Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko105
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
innv

innv

Dołączył 12 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 23619
  • Znaleziska 3796
  • Mikroblog 19823
  • Obserwujący 110
  • Obserwowane 62
innv
innv 02.02.2026, 09:11:18
  • 17
#trump #usa #humorobrazkowy #heheszki

Jeszcze podobno się brązowy ninja go zaatakował xD
innv - #trump #usa #humorobrazkowy #heheszki

Jeszcze podobno się brązowy ninja go za...

źródło: 1000021731

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

innv
innv
Autor
02.02.2026, 09:19:38 via Android
  • 2
@FrostlyMostly: 33sekunda jest jakiś zgrzyt xD
  • Odpowiedz

304

Trump: Nie możesz nosić broni. Nie możesz mieć broni przy sobie.

Pokaż treści 18+

Trump: Nie możesz nosić broni. Nie możesz mieć broni przy sobie.

Ponoć to konserwatyści są sprawczy i rządzą twardą ręką, dokonując prawdziwych zmian i wprowadzając i utrzymując prawa obywatelskie. Ci sami politycy zaprzeczą konstytucji gdy będzie im to wygodne.

sosiwoczostkowe
z
youtube.com
dodany: 28.01.2026, 11:24:25
  • 121
  • #
    usa
  • #
    trump
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazkonfederacji
  • #
    bekazprawakow
  • #
    polityka
innv
innv 29.01.2026, 09:02:47 via Android
  • 40
Hehe
innv - Hehe

źródło: 1000021584

Pobierz
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

innv
innv 29.01.2026, 09:34:51 via Android
  • 13
@zerohedge: fajnie tylko, że to jest jakiś comi-con xD
Tam ludzie się przebierają xD

obok pewno chlop jest z mieczem i udaję Wikinga, a drugi przebrał się za robota xD
innv
innv 29.01.2026, 09:38:31 via Android
  • 4
@zerohedge: wszystko ok z Tobą?
innv
innv 29.01.2026, 12:52:37 via Android
  • 1
@Gjbgghbhhjj: więc polityczny?

Bawimy się w oczywistosci czy jaki grzyb?

22

80letni zwycięzca loterii wykorzystuje wygraną do zbudowania wartego 288m £

Pokaż treści 18+

80letni zwycięzca loterii wykorzystuje wygraną do zbudowania wartego 288m £

imperium narkotykowego, produkującego tabletki w swoim domku letniskowym. [UK]

innv
z
lbc.co.uk
dodany: 29.01.2026, 11:13:10
  • 9
  • #
    inwestycje
  • #
    uk
  • #
    wielkabrytania
  • #
    nar
  • #
    narkotyki
  • #
    policja
innv
innv 29.01.2026, 09:48:02
  • 15
To jest bardzo dobry czas na akumulację Bitcoina.

#kryptowaluty #bitcoin
innv - To jest bardzo dobry czas na akumulację Bitcoina.

#kryptowaluty #bitcoin

źródło: ezgif-78323df8251319db

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SebastianTRX
SebastianTRX
SebastianTRX
29.01.2026, 10:00:30 via Wykop
  • 5
@innv: jak zawsze ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
arsenalgear
arsenalgear
29.01.2026, 15:28:58 via Wykop
  • 1
@innv: no ja właśnie dokupiłem
  • Odpowiedz
JanLaguna
JanLaguna
28.01.2026, 10:33:56
  • 10
Miała być bańka na AI, potem bańka na złocie, teraz będzie bańka na srebrze, potem na miedzi, a potem? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#gielda
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

innv
innv 28.01.2026, 10:35:15 via Android
  • 1
@JanLaguna: na dolarze
  • Odpowiedz
john-eek
john-eek
25.01.2026, 07:23:56
  • 1385
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

innv
innv 25.01.2026, 09:30:59 via Android
  • 10
Zaczynam inaczej patrzeć na tego typa.
innv - Zaczynam inaczej patrzeć na tego typa.

źródło: 1000021486

Pobierz
  • Odpowiedz
innv
innv 25.01.2026, 09:28:07
  • 12
Zaczynam kumać tego typa

#usa #trump #ice
innv - Zaczynam kumać tego typa

#usa #trump #ice

źródło: 1000021486

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pulpetito
Pulpetito
25.01.2026, 09:31:57 via Wykop
  • 5
@innv: Jego pomnik, wykuty ze spiżu powstanie jeszcze przed ratuszem w Minneapolis:D
  • Odpowiedz
jast
jast
25.01.2026, 09:32:56 via Android
  • 6
@innv: jeszcze gość pośmiertne odznaczenia będzie dostawał
  • Odpowiedz
innv
innv 23.01.2026, 12:44:56
  • 10
#gielda

Ja myślałem, że to tag do giełdy w Chorzowie a wy jakieś kasyna tutaj uprawiacie.

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Misiek636r
Misiek636r
23.01.2026, 12:47:06 via Wykop
  • 3
@innv: Przykrywka dla mafii śmieciowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
innv
innv 01.01.2026, 01:04:47
  • 0
Prosimy dmuchnąć

Kontrola trzeźwości

  • Pijany 11.1% (3)
  • Nie dopity 29.6% (8)
  • Abstynent 59.3% (16)

Oddanych głosów: 27

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tomek3322
Tomek3322
01.01.2026, 01:06:55 via Wykop
  • 1
@innv: Za momencik jedno piwko na lepsze spanie, rano będzie 0.00.
Nie widzę potrzeby opijania zmiany w kalendarzu.
  • Odpowiedz
innv
innv 31.12.2025, 10:32:53
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kraven2024
kraven2024
31.12.2025, 10:36:59 via Wykop
  • 1
@innv: patologia aż przez ekran sie przelewa
  • Odpowiedz
kamileon25-2
kamileon25-2
31.12.2025, 10:38:35 via Wykop
  • 1
@innv: według biologi ten gość jest bardziej cenny niż Nikola Tesla czy Newton
  • Odpowiedz
innv
innv 30.12.2025, 11:09:55
  • 5
12kg mniej obywatela w 2025 roku (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) i w końcu BMI pokazało "z otyłości" na *nadwagę* 29.9.

Jednak przy moim wzroście (194cm) to BMI mogę sobie w dupę wsadzić xD bo tyle samo jest to warte.

Od wakacji
innv - 12kg mniej obywatela w 2025 roku (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) i w końcu BMI pokazało "z otyłoś...

źródło: 1000020770

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

innv
innv
Autor
30.12.2025, 11:10:14 via Android
  • 0
innv

źródło: 1000020747

Pobierz
  • Odpowiedz
innv
innv
Autor
30.12.2025, 22:12:22 via Android
  • 0
@Piotrrulla: tak podobna grupa co ozempic tylko w tym przypadku retatrutide
  • Odpowiedz
mihaueQ
mihaueQ
29.12.2025, 10:02:54
  • 2
Ma ktoś namiary na ozempic/ mounjaro i odsprzedaje? Były posty niżej ale nie odpisujo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#ozempic #chudnijzwykopem #odchudzanie #dm2 #mounjaro
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

innv
innv 29.12.2025, 16:31:49 via Android
  • 3
@mihaueQ: spróbuj retatrutide jest lepszy niż semaglutyd czy tirzepic, bo aktywuję glukagon
  • Odpowiedz
innv
innv 29.12.2025, 16:36:36 via Android
  • 4
@czarnoibialo: kieruj się AI xD. Jeżeli ktoś myśli, że strzeli sobie zastrzyk i schudnie to powodzenia (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■).
Akurat te "efekty uboczne" są pożądane jeżeli się wie o co chodzi i po co się go używa.
  • Odpowiedz
innv
innv 23.12.2025, 07:25:12
  • 262
Już jutro ( ͡º ͜ʖ͡º)

To jest dopiero nawijka, to że jej chłop uwierzył to nic. Zabawne jest to, że do tej pory parę milionów wyznawców to łykneło.

#heheszki
innv - Już jutro ( ͡º ͜ʖ͡º)

To jest dopiero nawijka, to że jej chłop uwierzył to nic...

źródło: 1000019944

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

innv
innv
Autor
23.12.2025, 14:21:46 via Android
  • 4
@Kremufka2137: a to już inny wątek mój ulubiony zresztą (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

1. Jezusów było tyle co teraz Ahmedow w Arabii Saudyjskiej.
2. Wspominają to "legitne" 2 źródła jedno, że Piłat stracił jakiegoś Jezusa (nic nie ma wspomnianego o kulcie wokół niego) i że był jakiś gościu o imieniu Jezus.
3. Reszta źródeł pozabiblijnych wspomina, że był Jezus którego czci jakąś tam ilość ludzi
  • Odpowiedz
innv
innv 17.12.2025, 13:58:16
  • 1
Zeszło mi blisko 20kg przez ostanie 2 lata (dieta trening inny styl życia) - przez ostatnie 2 miesiące waga stała mi w miejscu. Chyba osiągnąłem ten mityczny "punkt metaboliczny".

Wskoczyłem na retatrutide i waga leci jak szalona.
Do celu jeszcze 5-8kg.

Żeby nie mieć tego słynnego ozempic face i poprawić jakość skóry, chce wskoczyć na protokół GLOW: GHK-CU, BPC157, TB-500
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

innv
innv
Autor
17.12.2025, 14:51:13 via Android
  • 0
@Poemat: przy recie? Zabiło mi skutecznie uczucie głodu i zresetowało metabolizm (tak mi się wydaje), na luzik mogłem obciąć sobie 400 kalorii a nadal jestem pełny i muszę dopychac się białkiem. I mam wrażenie, że cukier mi ustabilizowało bo też nie mam napadów głodu.

I co zabawne jak jestem na tej redukcji to siłka jakoś specjalnie mi nie opadła - mam wrażenie że wzrosła. Bo sięgam po więcej ciężarów lub
  • Odpowiedz
innv
innv
Autor
17.12.2025, 18:33:13 via Android
  • 1
@Poemat: w 100% racja.

Po prostu chodziłem mega głodny i w-------y ( ͡º ͜ʖ͡º).

Z tym narzędziem jestem w stanie obciąć więcej kalorii bez "złego" nastroju.
  • Odpowiedz
innv
innv
Autor
21.12.2025, 17:14:46 via Android
  • 0
@RymMajster: mam wrażenie, że mam więcej siły. Robię więcej powtórzeń lub ciężar zmieniłem na kolejny ciut wyższy.

Ale to może być na jakim jestem stacku: enclomolphine (od ponad roku mikrodawkuje ) + Reta (właśnie 3 tydzień załadowałem).
  • Odpowiedz
KucykMocy
KucykMocy
19.12.2025, 12:46:36
  • 8
#kryptowaluty #bitcoin #bitlambocalculator

Stworzyłem kalkulator ceny BTC do roku 2044 włącznie.
Rzeczywista cena może się różnić od wyliczonej o +/- 2k $, także jest dość precyzyjny, ale nie perfekcyjny.
Dodaje #gielda co by chłopaki widzieli jaki konsek mogą stracić.

Jeśli chcecie inaczej poustawiać suwaki / scenariusze to moge to zrobić i wrzucić skrina z wynikiem.
KucykMocy - #kryptowaluty #bitcoin #BitLamboCalculator 

Stworzyłem kalkulator ceny B...

źródło: BLC

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

innv
innv 19.12.2025, 12:51:57 via Android
  • 0
@KucykMocy: gdy żul zapyta o krypto wskoczy mnożnik x10?
  • Odpowiedz
innv
innv 19.12.2025, 13:00:24 via Android
  • 0
@KucykMocy: wrzuć to w aplikacji webowej zrób w paru językach i wrzuć donate dla siebie xD
  • Odpowiedz
innv
innv 19.12.2025, 07:59:45
  • 5
#heheszki
innv - #heheszki

źródło: 1000020254

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeoXIV
LeoXIV
LeoXIV
19.12.2025, 08:05:25 via Wykop
  • 0
Kto to?
  • Odpowiedz
innv
innv 18.12.2025, 17:00:00
  • 3
Grubas nami buja xD

#gielda
innv - Grubas nami buja xD

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

503

Historyczny zwrot. Polska zaminuje wschodnią granicę

Pokaż treści 18+

Historyczny zwrot. Polska zaminuje wschodnią granicę

Polska po raz pierwszy od czasów zimnej wojny wznowi produkcję min przeciwpiechotnych.

Z_ostatniej_chwili
z
polskieradio24.pl
dodany: 17.12.2025, 21:06:04
  • 181
  • #
    granica
  • #
    polska
  • #
    wojsko
  • #
    armia
  • #
    minyprzeciwpiechotne
  • #
    militaria
innv
innv 18.12.2025, 09:37:04 via Android
  • 1
@Bijelodugme: gratuluję ci, że połączyłeś stawianie muru:
ochrona przed jeszcze nie wiadomego pochodzenia emigracja.
A stawianiem min (przypuszczam pancernych) a nie piechotnych przed realną agresją Rosji.

No brawo za ten fikołek.

Jesteś tym typem co jak zasłania sobie okna w dzień to myśli, że jest noc? ( ͡º ͜ʖ͡º)
innv
innv 18.12.2025, 11:22:07 via Android
  • 0
@Imagination: masz rację. Co nadal nie zmienia postać rzeczy.

To jest powód zagrożenia militarnego a nie "emigracji nie wiadomego pochodzenia".
innv
innv 11.12.2025, 06:23:31
  • 144
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

innv
innv
Autor
11.12.2025, 07:55:49 via Android
  • 7
wakacje nad Bałtykiem.


@nalot_1: mamy tutaj milionera (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
innv
innv
Autor
11.12.2025, 10:27:47 via Android
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Patrycja89
Patrycja89
09.12.2025, 17:18:10
  • 503
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 199
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

innv
innv 10.12.2025, 13:40:22 via Android
  • 0
@Patrycja89: aż tak słabo z robotą w Gdyni? Kiedyś to bez problemu z marszu można było dostać jakąś prosta robotę w Klifie czy na jakieś durnej produkcji.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 31
  • Strona 4 z 31
  • >

Innv

  • #zagranico

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 24.09.2021

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 31.12.2021

    Komentator
  • VIP
    od 04.07.2015

    VIP
  • Rocznica
    od 14.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.08.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 19.02.2025

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Autorskie tagi

  • #innvwszkocji

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking