Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko132
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
broda
broda

broda

Dołączył 18 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 502
  • Znaleziska 136
  • Mikroblog 366
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
  • Dodane (0)
  • Komentowane (14)
  • Plusowane (352)
wfyokyga
wfyokyga
28.05.2026, 22:45:38
  • 197
A szitposterzy i mirkoblogerzy też się zaliczają?
wfyokyga - A szitposterzy i mirkoblogerzy też się zaliczają?

źródło: temp_file6293469018715947008

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koneser_progresywnego_discopolo
koneser_progresywnego_discopolo
28.05.2026, 22:49:36 via Wykop
  • 31
@wfyokyga: miałbym już sporom sumke i poważanie środowiska shitposterskiego ehhhhh
  • Odpowiedz
nilmerg
nilmerg
przedwczoraj, 00:52:48 via Wykop
  • 43
@wfyokyga: memy przynajmniej ktoś chce oglądać, powinny jakieś dopłaty być
  • Odpowiedz
iquiet
iquiet
28.05.2026, 03:03:20
  • 432
Dziś kolejny raz przetestuje czy książeczka honorowego dawcy krwi spowoduje, że nie będę czekał w kolejce do lekarza.
Tydzień temu w rejestracji do innego lekarza się nie udało (obowiązuje kolejka i trzeba się dostosować xD).
Ciekawe czy dziś też oleją to, że człowiek oddaje krew i ma pierwszeństwo w kolejkach czy uszanują to
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saggitarius_a
saggitarius_a
28.05.2026, 03:18:15 via iOS
  • 269
@iquiet: szanuję za oddawanie krwi, powodzenia!
  • Odpowiedz
Altar
Altar
28.05.2026, 03:40:26 via Android
  • 486
@iquiet: Ale to chyba ustawowe jest? BIC między sobą mogą się dopiero inni ludzie z pierwszeństwem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
michalcorobisz
michalcorobisz
27.05.2026, 06:24:01
  • 79
#gielda
michalcorobisz - #gielda

źródło: IMG_1081

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vinmcqueen
vinmcqueen
27.05.2026, 06:26:21 via Wypiek
  • 3
@wypok_wypok no przecież napisał że Mikrona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Desire22
Desire22
27.05.2026, 08:39:47 via Android
  • 1
@michalcorobisz: Mojemu Mikrusowi i 50% nie pomoże (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
Dalemsienabracnategobaita
Dalemsienabracnategobaita
26.05.2026, 14:03:23
  • 211
#gielda
Dalemsienabracnategobaita - #gielda

źródło: 4326

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
czahrolek98
czahrolek98
czahrolek98
26.05.2026, 13:28:46
  • 951
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#polityk #dzienmatki
czahrolek98 - ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#polityk #dzienmatki

źródło: 1000007020

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

donatien-de-sade
donatien-de-sade
26.05.2026, 14:08:51 via iOS
  • 283
@czahrolek98: Ty też myślisz o Biedroniu w dzień matki?
  • Odpowiedz
dr-proktor
dr-proktor
26.05.2026, 14:58:20 via Wykop
  • 376
@czahrolek98: to mu akurat wyszło xD
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
25.05.2026, 03:09:22
  • 901
Mega_Smieszek

źródło: 1000016444

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

uwueeey
uwueeey
uwueeey
25.05.2026, 04:22:02 via Wykop
  • 123
@Mega_Smieszek: bo to super sklepy są
  • Odpowiedz
srgs
srgs
25.05.2026, 04:59:57 via Wykop
  • 383
@Mega_Smieszek: polacy domagaja sie wysokiej jakosci produktow! tymczasem polacy...
  • Odpowiedz
Wujek_McKwacz
Wujek_McKwacz
22.05.2026, 12:54:56
  • 568
Kto uważa, że tag #gielda ratuje jeszcze cały mikroblog na #wykop to daje plusa.
Minusy można walić na dole jak gruchę do głównego zbiornika.
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hazzy90
Hazzy90
Hazzy90
22.05.2026, 12:59:03 via Wykop
  • 56
@Wujek_McKwacz: istnieje jeszcze coś na wykopie poza tym tagiem?
  • Odpowiedz
Shuwaks
Shuwaks
Shuwaks
22.05.2026, 13:29:17 via Wykop
  • 59
@Hazzy90: Są jeszcze boty polityczne przerzucające się nawzajem propagandą i patologia spod znaku famemma.
  • Odpowiedz
robie_kulki_z_kociej_siersci
robie_kulki_z_kociej_siersci
robie_kulki_z_kociej_siersci
20.05.2026, 14:04:46
  • 38
Coraz więcej osób publicznie deklaruje koniec kupowania akcji Microśmiecia

#gielda
robiekulkizkociejsiersci - Coraz więcej osób publicznie deklaruje koniec kupowania ak...

źródło: IMG_20260520_155712

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

walt_gunner
walt_gunner
20.05.2026, 14:37:43
  • 221
Jednak w Modivo umieją w trendy. Pomidorowa czerwień najmodniejszym kolorem lata 2026, a oni przecież już od dawna na czerwono. I nie zamierzają przestać.
#meczennicyccc #gielda
walt_gunner - Jednak w Modivo umieją w trendy. Pomidorowa czerwień najmodniejszym kol...

źródło: IMG_1162

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

9Japko9
9Japko9
20.05.2026, 14:39:32 via iOS
  • 150
@walt_gunner: xD ale wy macie zryty łeb, plusik
  • Odpowiedz
Camaxtle
Camaxtle
Camaxtle
20.05.2026, 16:02:44 via Wykop
  • 26
xD ale wy macie zryty łeb, plusik


@9Japko9: Na tym polega tag #gielda i piękno jego (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
aBuu
aBuu
aBuu
20.05.2026, 06:48:41
  • 6566
pierwszy wpis po 11 latach od założenia konta. Po porostu jestem małomówny.
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
20.05.2026, 06:49:57 via Wypiek
  • 787
@aBuu Leć w gorące xd
  • Odpowiedz
Tagliacozzo
Tagliacozzo
Tagliacozzo
20.05.2026, 06:50:24 via Wykop
  • 1194
@aBuu: Ty k---a rzeczywiście. Ja już trzy konta zdążyłem zajechać a chłop dopiero pierwszy wpis robi. Smiechu warte
  • Odpowiedz
omicronns
omicronns
18.05.2026, 17:12:53
  • 334
#gielda
omicronns - #gielda

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
18.05.2026, 17:32:56 via iOS
  • 18
@omicronns: vortexi bastardi
  • Odpowiedz
wybranyloginjestzajetyznowu
wybranyloginjestzajetyznowu
18.05.2026, 17:58:38 via Wykop
  • 38
@omicronns: ja bym dal na odwrot
  • Odpowiedz
SoplicaTadeusz
SoplicaTadeusz
17.05.2026, 16:34:06
  • 9
#ukraina Putin to ma jednak więcej szczęścia niż rozumu, że zaczął wojnę z tak *stosunkowo słabym* państwem jak Ukraina. Gdyby zaatakował taką np Finlandię czy już nie mówiąc o Polsce to kaplica i machający papież dla kacapstwa. To co Ukriana osiągnęła przez te 4 lata wojny to jest niesamowite ale pomyśleć co by mogły osiągać te wymienione wyżej państwa, które są znacznie bogatsze (polska w 2021 jakieś 4 razy bogatsza),
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pozdroxxx666
pozdroxxx666
17.05.2026, 17:01:08 via Wykop
  • 4
@doczko123: no i mieli doświadczenie bojowe od 2014 r. czego my nie mamy.
  • Odpowiedz
Nieszkodnik
Nieszkodnik
Nieszkodnik
17.05.2026, 17:29:30 via Wykop
  • 7
Gdyby zaatakował taką np Finlandię czy już nie mówiąc o Polsce to kaplica i machający papież dla kacapstwa.


@SoplicaTadeusz: Ukraina miała wielokrotnie silniejszą opl od nas (najsilniejszą w Europie, po Rosji). To dzięki niej Rosjanie nie mogli im zrzucić na głowy ton bomb - a u nas mogliby to zrobić. Oczywiście przy braku reakcji NATO...
  • Odpowiedz
UczesanyPedryl
UczesanyPedryl
15.05.2026, 14:20:26
  • 269
#gielda
UczesanyPedryl - #gielda

źródło: 1000042411

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jest_agrest-nie_ma
jest_agrest-nie_ma
15.05.2026, 16:03:54 via Wykop
  • 9
@UczesanyPedryl: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jestagrest-niema - @UczesanyPedryl: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: IMG_4587

Pobierz
  • Odpowiedz
policjantpeel
policjantpeel
policjantpeel
15.05.2026, 19:32:01 via Wykop
  • 3
@UczesanyPedryl: its
  • Odpowiedz
michalcorobisz
michalcorobisz
13.05.2026, 09:12:15
  • 72
#gielda dlaczego inwestujecie w spolki ktore nie rosna, przeciez to jest calkowicie bez sensu?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gottagetagrip2020
gottagetagrip2020
13.05.2026, 09:13:06 via Wykop
  • 149
@michalcorobisz: są na tym świecie rzeczy ważniejsze niż piniądze synek
  • Odpowiedz
sqrvol
sqrvol
13.05.2026, 09:15:17 via Wykop
  • 98
@michalcorobisz: bo przyjaciół poznaje się w biedzie.
  • Odpowiedz
puchacz265
puchacz265
09.05.2026, 13:23:45
  • 353
Czo ten leszke xD
#lechwalesacontent
puchacz265 - Czo ten leszke xD
#lechwalesacontent

źródło: 3052

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zartos_Larpiarz
Zartos_Larpiarz
09.05.2026, 13:25:15 via Wykop
  • 321
@puchacz265: A ja mu wtedy mówię.Władimir góra 3 dni i kijów zdobyty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Karl_Tofel
Karl_Tofel
09.05.2026, 14:47:34 via Android
  • 197
@puchacz265: ДДД
  • Odpowiedz
aleksanderpalisander
aleksanderpalisander
aleksanderpalisander
09.05.2026, 06:59:09
  • 230
Pragnę przypomnieć, że Armia Czerwona podczas 2WŚ wywiozła ponad 60 tysięcy fortepianów z ziem "wyzwalanych"
#wojna #ukraina #rosja
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fredperry
fredperry
09.05.2026, 07:02:48 via Wykop
  • 441
@aleksanderpalisander: pewnie posłużyły za opał, bo wątpię że te zwierzęta wiedziały co to
  • Odpowiedz
wshk
wshk
wshk
09.05.2026, 07:13:21 via Android
  • 145
posłużyły za opał


@fredperry: niekoniecznie

Siedzą w paryskiej restauracji dwaj rosyjscy emigranci, Rżewski i Golicyn. Popijają wódkę, gra orkiestra, atmosfera dekadencka. Rżewski patrzy na scenę, gdzie na białym fortepianie gra pianista, wzdycha ciężko i mówi:

– Ech, Golicyn, tak by się chciało wskoczyć na scenę i nasrać w ten biały fortepian..

.– Ni można, drogi panie, to nie Rosja – smutno odpowiada Golicyn. – Francuzi nie zrozumieją, swołocze...
  • Odpowiedz
Mexiii
Mexiii
Mexiii
07.05.2026, 17:22:53
  • 684
Jeśli wiesz co to za logo, to znaczy że kolonoskopia już blisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#glupiewykopowezabawy #heheszki #cotozalogo #gimbynieznajo
Mexiii - Jeśli wiesz co to za logo, to znaczy że kolonoskopia już blisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
...

źródło: image_picker_021D4B63-9072-413A-B882-5B148E073CE9-92950-0000075E5551383F

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asdfghjkl
asdfghjkl
07.05.2026, 17:36:12 via Wykop
  • 303
@Mexiii: z czym do ludzi smarku. Sony połączone z Ericssonem to dopiero rok 2001
asdfghjkl - @Mexiii: z czym do ludzi smarku. Sony połączone z Ericssonem to dopiero r...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Bill_Kilgore
Bill_Kilgore
07.05.2026, 17:47:30 via Wykop
  • 128
@Mexiii: byłem dumnym posiadaczem tego cuda, kupiony na allegro. Pamiętam jak konwertowałem filmy żeby sobie w pracy oglądać, no i karty memorystic były cholernie drogie
Bill_Kilgore - @Mexiii: byłem dumnym posiadaczem tego cuda, kupiony na allegro. Pamię...

źródło: 1000109496

Pobierz
  • Odpowiedz
ossprime
ossprime
06.05.2026, 09:58:15
  • 284
Najgorsze jest to, że jest zawsze najgorzej
#gielda #gieldowegownowpisy #ossprimeme
ossprime - Najgorsze jest to, że jest zawsze najgorzej
#gielda #gieldowegownowpisy #o...

źródło: zen inwestora

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niewiempoco
niewiempoco
06.05.2026, 10:24:09 via Wykop
  • 5
@ossprime: To ja dzisiaj - ten pierwszy ..i ostatni często. Środkowej fazy jakoś nigdy nie miałem..
  • Odpowiedz
Camaxtle
Camaxtle
Camaxtle
06.05.2026, 11:24:28 via Wykop
  • 7
Środkowej fazy jakoś nigdy nie miałem..


@niewiempoco: Pewnie dzięki naszym kochanym smieciuchom. One jak są to nawet ja nic się nie dzieje to nie jest nudno (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
burns
burns
29.04.2026, 09:04:18
  • 39
Widzieliście już nowy pomnik przed GPW? Moim zdaniem dużo lepiej reprezentuje naszą giełdę niż poprzedni.

#gielda #gpw #xtb #meczennicyxtb
burns - Widzieliście już nowy pomnik przed GPW? Moim zdaniem dużo lepiej reprezentuje...

źródło: nowy pomnik

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ossprime
ossprime
29.04.2026, 09:09:23 via Wykop
  • 8
@burns: Na pewno lepszy niż obecny byk z anoreksją
  • Odpowiedz
jenkins_slave
jenkins_slave
29.04.2026, 18:38:43 via Wykop
  • 1
@ossprime: wygooglałem, moje oczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
nO-C34
nO-C34
29.04.2026, 15:30:24
  • 49
Dzisiaj szczur -4,78% -5,06 zł
100,74 zł za akcję
Nie lękajcie się, co szczur zabrał dzisiaj, za rok odda po dwakroć więcej w dywidendzie.
#gielda #xtb #meczennicyxtb
nO-C34 - Dzisiaj szczur -4,78% -5,06 zł
100,74 zł za akcję
Nie lękajcie się, co szczu...

źródło: 4f9ee0e796cc26c903b6236c25f052c57685e6e70305c2120bb7777a2c698487

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >
  • http://zupa-z-broda.soup.io/

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.11.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 04.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking