Wpis z mikrobloga

Jestem oddanym fanem tagu #revoltagainsthemodernworld i nigdy tego nie ukrywałem.

Dlatego z tym większym zdziwieniem zobaczyłem, że promowana jest tam grafika, którą zamieszczam po moich delikatnych poprawkach.

Dwa z trzech filarów cywilizacji europejskiej, czyli filozofia grecka i prawo rzymskie, zostały stworzone przez kultury akceptujące homoseksualizm. Co ten Platon wyrabiał, to aż wstyd powtarzać. A jednak właśnie do tego homoseksualnego dziedzictwa odwołują się ludzie mówiący o cywilizacji europejskiej. Nie wyobrażam sobie lepszego świętowania pride month!

Warto zauważyć, że mapa Europy zawiera też społeczność muzułmanów jako przedstawicieli tradycji europejskiej. Cieszy inkluzywność.

Wreszcie zaprowadzenie zgody między prawosławiem a katolicyzmem, a podobno tylko ten drugi miałby być trzecim filarem domniemanej cywilizacji europejskiej. Perfect. W takiej rewolucji przeciw nowoczesnemu światu, aż chce się żyć ʕʔ

#neuropa #bekazprawakow #pridemonth
a.....n - Jestem oddanym fanem tagu #revoltagainsthemodernworld i nigdy tego nie ukry...

źródło: comment_1622568870BqxLncfm22ReV1n47GPamY.jpg

Pobierz
  • 29
Warto zauważyć, że mapa Europy zawiera też społeczność muzułmanów jako przedstawicieli tradycji europejskiej. Cieszy inkluzywność.


@am_anfang_war_napoleon: co jest szczególnie ważne z punktu widzenia kogoś, kto jest patriotą. Rola islamu i ogólnie Orientu w tworzeniu kultury polskiej jest niezaprzeczalna. W końcu to na Białorusi z krajów niemuzułmańskich w Europie było najwięcej meczetów. A Białoruś to przecież część naszej kochanej RON, na granicach której pięknie mieszały się kultury pozostające pod wpływem chrześcijańskich i
la tych drugich przez dużą część historii to byli schizmatycy albo i heretycy godni dyskryminacji, prześladowania a nawet mordowania. Franciszek i Jan Paweł II już kilka razy przepraszali za to co ich firma robiła "braciom w wierze"( ͡° ͜ʖ ͡°).

@niedoszly_andrzej: Więcej: batiuszka Iwan Pawieł II przyznał nawet, że święta wiara cerkiewna to rację miała z tym filioque. Niestety, łaciński heretyk Ratzinger w swych pismach nie
V.....d - > la tych drugich przez dużą część historii to byli schizmatycy albo i here...

źródło: comment_1622576995PTKDVknh6jPbuY03KQOH6D.jpg

Pobierz