Czy tylko ja nie wiedziałem kim jest Boxdel i inni wymienieni w tej aferze? Tylko Wardgęge kojarzyłem przed laty jako prankstera o ile to ten sam Wardęga (a chyba tak)
@Maly_Jasio: dla mnie te wszystkie osobistości to zupełna abstrakcja, mimo iż siedzę na YT dość dużo czasu, ale oglądam głównie szachy (marianczello, szachus, Eric rosen), sporo rzeczy naukowych i wszystko co związane z astronomią (startalk, kosmiczne opowieści, the poetry of reality, kurzgesagt, etc)
@lskx: on lepiej niech sie nie wypowiada, bo nie potrafi w ogole jezdzic, w koncu prawo jazdy mu zabrali, wiec taki z niego specjalista jak ze slepego snajper
#php #laravel #ubuntu Już chyba to prawie rozgryzłem mam wrażenie że jestem coraz bliżej rozwiązania tego :D Zainstalowałem WSL2 i ubuntu i teraz na tym trzeba zainstalować composera poprzez 'sudo apt install composer' ale czy trzeba instalować php poprzez 'sudo apt install php' czy nie trzeba bo będę to robić na dokerze i czy dokera trzeba zainstalować na wsl2 ubuntu?
@massejferguson: to jak masz dockera na win11 to sobie skonfiguruj obraz z laravel-a dokladnie tak jak to opisuja krok po kroku, nic nie musisz instalowac bezposrednio z narzedzi ktorymi sie poslugujesz, ani php, ani composer-a. masz tu wszystko wyjasnione co trzeba robic: https://laravel.com/docs/10.x/installation#getting-started-on-windows
curl-em zaciagasz podstawowa paczke (nie potrzebujesz do tego zadnego composera), a potem w vendor/bin/sail up i tyle. To najprostsza konfiguracja, ale tam masz i php i composer
Przeglądam sobie w internecie czeskie klepsydry i moją uwagę zwróciło to, że w zdecydowanej większości przypadków śmierci w Czechach nie ma pogrzebów. Rodzina/znajomi odbierają urnę z prochami zmarłego i tyle, co z tą urną zrobią to ich sprawa, mogą tę urnę trzymać w domu, na działce, mogą prochy rozsypaćt tam, gdzie chciał zmarły bo to było jego ciało i tylko on ma prawo decydować co ma stać się z jego. ciałem, nie
Czy Wy się dobrze czujecie w tym McDonald's? Na zdjęciu 37 zł XD Dodam tylko że nowy McRoyal BBQ Bacon to największa ściema jeżeli chodzi o wielkość - to ma praktycznie rozmiary cheeseburgera XD #mcdonalds #kfc #fastfood #gotujzwykopem #jedzenie #inflacja
@Miguelos: ale do kogo ty masz pretensje? Do Maca? Co oni są winni skoro ceny wszystkiego wzrosły. Możesz do co najwyżej na Jastrzębia i narodowych championow ponarzekać.
@Nighthuntero: a skąd wiesz, że się n------a jak szpadel? To też info od tego typa z Bangladeszu? Skąd wiesz, że jak szpadel? Może wypiła jednego drinka, a może nic. Nie ma to jak wyciągać tak daleko idące wnioski bez jakichkolwiek sprawdzonych faktów.
Od pewnego czasu z moim bardzo dobrym kolegą tworzymy karciankę, w której można wcielić się w Polaka i uprzykrzać Współ-Polakom życie. Początkowo tworzyliśmy ją dla żartu, ale okazało się, że pomysł ma potencjał i warto popchnąć temat dalej.
Lista przebojów "30 ton", rok 1999, TVP 2. Zobaczcie jak abstrakcyjnie to wszystko wygląda z dzisiejszej perspektywy. Metallica przeplatana Backstreet Boys i "Pater Noster" w wykonaniu papieża we własnej osobie xD #muzyka #gimbynieznajo #wykop30plus
@wygazowane_p--o: thx, na VR jest za młoda, wiem że to zajebista rozrywka, bo byłem parę razy w salonie VR i zabawa jest przednia, się to jeszcze nie ten czas
@przegralamzycie @bonus @Kultafon w sumie większość potwierdza, że jednak w tym przypadku Switch, więc tak będzie, dzięki za pomoc
@przegralamzycie: a propos tego just dance I generalnie platformy NS mam parę pytań. Orientujesz się może jak to jest z zakupem tej gry? Bo widziałem jakaś wersję online za jakieś 120 plnow i inna wersję za jakieś 250. Wiesz może jaka jest między nimi różnica? No i pewnie dla Ciebie oczywiste, ale dla mnie niekoniecznie, w jaki sposób kupuje się gry? Tylko takie pudełkowe czy jest może jakiś game store
@Klucz_Polski: mozna sobie wpisac dowolna cene, nikt tego nie zabrania, rynek jednak reguluje ceny sam i predzej czy pozniej wlasciciel tej rudery ja zmieni
Uważam, że kary powinny być dla nich jeszcze większe, jako wzór i sygnał do pozostałych
@BlackBlack: nie, nie powinny byc, wszyscy powinni byc rowni wobec prawa i tak samo traktowani, nie mozna poblazac i zanizac wyrokow, bo ktos jest celebryta, ale zawyzane tez nie powinny byc
Ech kurde, jaka to jest fajna aranżacja tej piosenki, z tym zegarem i wiatrem za oknem, naprawdę robi superklimat, pomijam czy ktoś ma z kim obchodzić Walentynki czy nie, chodzi mi o #muzyka #walentynkizwykopem
11/02/2023 (Sobota) Amerykańskie Siły Powietrzne zestrzeliły nad Kanadą kolejny "Niezidentyfikowany Obiekt Latający" o "cylindrycznym" kształcie, który znajdował
@Wormditt: To prawda, my jako ludzkosc jestesmy nastawieni na niszczenie wszystkiego, co niezidentyfikowane i co w w teorii moze nam zagrozic (ten przyklad jest na to dowodem), i co z naszego ludzkiego punktu widzenia jest sluszne. Natomiast nie wiemy wszystkiego, nasza logika i rozumowanie wcale nie musi byc takie samo jak innych potencjalnych cywilizacji. Na nasza logike, jesli jakas cywilizacja posiada technologie podrozy miedzygwiezdnych to bardzo malo prawdopodobne, aby dala
@Efeljot: korzystanie ze srodkow unijnych, a nie doprowadzanie do ich zablokowania tylko przez jakies wewnetrzne gierki. I teraz napisz, czy to nie jest jeden z argumentow?
Czy tylko ja nie wiedziałem kim jest Boxdel i inni wymienieni w tej aferze? Tylko Wardgęge kojarzyłem przed laty jako prankstera o ile to ten sam Wardęga (a chyba tak)