Wpis z mikrobloga

Chciałam niejako poruszyć temat tego wywiadu. Ogólne nie chciałam już nic pisać o wyborach, ale kurczę przesłuchałam wywiad z kobieta z konfederacji.
Ja nie rozumiem, co się stało z poziomem dziennikarstwa, ale pytania pt „Czy Pani mąż zostawia skarpetki pod łóżkiem?” Są idealnym tematem do rozmów z nową posłanka? Co więcej, zwróciłam uwagę, ze gdy tylko Pani poseł, odpowiedziała na pytanie czym chciałaby się zająć w swojej kadencji, zostało to bez odpowiedzi i wrócił do kontynuacji swoich prowokacyjnych pytań.
No dobra to są znane nam sztuczki już z TVP.
Przejdę do sedna.
Najbardziej zabolało mnie to, jak to możliwe, że z jednej strony zachęca się kobiety do posiadania potomstwa, tłumacząc, że wcale nie muszą na rzecz rodziny kończyć czy wstrzymywać swoją karierę. Daje się różne przywileje dla matek, aby mogły być czynne zawodowo Pan dziennikarzyna usilnie chciał udowodnić, ze w związku z tym, że ma dzieci nie będzie zaangażowana i dobrą posłankom. Brak mi słów. Bardzo słaby i żenujący wywiad ze strony dziennikarza. Aż przykro, ze zadawał same tendencje i manipulujące pytania.

#konfederacja #wybory #konfederacja #bosak #polityka
Natalia-_- - Chciałam niejako poruszyć temat tego wywiadu. Ogólne nie chciałam już ni...
  • 75
@Natalia-_-: Pozwalały i dały jej znacznie lepszą odpowiedź. Z odpowiedzi na jedyne kontrowersyjne pytanie o Ordo Luris nie wybrnęła, choć było to banalne. Mogła powiedzieć: "Ordo Luris opublikowało poradnik dotyczący interpretacji obecnego prawa na temat tego co wolno przedsiębiorcy np. hotelarzom, a czego nie. Konfederacja nie podnosi tematu wynajmowania pokoi małżeństwo."
Tyle. Oni muszą się nauczyć, żeby trzymać język za zębami w takich tematach i nie wchodzić w dyskusję, bo zaraz