Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ercee

ercee

Dołączył 2 lata i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2918
  • Znaleziska 156
  • Mikroblog 2762
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 18
diler_biedy
diler_biedy
18.03.2026, 14:11:05
  • 0
#gielda
teraz nie ma sensu nic innego jak ładowanie sie w olejorze, najbliższe tygodnie albo i miesiące ropa będzie droga a zyski sowite.
Wszystko inne to kasynko
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ercee
ercee 18.03.2026, 14:50:11 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ercee
ercee 18.03.2026, 11:16:49
  • 21
#gielda #heheszki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ercee - #gielda #heheszki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: mpsrf032rfog1

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niedorzecznybubr
niedorzecznybubr
18.03.2026, 09:36:35
  • 45
Pytanie do innych długoterminowych inwestorów - też co 5 minut sprawdzacie XTB żeby zobaczyć jak sobie radzą wasze inwestycje?

#gielda
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ercee
ercee 18.03.2026, 11:01:44 via Wykop
  • 1
@niedorzecznybubr: jak się nie patrzy, to się wykres nie rysuje ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
kopek
kopek
18.03.2026, 04:27:32
  • 20
W związku z r---------m roboty w nowej chacie coraz bardziej wpadła #depresja
Jedna robota zaczęta nie skończona, druga miala juz dawno temu sie zacząć. O trzecim etapie szkoda gadać.
Człowiek nic nienumie wyremontować i nie ma tez co polegać na innych.
Wezmę chyba poradniki z yt i sam to wszystko zrobię - powoli ale bedzie widać efekty. #remontujzwykopem
Nie wiem nie umiem nic ostatnio ogarnąć w życiu. Nawet
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ercee
ercee 18.03.2026, 07:32:14 via Android
  • 1
@sberatel: a weź się w cymbał stuknij. Kolega przyszedł się wyżalić, poprosić o poradę i pomoc a Ty mu feministyczne toksyczne g---o piszesz.
@kopek Badania krwi, zacznij suplementować witaminę D, B6 i B12. Możesz też się chwile wspomóc melatoniną na sen. Z wynikami idź do rodzinnego i pewnie do psychiatry, nie ma co się męczyć. Zrób z tego swój priorytet, z wyregulowaną chemią w głowie wszystko ogarniesz milion razy
  • Odpowiedz
TheBananaStockExchange
TheBananaStockExchange
17.03.2026, 15:04:14
  • 3
Ale pompa ( ͡º ͜ʖ͡º)

#gielda
TheBananaStockExchange - Ale pompa ( ͡º ͜ʖ͡º)

#gielda

źródło: IMG_9388

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ercee
ercee 17.03.2026, 15:27:11 via Android
  • 6
@TheBananaStockExchange: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ercee - @TheBananaStockExchange: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000005282

Pobierz
  • Odpowiedz
MamByleJakiNick
MamByleJakiNick
MamByleJakiNick
17.03.2026, 15:09:05
  • 3
#gielda #xtb

Po roku używania aplikacji odkryłem że w tej zakładce można swobodnie przestawiać elementy, przytrzymując na nim. Właśnie przypadkowo dłużej palca przytrzymałem i widzę że można ustawić wyżej/niżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
MamByleJakiNick - #gielda #xtb

Po roku używania aplikacji odkryłem że w tej zakładce...

źródło: 451

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ercee
ercee 17.03.2026, 15:24:20 via Android
  • 0
@MamByleJakiNick: po losowej liczbie uruchomień apki i tak wracają na miejsce ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
BFyre
BFyre
17.03.2026, 12:34:14
  • 153
Koledzy, dostaliśmy z różową od moich rodziców 200k do wkładu własnego na dom. Kasę muszę wpłacić dopiero za jakieś dwa tygodnie. Jakieś porady inwestycyjne żeby w tym czasie na tym zarobić? Nigdy nie inwestowałem, ale szybko się uczę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ercee
ercee 17.03.2026, 12:36:14 via Wykop
  • 368
@BFyre: to naucz się zasady, że nie inwestujesz hajsu, którego nie możesz stracić ;)
  • Odpowiedz
ercee
ercee 17.03.2026, 12:41:27 via Wykop
  • 1
@BFyre: no są, ja jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Koronanona
Koronanona
16.03.2026, 20:14:51
  • 2
#gielda #aislop #heheszki uwaga rebus
Koronanona - #gielda #aislop #heheszki uwaga rebus

źródło: IMG_7285

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ercee
ercee 16.03.2026, 20:37:46 via Android
  • 1
uwaga ! podaję hasło: okoń
  • Odpowiedz
Bratkuu
Bratkuu
16.03.2026, 12:11:53
  • 3
Jakim procentem oszczędności obracacie na giełdzie?
#gielda
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ercee
ercee 16.03.2026, 13:05:57 via Wykop
  • 0
@Bratkuu: niecałe 140%... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
ercee
ercee 16.03.2026, 10:19:52
  • 135
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ercee
ercee
Autor
16.03.2026, 10:21:22 via Android
  • 175
@ercee:
ercee - @ercee:

źródło: 1000005257

Pobierz
  • Odpowiedz
nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
14.03.2026, 18:14:17
  • 6
#gielda

Tomek straszy wieczną deflacją. Nie przejściową deflacją, nie kryzysem. Wieczną deflacją, już do końca świata będzie deflacja.

Matko, tag giełda w weekendy to jak oglądanie niegdyś jakiegoś viasat, albo Discovery po godzinie 22. Wiadomo, starożytni kosmici, spiski, itd. Brakuje żółtych napisów (choć oglądanie tego o tej porze to takie guilty pleasure).

Zazwyczaj
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ercee
ercee 14.03.2026, 18:17:20 via Android
  • 5
lądowaniu na czym ? Jak można wierzyć w księżyc, beka xD
  • Odpowiedz
Barcol
Barcol
14.03.2026, 17:31:25
  • 0
#gielda gdzie w tym XTB jest mój postęp zużycia darmowego limitu?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ercee
ercee 14.03.2026, 17:33:06 via Android
  • 4
@Barcol: w oknie zlecenia, pod buy/sell masz prowizja: kwota. jak klikniesz w prowizja to tam
  • Odpowiedz
rozbojnikalibaba
rozbojnikalibaba
13.03.2026, 11:26:19
  • 1
Dokupować, czy jeszcze spadnie?
#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ercee
ercee 13.03.2026, 11:56:00 via Wykop
  • 0
@rozbojnikalibaba: ale co ?
  • Odpowiedz
sforce
sforce
13.03.2026, 11:33:02
  • 38
#gielda słowniczek
-szczurish
-grubas
-wyleszczanie
-mogłem kupić
-pomaranczowa malpa
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ercee
ercee 13.03.2026, 11:47:18 via Wykop
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

63

Kołodko na temat SAFE 0%

Pokaż treści 18+

Kołodko na temat SAFE 0%

"Jestem przeciw projektowi tzw. Polskiego SAFE zaprezentowanemu wspólnie przez prezydenta Nawrockiego i prezesa Glapińskiego."

kotkameleon
z
money.pl
dodany: 12.03.2026, 09:23:38
  • 40
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    wojsko
  • #
    safe
  • #
    bekazpisu
ercee
ercee 13.03.2026, 08:21:53 via Android
  • 0
@high_tower: tak, ale safe 0% jest finansowany stricte z inflacji
ercee
ercee 12.03.2026, 17:42:34
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
12.03.2026, 18:12:52 via Wykop
  • 0
@zaq22: musi bo taka jest zasada. Pierwsze są sprzedawane akcje wczesniej kupione.
  • Odpowiedz
lagomorph
lagomorph
12.03.2026, 18:15:31 via Wykop
  • 3
@ercee: kredyt pod inwestycje powiadasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Gerard_z_Rivivy
Gerard_z_Rivivy
10.03.2026, 12:08:45
  • 11
Wstyd mi to pytanie zadawać, ale najwyżej utracę swoją licencję inwestora giełdowego podbitą pieczątką z ziemniaka. Dlaczego na xtb mówi się szczur? Zbyt długo mnie ta sprawa już męczy i muszę zaryzykować poddanie się surowej ocenie tagu.
#gielda
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ercee
ercee 10.03.2026, 12:11:02 via Android
  • 28
Od szczura blisko do sznura
  • Odpowiedz

1546

Ekspert: temat dyskryminacji mężczyzn stał się w praktyce tabu

Ekspert: temat dyskryminacji mężczyzn stał się w praktyce tabu

Dr Gulczyński mówi, że wiele osób boi się poruszać ten temat, bo łatwo dostać łatkę mizogina albo skrajnej prawicy. A przecież - jak podkreśla - nierówności płci nie dotyczą wyłącznie kobiet.

Pan_od_Internetu
z
wiadomosci.dziennik.pl
dodany: 09.03.2026, 10:19:10
  • 142
  • #
    mezczyzni
  • #
    polska
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    rownouprawnienie
  • #
    informacje
  • #
    psychologia
ercee
ercee 09.03.2026, 11:16:39 via Wykop
  • 341
Poruszyłem kiedyś ten temat w gronie lekko lewicujących znajomych, na ognisku i... nie mam już lekko lewicujących znajomych ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 26
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ercee
ercee 09.03.2026, 15:15:25 via Wykop
  • 3
@Irytacja100: no właśnie nie do końca, dlatego się już z nimi nie zadaję ;) pozdro
mimik739
mimik739
07.03.2026, 19:03:44
  • 3
#gielda

Zapraszam na film na kanale - sówka inwestowka ( wielkie podsumowanie)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ercee
ercee 07.03.2026, 20:32:30 via Android
  • 1
@mimik739: myślałeś kiedyś o zmianie ai głosu na nagrywki chociażby jakiegoś wannabe lektora?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • Strona 7 z 10
  • >

Jan Palony

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 25.04.2024

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 24.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking