Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko190
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
celulozy

celulozy

Dołączył 11 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 139620
  • Znaleziska 10380
  • Mikroblog 129240
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 27
  • Dodane (310)
  • Komentowane (3262)
  • Plusowane (125668)
maikeleleq
maikeleleq
wczoraj, 09:56:54
  • 111
Pompa ciepła - jest ✅
Fotowoltaika z bankiem energii - jest ✅
Teraz tylko zamienić benzynę na elektryka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#fotowoltaika
maikeleleq - Pompa ciepła - jest ✅
Fotowoltaika z bankiem energii - jest ✅
Teraz tylk...

źródło: b73475aebb147bfaef1375b14521f748

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MickM
MickM
MickM
wczoraj, 09:58:14 via Wykop
  • 41
@maikeleleq: i prawidłowo.
  • Odpowiedz
Zakrentas
Zakrentas
Zakrentas
wczoraj, 11:21:23 via Wykop
  • 122
@Coopshtyl:

zanim ona sie zwroci to bedzie trzeba wymienic te panele

Ale bzdury xd
  • Odpowiedz
WypadlemZKajaka
WypadlemZKajaka
wczoraj, 06:31:51
  • 183
W tej całej aferze najbardziej śmieszy mnie to, że przez lata ludzie mieli ból d--y o programistów, którzy po prostu ciągnęli kasę z korporacji. Tymczasem, po cichu, lekarze drenują budżet na leczenie, na który składają się te osoby wielce oburzone wysokimi zarobkami w IT.
#afera #lekarz100k #programista15k #programista25k #programista30k #programista50k #programowanie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_wypok
wypok_wypok
wypok_wypok
wczoraj, 06:39:40 via Android
  • 77
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Sarza01
Sarza01
wczoraj, 08:26:23 via Android
  • 8
przez lata ludzie mieli ból d--y o programistów


@WypadlemZKajaka:
Tak było byłem tym bólem.
  • Odpowiedz
TenXen47
TenXen47
wczoraj, 12:32:21
  • 243
Zaczal się wielki terror naszego sygnalisty ze szpitala. Otóż... dziennikarze śmią mu zadawać pytania o dowody. A przecież on słyszał, powiedzcie że to nie wystarczy?

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu #polska #kanalzero
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pawery1
Pawery1
Pawery1
wczoraj, 12:33:11 via Wykop
  • 37
@TenXen47: bezczelni!
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
wczoraj, 12:41:18 via Android
  • 84
@TenXen47: ale jak to zweryfikować rzetelność doniesień, zamiast oddać władze PiSowi? Przecież to się nie godzi!
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
wczoraj, 13:20:23
  • 204
Przed kamerami świadek koronny.
Przed prokuratorem świadek milczący xD

Beka…

Źródło: https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-pytania-skwitowal-milczeniem-prokuratura-po-przesluchaniu-le,nId,23504557
Sin- - Przed kamerami świadek koronny. 
Przed prokuratorem świadek milczący xD

Beka…...

źródło: IMG_0803

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SkrajnieZdegustowany
SkrajnieZdegustowany
wczoraj, 13:25:31 via Wykop
  • 62
Wczoraj mówił, że ma prawnika od pieniędzy w kontraktach. Dzisiaj przyszedł bez pełnomocnika? Ok, wiem że to mógłbyć najpierw Radca podatkowy, a teraz adwokata potrzebuje, ale WTF moment. Co ziomek sobie wyobrażał? Wizerunkowo straszna akcja

@Sin-:
  • Odpowiedz
danob99
danob99
danob99
wczoraj, 13:37:55 via Wykop
  • 99
@SkrajnieZdegustowany: e tam, jedynka na listach PIS się szykuje a potem prezesura w NFZ
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
wczoraj, 12:47:49
  • 547
Napisałem przed chwilą do prezydenta Karola Nałrokiego na łacapie że pewien emeryt JERZY został okradziony z mieszkania. Jeśli nic z tym nie zrobi to idę do kanału zero grzać aferę. Więcej info po 16 jak wrócę z pracy.

#kanalzero #bekazpisu #afera #polska #polityka
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
wczoraj, 12:49:39 via Wykop
  • 44
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Z grubej rury strzelasz :D
  • Odpowiedz
evancito
evancito
wczoraj, 12:51:06 via Wykop
  • 95
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: odczytal
evancito - @KRZYSZTOFDZONGUN: odczytal

źródło: 11357

Pobierz
  • Odpowiedz
aspartamowy
aspartamowy
wczoraj, 12:43:00
  • 464
#kanalzero #polska #polityka #bekazpisu #lekarz100k
aspartamowy - #kanalzero #polska #polityka #bekazpisu #lekarz100k

źródło: temp_file5064232680531021725

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TenXen47
TenXen47
wczoraj, 12:44:53 via Wykop
  • 125
@aspartamowy: ej, przecież czaskowskiemu raz na whatsupie napisał.
  • Odpowiedz
evancito
evancito
wczoraj, 12:48:39 via Wykop
  • 54
@aspartamowy: to jest ten co mu nie chcieli tanio sprzedac działki czy coś?
  • Odpowiedz
PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
wczoraj, 09:36:05
  • 329
#lekarz100k #konowalposting
PIAN--A_A--KTYWNA - #lekarz100k #konowalposting

źródło: gallery_1782141215_673938

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

johann_10
johann_10
wczoraj, 09:46:42 via Wykop
  • 129
@PIAN--A_A--KTYWNA: CEO tej firmy nie uczył się sumiennie biologii w liceum, to nie ma tyle $$$
  • Odpowiedz
2-aminopirydyna
2-aminopirydyna
wczoraj, 11:24:26 via Wykop
  • 19
@PIAN--A_A--KTYWNA: CEO mógł się uczyć
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
wczoraj, 07:14:06
  • 233
#polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #heheszki #pis #dobrazmiana #prawo #4konserwy

Balonowy chciał utajnienia procesu XD
Kempes - #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #heheszki #pis #dobrazmiana #prawo #4kon...

źródło: 1000080009

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tulipana
tulipana
tulipana
wczoraj, 07:17:11 via Wykop
  • 71
@Kempes: afery z lekarzami to temat zastępczy, by nie mówic o procesie mateckiego xD #heheszki
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
Autor
wczoraj, 08:17:23 via Android
  • 88
@placebo_: Oczywiście ZA NIEWINNOŚĆ XD
  • Odpowiedz
zjadlbym_kebaba
zjadlbym_kebaba
wczoraj, 08:39:47
  • 274
#bekazpisu #polityka #polskasafe #wojsko #bekazprawakow #gospodarka
Niemożliwe, przecież wszystko miało iść do niemca. Konfopisowcy by nie kłamali, nie?
zjadlbym_kebaba - #bekazpisu #polityka #polskasafe #wojsko #bekazprawakow #gospodarka...

źródło: 1000055137

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Twiix
Twiix
wczoraj, 09:52:02 via Wykop
  • 152
@zjadlbym_kebaba: statystyki są lewackie, to pewnie przyrost niemiecki
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
wczoraj, 09:58:20 via Wykop
  • 53
@zjadlbym_kebaba:

ale..... toksyczny der SAFE Hitlera.... i huop z huopem za renkęm....... ehhhh hrum hrum zeskanuj kod kju ar i kup ubijaczkę do gówna na gosryla.ru T_T
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
wczoraj, 09:45:09
  • 215
#polityka #kanalzero #stanowski #heheszki #bekazpisu #bekazlewactwa

I już pierwsze przekręty wychodzą na jaw. No ale Wykopki już ogłosiły kto jest winny i jaką karę mu trzeba dać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kempes - #polityka #kanalzero #stanowski #heheszki #bekazpisu #bekazlewactwa 

I już ...

źródło: 1000080022

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

framugabezdrzwi
framugabezdrzwi
wczoraj, 09:53:43 via Wykop
  • 87
Uwaga uwaga, jak szef wyśle Ci maila, a Ty go nie odczytasz przez 3 miesiące po czym zwolnią Cię z pracy za zlekceważenie poleceń zawartych w mailu to mają rację czy nie?


@Mathas: xD
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
Autor
wczoraj, 09:54:02 via Android
  • 183
@Mathas: A maila na konto pracownicze wyśle, czy moje prywatne? XD
  • Odpowiedz
Caracas
Caracas
wczoraj, 03:03:34
  • 158
Tej Pani po prostu na to badanie stać nie było.

#polityka #polska
Caracas - Tej Pani po prostu na to badanie stać nie było.

#polityka #polska

źródło: 1000042556

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RozowaZielonka
RozowaZielonka
wczoraj, 03:16:17 via iOS
  • 92

Komentarz usunięty przez moderatora

turfa8
turfa8
wczoraj, 03:47:43 via Wykop
  • 321
@RozowaZielonka: inaczej się patrzy na takie liczby jak zdasz sobie sprawę że niemal połowa ludzi w tym kraju nie potrafi odłożyć jednej wypłaty
  • Odpowiedz
why1sthat
why1sthat
wczoraj, 10:41:37
  • 354
#kanalzero #polityka #bekazpisu Wedlug ministra zurka "Szpital w lipcu 2025 roku zwrócił się do dr. Jędrzejewskiego, aby podpisal oficjalne pismo i wskazał okoliczności nieprawidłowości, zeby moc przeprowadzic postepowanie wyjasniajace, ktore zakonczyloby sie doniesieniem do prokuratury. Nie bylo odpowiedzi".
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kogi
kogi
wczoraj, 10:42:52 via Wykop
  • 73
@why1sthat: Niesamowite, że minister żurek już na drugi dzień po wywiadzie ma takie szczegółowe informacje co nie?
  • Odpowiedz
przeciwko78
przeciwko78
wczoraj, 10:52:31 via Android
  • 464
@kogi: władza działa za szybko, za wolno i za bardzo w sam raz.
  • Odpowiedz
Jabby
Jabby
przedwczoraj, 22:18:33
  • 281
Jest w końcu jakaś afera z kimś z KO (kij że to radny, znany powszechniej dopiero od jej wybuchu) i Ksysio wszystko rzuca żeby ją ciągnąć całą dobę.
A o 700.000 łapówy od Zonda dla Wiplera czy o procesie Mateckiego i jego cyrku na nim to nawet się nie zająknie.
No Zero to już taka Republika bis pęłną gębą.

#kanalzero #polityka
Jabby - Jest w końcu jakaś afera z kimś z KO (kij że to radny, znany powszechniej dop...

źródło: 182706e0a9f341fcb443c8044e8d1912

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zenon_z_chorzowa1
zenon_z_chorzowa1
zenon_z_chorzowa1
przedwczoraj, 22:24:46 via Wykop
  • 63
@Jabby: nawet jakby to była tuba propagandowawa Lepera czy Metzena.

Czy nie uważasz że k---a trzeba to wyjaśnić dlaczego płacimy tak w c--j, a opieka zdrowotna jest tak niska, bo tylu ludzi okrada system nie świadcząc usług?

Wali mnie kim jest Krzysio, ale czy ty nie czujesz się okradziony i czy nie potrzebujesz aby ktoś coś z tym zrobił i to
  • Odpowiedz
Jabby
Jabby
Autor
przedwczoraj, 22:41:28 via Wypiek
  • 177
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
viking25cc
viking25cc
viking25cc
wczoraj, 06:32:02
  • 373
Szczujnia nie ma juz hamulców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Za 1,5 roku bedzie to w tvp XD

#polityka #bekazpisu
viking25cc - Szczujnia nie ma juz hamulców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Za 1,5 roku bedzie to w tvp XD...

źródło: 1000045044

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
wczoraj, 06:40:19 via Android
  • 264
@eSUBA94: nie mówiąc o Stano i Mazurku, którzy mówią że Republika i TVN to lustrzane odbicia.
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
wczoraj, 06:46:24 via Android
  • 149
@tomasz-kalucki: obstawiam że szefem zostanie Mazurek, a kadra będzie rekrutować się w dużej mierze z Kanału Zero. Republika będzie prywatna będzie dla najtwardszego elektoratu i jako maszynka do wyciągania państwowego hajsu przez Sakiewicza. Raczej już nie powtórzą błędu z Kurskim jako szefem TVP bo wtedy przesadzili, zwłaszcza gdy będzie koalicja z Konfą, a dla obu partii ulubionym wspólnym medium jest Kanał Zero.
  • Odpowiedz
Fatalista1988
Fatalista1988
wczoraj, 09:08:13
  • 452
Doktor od Messengera ma dzisiaj być przesłuchany w prokuraturze, ale prokurator zapomniał, że doktor już sobie nie życzy rozmów, bo zeznania już złożył w Kanale G---o u Stanowskiego

Ale załóżmy, że pójdzie i faktycznie ma twarde kwity na swoje słowa - wtedy wszystko odszczekam. Mam jednak wrażenie, że c---a ma, nie kwity

#polityka #kanalzero #bekazpisu #bekazprawakow
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
wczoraj, 09:11:25 via Android
  • 150
@Fatalista1988: też myślę, że na papier u prokuratora nie powie tego samego co u Stana.
  • Odpowiedz
mexxl
mexxl
wczoraj, 09:11:45 via Android
  • 250
@Fatalista1988: dziwne nie? Wiedział o nieprawidłowościach, jako ordynator miał lepszy lub mniej legalny dostęp do dokumentacji, ale nie pokazał żadnych kwitów. Nie zgłosił nic oficjalnym pismem. Za to mamy uwierzyć mu na słowo, bo on słyszał ploteczki szpitalne.
  • Odpowiedz
James_Error
James_Error
James_Error
wczoraj, 05:17:26
  • 540
#konowalposting #lekarz100k #afera #polska
Ja nie chce odwołań, ja chce aresztowań za łamanie prawa a minimum to dożywotni zakaz wykonywania zawodu, dziennikarze już próbują rozmydlać temat "bo każdy tak robi", no zayebisty koorwa argument, jak można być tak bezczelnym i jeszcze saloniki vip robić xD, niech ktoś zatrzyma tą symulację xD
James_Error - #konowalposting #lekarz100k #afera #polska
Ja nie chce odwołań, ja chce...

źródło: przedstawienie

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xfin
xfin
wczoraj, 05:31:54 via Wykop
  • 169
"bo każdy tak robi",

@James_Error: najlepszy argument, taki idealny żeby nic nie robić i nic nie zmienić xD

Zwykłe tłumaczenie wszystkich cwaniaków, kanciarzy i złodziei, kiedy zostają przyłapani ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Działa tak w przypadku lekarzy, oszustów podatkowych, ludzi wynoszących materiały biurowe z pracy, jak i zapieprzających kierowców ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Odpowiedz
GdzieSoLody
GdzieSoLody
wczoraj, 06:59:46 via Wykop
  • 17
@James_Error: ale nawet ten chirurg wczoraj mówił ze jak polityk, aktor, sportowiec chce normalnie skorzystać ze służby zdrowia bez koneksji to lekarze sami wychodzą z inicjatywa i wciągają ich wcześniej
  • Odpowiedz
Wojciech_Skupien
Wojciech_Skupien
wczoraj, 06:08:40
  • 537
Po podliczeniu kosztów remontu doszedłem do wniosku, że panele są przereklamowane. Gumolit to przyszłość. Tylko potrzebuję jeszcze przekonać żonę. #remontujzwykopem #zonabijealewolnobiega
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wyemancypowanykalafiorek
Wyemancypowanykalafiorek
Wyemancypowanykalafiorek
wczoraj, 06:09:47 via Wykop
  • 356
@Wojciech_Skupien: jeszcze zamiast drogich farb polecam wapno, czysto biało schludnie i tanio.
  • Odpowiedz
Wojciech_Skupien
Wojciech_Skupien
Autor
wczoraj, 06:13:19 via Wykop
  • 233
@Wyemancypowanykalafiorek: Mam już kilka dywanów do rozwieszenia na ścianach w salonie
  • Odpowiedz
hot_topic
hot_topic
wczoraj, 08:58:45
  • 881
Ale bosski jest internet. Jakiś chłop wrzucił na Twittera oświadczenie majątkowe radnego lekarza i mamy burze na cały kraj. Informacje o pacjentach umierających na sor z powodu zaniedbań i pospolite ruszenie proli na środowisko lekarskie. Mam nadzieję że wynikną z tego powazne zmiany w OZ i odpowiedzialność karna dla cwaniaków i oszustów.

#konowalposting #lekarz100k #lekarz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zbozowykombain
zbozowykombain
zbozowykombain
wczoraj, 09:02:06 via Wykop
  • 637
@hot_topic: Wiesz czemu tak politycy dążą do cenzury internetu (✌ ゚ ∀ ゚)☞ jeden prol rozwalił im wiele lat budowania systemu okradania państwa
  • Odpowiedz
hot_topic
hot_topic
Autor
wczoraj, 09:29:56 via Android
  • 171
@loginnawykoppl: no tak, o tym mówię. Gościu chciał sprawdzić progresję pensji lekarza. Natrafił na duży skok i wrzucił na x
  • Odpowiedz
BArtus
BArtus
wczoraj, 06:50:53
  • 656
Może niech się do jakiegoś lasu przyjdzie, z kolegami pobawi..
#batyr #bekazpisu #nawrocki #heheszki #tusk #takaprawda
BArtus - Może niech się do jakiegoś lasu przyjdzie, z kolegami pobawi..
#batyr #bekaz...

źródło: 20260624_084747

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrzegorzFlorydaOficjalnie
GrzegorzFlorydaOficjalnie
wczoraj, 06:52:32 via Android
  • 209
@BArtus: przez batyra wstyd się za granicą przyznać że się jest Polakiem
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94
wczoraj, 07:08:18 via Wykop
  • 87
@GrzegorzFlorydaOficjalnie: i przez kiboli oraz patole z wysp
  • Odpowiedz
jutokintumi
jutokintumi
wczoraj, 10:15:11
  • 886
#polityka #afera #kanalzero #heheszki
jutokintumi - #polityka #afera #kanalzero #heheszki

źródło: 1000009859

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
wczoraj, 10:17:28 via Android
  • 473
@jutokintumi: a na to wszystko musi tyrać szary człowiek na UOP
  • Odpowiedz
jutokintumi
jutokintumi
Autor
wczoraj, 10:19:12 via Android
  • 235
@galicjanin: system kastowy, w którym prole muszą pracować całe życie, żeby kupić mieszkanie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 4000
  • Strona 1 z 4000
  • >
  • 100%

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.10.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 02.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.07.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 05.11.2015

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 12.08.2015

    Kolarz
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 02.02.2021

    Pozytywnie Zakręcony
  • Honorowy Wampir
    od 28.07.2020

    Honorowy Wampir

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking