Jeśli wy myślicie że żadne sportowiec nie pije coli, energetyków i innych napojów uważanych za nie zdrowe to jesteście w takim k---a błędzie że o jezusku XD
@przemek- tak se gadaj XD kontuzja od coli XD tymczasem u Neymara choćby ogromne zapasy różnych napoi xD mają duety oczywiście ale nie znaczy to że nagle niczego innego nie piją xD
Gry komputerowe są sposobem relaksu i nauki. Mogą także być wstępem do obsługi programów komputerowych, rozszerzają umiejętność postrzegania, refleksu, pomagają rozwinąć zdolność wnioskowania oraz znajomość reguł logicznego myślenia. Często jednak zawierają elementy brutalności i...
za pomocą rządowej aplikacji o nazwie "Zaszczepieni" lub wydrukowanym kodem QR. Chodzi o weryfikację, czy widzowie są w grupie osób, które przyjęły szczepionkę, czy też nie. Zapis o weryfikacji ma się pojawić wytycznych nad którymi pracuje MZ i sanepid - ustalili dziennikarze RMF FM
@kojak3639 ty nawet sam nie rozumiesz o czym piszesz ..określenie daty urodzenia czy płci to jest segregacja na lepszych i gorszych ? Weź ty się jebnij z taką logiką. Żeby było tak jak mówisz to by musiało być osoby z nr takim czy z płcią taka nie wchodzą ,nie lecą ITd . Wtedy mógłbyś powiedzieć że PESEL segreguje na
@komarrek co ma piernik do wiatraka xD k---a na podstawie biletu też cię wpuszcza lub nie wpuszcza w różne miejsca. Bilety również są w formie kodów QR! niesamowite. Piszecie o znakowaniu, ale pomiajcie fakt że już dawno jesteśmy oznakowani i bardzo dobrze śledzeni xD
Najlepsze że jesteście tak lswieceni że lepiej usunąć mi komentarz niż jakkolwiek zdementować to co jest tam napisane. Nie będzie dobrze w tym chorym kraju.
@komarrek n------e masz nieźle w głowie XD tak samo jak deskryminuja przed wejściem do samolotu gdy sprawdzają kod QR czy masz bilet, tak samo jak dyskryminują tym że JUŻ OD URODZENIA jesteś oznaczony lepiej niż bydło. Zajrzyj na swój dowód osobisty.
@komarrek napisałem spora wiadomość z argumentami na górze to woleli skasować. Jesteście odporni na argumenty i ciężko w ogóle coś wam przegadać. Póki co to ja mogę napisać to co ty napisałeś bo nie odpowiedziałeś na kompletnie nic, a masz na co odpowiedzieć. Zadajesz tylko bezsensownie pytania o rzeczy, a od tekstu który ci coś tłumaczy się odbijasz. To nie moja wina że masz takie podejście.
@11262 po pierwsze inflacja, po drugie kryptowaluty na które od ponad pół roku jest boom. Zobacz sobie że ceny GPU zawsze idą w górę gdy krypto idzie w górę.
Dlatego z tym większym zdziwieniem zobaczyłem, że promowana jest tam grafika, którą zamieszczam po moich delikatnych poprawkach.
Dwa z trzech filarów cywilizacji europejskiej, czyli filozofia grecka i prawo rzymskie, zostały stworzone przez kultury akceptujące homoseksualizm. Co ten Platon wyrabiał, to aż wstyd powtarzać. A jednak właśnie do tego homoseksualnego dziedzictwa odwołują się ludzie mówiący o cywilizacji europejskiej. Nie wyobrażam sobie
Coraz więcej wskazuje na to, że Covid-19 wydostał się z wojskowego laboratorium w Wuhanie. Na razie kosztował świat 143 razy tyle, co katastrofa w Czarnobylu.
Osoby pochowane na prehistorycznym cmentarzu Jebel Sahaba w Sudanie najprawdopodobniej kilkukrotnie w ciągu swojego życia doświadczyły problemów z tytułu konfliktu militarnego. Wygląda na to, że wydarzenia sprzed 13 400 lat to najstarsza znana nauce wojna.
@Hlautameki klimat się zmieniał zawsze. Minęło 13k lat więc jak miał się nie zmienić? Problem jest taki że teraz w 100lat klimat się zmienił tak jak normalnie w kilka tysięcy (czy jakoś tak).
Czy można sobie wyobrazić coś lepszego niż relaks na rajskiej plaży? Celebrytkom na pewno przychodzi to z trudem. Ale każda przyjemność ma swoją cenę. A lot w tropiki szczególnie wysoką. Samolot emituje tony dwutlenku węgla, które trują atmosferę. Może pora, by gwiazdy, zamiast chwalić...
@Immun globalne ocieplenie, które przyspieszyło kilku krotnie (z tego co pamiętam), a globalne ocieplenie prowadzi do r--------a atmosfery. Tak w skrócie
@dzangyl przemysł działa dla ludzi wszystkich, wszyscy jesteśmy pośrednio odpowiedzialni. Tyle że no w Europie trochę mniej bo więcej regulacji, s Chiny więcej bo wiadomo jak tam jest.
@dzangyl prawda, ale nadal w Chinach nie ma zbyt wielu praw pro eko. W Europie przynajmniej zmniejszamy mimo wszystko produkcję CO2, w Chinach też by się dało mimo całego przemysłu, przynajmniej zmniejszyć ilość.
Zdjęcie, które widzicie przedstawia atomy "sfotografowane" metodą ptychografii. Naukowcom Cornella udało się pobić dotychczasowy rekord rozdzielczości, w której dotąd byliśmy w stanie obserwować atomy używając mikroskopów elektronowych.
Wystraczy zamienić lekcje religii na coś użytecznieuszego i to wystraczy. Nie muszą nagle rozmawiać o tym na przerwach xD religia jest zbędna w szkole i całkowicie bez sensowna w miejscu gdzie się uczymy o realnym świecie. Lepiej żeby dzieci uczyły się czegoś co faktycznie ma sens, jest realne i może się przydać, a nie bajek.
Serwus, potrzebuje się dowiedzieć czy istnieje taka przejsciówka która umożliwiłaby mi to podłączyć mikrofon i słuchawki do telefonu a słuchawki mają takie wejscie.
@r0k0 c---a a nie że poradzi xD kwestia czasu aż coś się stanie. Ludzkość jest jedyną szansą na to żeby kiedyś uregulować i kontrolować planetę, a k tak kiedyś coś większego ją r------e.
Ludzkość jest najprawdopodobniej unikatem w skali wszechświata więc byłaby to niesamowita strata, żeby zmarnować taki astronomiczny przypadek jakim jesteśmy i nasz potencjał.
@smutny_kojot k---a bo do tego ludzkość zmierza więc jak inaczej rozpatrywać sens ludzkości jeśli pan smutny kojot mówi tym zagadnieniom "nie bo hehe za poważne"?
Jakie masz inne kategorie oprócz materii? Takie żeby miały taką szansę powstawania jak ludzie i byli tak samo unikatowi? W tym momencie jesteśmy obojętni we wszechświecie ale kto wie co będzie kiedyś i czy nie my będziemy definiować to co się będzie działo.
@ropppson poka kogoś innego jeszcze, może jakieś chociaż poszlaki że ktoś jest? Nie? Nic?
Więc daruj sobie takie głupie komentarze.
Póki co wiemy tylko o sobie, i nic nie wskazuje na to że to się powtórzyło lecz zawsze oczywiście jest taka szansa dlatego napisane jest "najprawdopodobniej"
@fraciu zawsze były jakieś problemy przez które ludzie przechodzili, czasy się zmieniają i mają swoje problemy.
To o czym ty piszesz w dzisiejszych czasach dzieje się już obok nauki, i nie wpływa na nią tak jak kiedyś. Ciężko oczekiwać żeby wszyscy zajęli się tematem postępu cywilizacyjnego, bo ktoś musi zajmować się właśnie tamtymi tematami. To norma.
Ale no tak, my niestesty nie doświadczymy znacznie większych rzeczy ale mamy chociaż tego farta
@smutny_kojot na końcu napisałeś słowa klucz "ja myślę".
To o czym piszesz to zwykle rozważania, i może być tak jak piszesz, ale nie musi i może być dokładnie odwrotnie lub gdzieś po środku. Nie wiemy tego, a póki co najbardziej prawdopodobne jest to, że, przynajmniej w naszym "najbliższym otoczeniu", jest to że jesteśmy sami.
Skąd wiesz że w przyszłości nie odnajdziemy sensu? A może wystaecza nam zwykłe ludzkie pobudki tak jak do
@ropppson Wiesz czym jest astronomiczny przypadek? To że życie jakieś istnieje jest niemal pewne, ale mówimy tu o wykrztalceniu inteligencji. I nadal to że czegoś jest dużo nie znaczy nadal że kolejne miliony potrzebnych zdarzeń doszły do skutku. Opierasz się tylko na przewidywaniach, które nie koniecznie muszą być prawdziwe, a póki co takie się wydają. A ten link jest idiotyczny. Równie dobrze mogę odpowiedzieć linkiem ludzi z cernu lub innych geniuszy
Piszesz o planecie tak jakby to był byt żyjący sam w sobie. Nie, nasza planeta jest zwykłym pyłkiem który ma zerowe znaczenie sam w sobie. Ja pisałem o planecie która jest przyjazna życiu, czyli taka jaka jest obecnie. Jak k---a planeta miała coś przeżyć skoro nie żyła nigdy? Chyba że mówisz o tym że nie rozleciała na mniejsze kawałki.
Jeśli anarchizm to wolność, to finalnym etapem powinna być skrajnie zmaksymalizowana wolność jednostki. Dlatego jakieś akapy czy ankomy na kiju odpadają jak wszystko co ma centralistyczne skołonności, nawet oddolnie. Anarchoindywidualizm jest jedynym zwycięscą tej polemiki. I najbliższy definicji przedproudhonowskiego pojęcia anarchii #anarchizm #anarchoindywidualizm #akap #anarchokapitalizm #anarchokomunizm #ankom #antykapitalizm #antykomunizm
@Jarkendarion ja p------e ale masz spaczone pojęcie wolności. Nie widzisz tego że mówisz właśnie o zamordyźmie ze swojej strony bo chcesz zakazywać ludziom robienia i pracowania tak jak chcą i popierasz to ideologią "bo nie pracują w 100%dla siebie" (co jest bzdurą), przecież to o czym ty mówisz to nie jest żadna wolność tylko właśnie odbieranie wolności w imię waszego chorego wyobrażenia utopii która realnie cofnełaby nas parę wieków do tyłu.
@Jarkendarion napisałeś wyżej że nie powinno się tworzyć ugrupowań z powodu "niezalnozci ekonomicznej". To co piszesz to czysta abstrakcja i hipokryzja.
Wolność nie jest brakiem zależności cyz coś tam, wolność jest wtedy kiedy ktoś robi to co chce, nie ingerując tym samym w wolność drugiej osoby. Ty niestety zapominasz o drugim członie tej zasady.
Czysty kapitalizm jest zły, tak samo jak każda skrajność, ale mimo wszystko przechylenie w stronę kapitalizmu dało
#ronaldo #cocacola
#mecz
@kinson
Jeśli wy myślicie że żadne sportowiec nie pije coli, energetyków i innych napojów uważanych za nie zdrowe to jesteście w takim k---a błędzie że o jezusku XD