Wpis z mikrobloga

Jakbym 10 lat temu powiedział, że podczas gdy USA zaatakuje Iran to oficjalny tweeter Białego Domu będzie wrzucał tweety potwierdzające zniszczenia celów zremiksowane z GTA SA i memem oh shit here we go again...to świat oglądał bym za białych krat w kaftanie

To co poraża to fakt, że mogą już tam wrzucić wszystko i nikogo to nie zdziwi...

#usa #wojna #iran #izrael

https://x.com/WhiteHouse/status/2029953667600646655?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E2029953667600646655%7Ctwgr%5Ec610dceb63c1f4f4c8311d4103adbff0e60d09ca%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fpulsembed.eu%2Fp2em%2FW71D3vRhr%2F
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach