Pamiętam za dzieciaka gdy zacząłem się interesować teoriami spiskowymi i filmikami z żółtymi napisami, to już była teoria że kilku ludzi spotkało się na grę w golfa, jedna z tych osób prowadziła firmę produkującą fotowoltaikę, i doszli do wniosku że warto by było wprowadzić w UE wymóg fotowoltaiki.
Może ktoś pamięta od kogo wyszła ta teoria? Był to ktoś znany w środowisku teorii spiskowych. Nie Polak.

















PS: Żadne zen czy revolut - aby się nie zwinęło jak cinkciarz.
#gielda #banki #xtb