Moim zdaniem powinna powstać właśnie teraz komisja śledcza ds. zbadania okoliczności wprowadzenia i skutków "Bezpiecznego Kredytu 2%". Wszyscy widzą co wywołał, koszty przez 10 lat jak dwóch bloków elektrowni jądrowej. Dalej niewyjaśnione skąd projekt wziął się w resorcie, znaczy się jak się tam znalazł. I jaki związek ze wszystkim mają banki i deweloperzy.
To jeden z większych i bardziej absurdalnych wałów, a próbuje się tłumaczyć "kampanią".
komisja śledcza ds. zbadania okoliczności wprowadzenia i skutków "Bezpiecznego Kredytu 2%
@mickpl: Jak wygra czaskoski to jedyna komisja śledzcza jaka będzie to odnośnie hejterów, wywrotowców antyrządowych, ruskich agentów z #nieruchomosci xD
Stanowski dał szansę Maciakowi, chciał z nim porozmawiać. To Maciak podjął decyzję o tym, że powie że Putin to ofiara hejtu, którą należy podziwiać i szanować. Stanowski miał prawo zakończyć wywiad w tym momencie i to zrobił. I zrobił dobrze.
Podatek katastralny OBNIŻA ceny nieruchomości. Wzrost stawki rocznego podatku o ok. 1.33 punkta procentowego powoduje spadek stosunku ceny-do-dochodu o 1 roczny dochód medianowego gospodarstwa domowego (wynik empiryczny).
Policzyłem regresję zależności stosunku medianowej ceny nieruchomości do medianowego dochodu w poszczególnych stanach USA, a efektywnej stawki podatków od nieruchomości. Dodatkowa zmienna kontrolna: zmiana populacji danego stanu w latach 2003-2023.
Wzrost stawki rocznego podatku o ok. 1.33 punkta procentowego powoduje spadek stosunku ceny-do-dochodu o 1 roczny dochód
@ossprime: SŁUCHAJ NO NIE BĘDZIESZ NAM TU OBCYCH BADAŃ POKAZYWAĆ, BO TU JEST POLSKA I NIE TAKA JEST POLSKĄ RACJA STANU. POLSKA RACJA STANU TO MIX BETONU I WĘGLA IM. JANA PAWŁA DRUGIEGO
@Kielbasiarz: A moim zdaniem jest po prostu jednym z trzech autentycznych kandydatów w tych wyborach: Hołownia (poglądy prawicowe), Zandberg (poglądy lewicowe), Maciak (kocha Putina). Reszta to karierowicze kierowani przez sondaże i sztaby wyborcze.
@mocarnyknur: taa Nałrocki wnosi pralkę, Marszalek cyka fotkę, Mentzen jedzie hulajnogą, Zandberg lata w z mieczami stylizowane na sierp i młot, Biejatowa szuka flagi tęczowej, Braun biega z gaśnicą a Trzask nie przyszedł
@mocarnyknur: Nie jestem fanem zełeńskiego, ale muszę przyznać, że siedząc na jego miejscu i czując presję USA i Rosji na plecach to zesrałbym sie w gacie po ciężkiemu
@MLeko29: Dzieci sa obrzydzajace znacznie dluzej niż miesiąc. Tak naprawde dopóki da sie z nimi jakos dogadac to traktuje je jak psy tyle ze w wózku i ignoruje, nigdy tez nie mialem dziecka na rękach ani nie rozmawiam o dzieciach z ich rodzicami tylko o nich samych. Co ciekawe wiekszosc to docenia, bo po narodzinach dziecka schodza na drugi plan wlasnego zycia.
To jeden z większych i bardziej absurdalnych wałów, a próbuje się tłumaczyć "kampanią".
#nieruchomosci #polityka
@mickpl: Jak wygra czaskoski to jedyna komisja śledzcza jaka będzie to odnośnie hejterów, wywrotowców antyrządowych, ruskich agentów z #nieruchomosci xD