiedy przestanie to działać.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
let_it_be
let_it_be 01.06.2026, 12:20:30 via Wykop
  • 0
@gonzo91: dla mnie to już peak. Rynki są mocno odklejone, nie liczy się już dyskontowanie przyszłości, tylko emocje. Pytanie co będzie punktem zapalnym dla zjeby. Braki ropy, inflacja, bezrobocie?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >
  • Wrocław

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.06.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 08.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.04.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.09.2017

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 25.11.2013

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia