
Włosi żądają usunięcia włoskich barw z produkowanego w Polsce Fiata 600 i 600e

Kilkanaście dni temu włoska policja skarbowa zarekwirowała 134 Fiaty Topolino z powodu użycia na produkowanych w Maroku autach włoskiej flagi. Ta wg celników sugerowała, że pojazdy pochodzą z Włoch. Teraz Włosi żądają usunięcia włoskich barw z produkowanego w Polsce Fiata 600 i 600e.
z- 91
- #
- #
- #
- #
- #











![[ENG] Luka w chipie Apple umożliwia hakerom kradzież kluczy szyfrujących](https://wykop.pl/cdn/c3397993/1147b197f5dc1dfff7063dfa446dc321d5c7568e36b9f8ebfb96f56f40fb24d7,w220h142.png)
