Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko153
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
boltzman
boltzman

boltzman

Dołączył 8 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 56776
  • Znaleziska 8858
  • Mikroblog 47918
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 17
jmuhha
jmuhha
02.12.2022, 06:03:06
  • 52
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 236
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

boltzman
boltzman
boltzman 02.12.2022, 10:19:11
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
K.....a
konto usunięte 01.12.2022, 11:28:13
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

boltzman
boltzman
boltzman 01.12.2022, 11:33:16
  • 19
Ja mam akurat bite 100. Nie żyje komfortowo. Tzn nie martwię się o kasę a to już duży plus ale zero luksusu.

Natomiast u mnie jest tak że startuje od 0 i nie mam żadnego wsparcia. A raczej jest na odwrót gdzie muszę na rodzinę łożyć.
  • Odpowiedz
boltzman
boltzman
boltzman 01.12.2022, 12:03:38
  • 1
@KoninaBeZiomeczka: bez przesady. Szybko nic nie spłacisz. Szybko to rok/dwa lata. I wcale dużo nie łożę. Ot, czasami. Po prostu 100k to akurat lecz trochę mało. Jakby człowiek miał spadek, gdzie mieszkać to jest wtedy znacznie wygodnie bo miesięcznie z 2k więcej na rękę a to rocznie 24k w kieszeni na cokolwiek. Ale dalej bez szału.

I też nie chodzi mi o to, że apetyt rośnie w miarę jedzenie, mimo
  • Odpowiedz
boltzman
boltzman
boltzman 01.12.2022, 13:04:26
  • 0
@KoninaBeZiomeczka: wiem. Dlatego z jednej strony głupio mi narzekać ale z drugiej... Udało mi się zakosztować kiedyś lepszego życia zagranicą i wiem że się da. I to boli.
  • Odpowiedz
boltzman
boltzman
boltzman 01.12.2022, 22:22:21
  • 0
@KoninaBeZiomeczka: 5k? Mieszkanie w trójmieście większe niż 40 m (40m to mało) to ponad 2-2,5k. Zostaje Ci 3k optymalnie. 1,2-1,5 k normalne zdrowe jedzenie. Samochód (stary) to ~1k z dojazdami do pracy. Juz nie ma pieniędzy. Gdzie masaże, restauracje itd? Iść raz w roku na masaż to nie są 'masaże. Dla mnie, osobiście, luksus to duże mieszkanie dom urządzone w sposób nowoczesny tj stosując nowoczesne technologie a nie wielka płyta
  • Odpowiedz
boltzman
boltzman
boltzman 02.12.2022, 06:40:52
  • 0
@KoninaBeZiomeczka: jestem tego świadomy. Mam ambicje i plany. Natomiast z mojego punktu widzenia, odpowiedź na pytanie o 100k jest właśnie taką jak przedstawiłem bo aktualnie tyle zarabiam.
  • Odpowiedz

1415

LOVE ORLEN - napisz za co kochasz ORLEN. TEST.

Kocham Orlen za stabilne ceny. Ropa w górę, to oni "leciutko" w górę, ropa w dół, złotówka w dół a tutaj pełna stabilność, nie muszę ciągle patrzeć na zmieniające się ceny, ciągle są takie same.  Też kochasz Orlen? Daj znać w komentarzu jak bardzo kochasz ich za "stabilne" ceny jak sam prezes...

thesecondtrue
z
wykop.pl
dodany: 01.12.2022, 08:59:44
  • 233
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    rozrywka
  • #
    europa
  • #
    ropa
  • #
    orlen
boltzman
boltzman
boltzman 01.12.2022, 18:41:56
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Soothsayer
Soothsayer
01.12.2022, 14:23:47 via Android
  • 28
Lampa zamontowana, chyba zasłużyłem na lodzika co
Soothsayer - Lampa zamontowana, chyba zasłużyłem na lodzika co

źródło: comment_1669904627jsAqYdCQXnvVk2XILLgTz8.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

boltzman
boltzman
boltzman 01.12.2022, 17:34:51
  • 1
@Soothsayer: ładna. Zrobię Ci loda.
  • Odpowiedz
Wirtuoz
Wirtuoz
01.12.2022, 09:54:59
  • 0
50m2 2 pokoje w #gdansk za 2500/miesiąc w okresie grzewczym all in to ok cena (w lato 2200)? wszystko swieze, nowa lazienka, kuchnia, hala garazowa

wydaje mi się, że tak, ale wole się upewnić. Jak pokoje potrafią dochodzić do 1500-2000, a nory ponizej 30m2 nieremontowane od lat po 2500-3000, to już nic mnie nie zdziwi w tym mieście

#trojmiasto #nieruchomosci
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

boltzman
boltzman
boltzman 01.12.2022, 12:04:00
  • 0
@Wirtuoz: git cena
  • Odpowiedz

675

Wstrząs w Chinach. Nadchodzi "Rewolucja A4"

Wstrząs w Chinach. Nadchodzi "Rewolucja A4"

Po wstrząsającym incydencie w mieście Urumczi oburzeni Chińczycy wyszli na ulice zaprotestować przeciwko polityce antycovidowej władz. Doszło do starć z policją i pacyfikacji, pobity został relacjonujący zamieszki dziennikarz BBC. Symbolem protestów stała się kartka papieru formatu A4....

Abnegator
z
o2.pl
dodany: 28.11.2022, 16:43:15
  • 95
  • #
    chiny
  • #
    lewica
  • #
    swiat
boltzman
boltzman
boltzman 28.11.2022, 22:45:53
  • 0
@glaaki: smutne :/
Scrubs
Scrubs
Scrubs
28.11.2022, 16:29:30
  • 1
#trojmiasto #gdansk
Cześć mirki, otrzymałem ofertę pracy w Gdańsku. Jak kształtują się koszty miesięczne dla singla, z wynajmem mieszkania co najmniej dwupokojowego? Do kilku razy w miesiącu wyjście na miasto do restauracji czy pubu.
Obecnie mieszkam we Wro, wynajmuję mieszkanie w całkiem dobrej cenie i nie wiem czy opłaca mi się przenosić za 9k netto miesięcznie?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

boltzman
boltzman
boltzman 28.11.2022, 16:47:02
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
uirapuru
uirapuru
28.11.2022, 07:09:50 via Android
  • 1368
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 160
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

boltzman
boltzman
boltzman 28.11.2022, 13:12:14
  • 0
@gregor40: fundamentem chyba jest oddanie celnego strzału jak ktoś inny próbuje oddać celny strzał w Ciebie. A to znacząco zmienia postać rzeczy xD
  • Odpowiedz
ProstolinijnyW
ProstolinijnyW
28.11.2022, 02:31:42 via Wykop Mobilny (Android)
  • 169
Proszę o szczera ocenę
ProstolinijnyW - Proszę o szczera ocenę

źródło: comment_1669602702zXmtGfwQefL9kRnnKCYTCo.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

boltzman
boltzman
boltzman 28.11.2022, 12:24:41
  • 0
@ProstolinijnyW: Jest z czego robić redukcję. Pytanie czy jest siła? Bo jak tak to cykl się wypełnia.
SIŁA
MASA
a teraz
RZEŹBA
  • Odpowiedz
vegetka
vegetka
28.11.2022, 09:02:01 via Wykop Mobilny (Android)
  • 278
Nowoczesny design.

#motoryzacja #samochody
vegetka - Nowoczesny design.

#motoryzacja #samochody

źródło: comment_1669626121pckjgOGpnOJVqDTZgpa9Jj.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

boltzman
boltzman
boltzman 28.11.2022, 11:04:44
  • 0
@vegetka: przecież tu jedno wyprofilowanie blachy potrafi kompletnie zmienić samochód.
Kupując nowe auto wybierałem między formentorem od seata a xceedem kia. Wybrałem xceeda bo jednak ciężkie czasy ekonomia, ale mimo podobnej wielkości, auta kompletnie różne z wyglądu zewnętrznego.
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar-
27.11.2022, 12:45:27
  • 148
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 158
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

boltzman
boltzman
boltzman 27.11.2022, 18:55:14
  • 1
@Bipolar-: najwieksze wygrywy są po stomatologii. Banalna robota, dobrze płatna mimo że zaraz po studiach a i same studia przyejmniejsze.
  • Odpowiedz
boltzman
boltzman
boltzman 27.11.2022, 19:01:20
  • 0
@PrzegrywNaZawsze: prawda. Ale minimum starania i można to minimalizować. Natomiast przynajmniej kasa będzie na leczenie kręgosłupa hehe ;}
  • Odpowiedz
Mikealright
Mikealright
Mikealright
27.11.2022, 12:42:08
  • 0
Ma ktos moze jeden bilet na pezeta w Gdańsku?

#bilety #gdansk #koncert
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

boltzman
boltzman
boltzman 27.11.2022, 12:51:41
  • 0
Ja mam jeden bilet.
  • Odpowiedz
damienbudzik
damienbudzik
26.11.2022, 12:55:11
  • 3
#trojmiasto #gdynia #gdansk #opener #pytanie

Czy opyla się zarezerwować hotel w Gdańsku na Openera? Jest tam jakaś dobra komunikacja między Gdańskiem a Gdynią? Bo ceny hoteli w Gdyni na ten czas są wywalone w kosmos, a w Gdańsku jeszcze w miarę.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

boltzman
boltzman
boltzman 26.11.2022, 12:58:17
  • 1
@damienbudzik: SKM i jedziesz. Zero problemu jeśli masz hotel blisko SKM.
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
25.11.2022, 21:03:30 via AMWv2
  • 44
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

boltzman
boltzman
boltzman 26.11.2022, 01:21:00
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: panie, spokojnie. Jak nie masz 35 lat to nie ma gdzie się spieszyć.
  • Odpowiedz
antonymous
antonymous
25.11.2022, 13:58:31
  • 498
#heheszki
antonymous - #heheszki

źródło: comment_16693847068gEw4b2SAiGqmIGRgaISqK.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

boltzman
boltzman
boltzman 25.11.2022, 19:21:02
  • 0
@antonymous: ten pastelowy kolor trochę z Merry Poppins mi się kojarzy.
  • Odpowiedz
B.....y
konto usunięte 24.11.2022, 20:25:44
  • 25
Loré Pemberton - więcej tutaj i w komentarzach
#malarstwo #obrazy #sztuka #vintage #art
B.....y - Loré Pemberton - więcej tutaj i w komentarzach
#malarstwo #obrazy #sztuka...

źródło: comment_1669321447FOcAYZQrn9P4WIeSYvNqNV.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

boltzman
boltzman
boltzman 25.11.2022, 01:21:56
  • 0
@Borealny: 28 days later
  • Odpowiedz

540

Krótkie spięcie

Pokaż treści 18+

Krótkie spięcie

mały wypadek przy pracy

konto usunięte
z
streamable.com
dodany: 24.11.2022, 10:59:16
  • 100
  • #
    wypadek
  • #
    trzecieoko
boltzman
boltzman
boltzman 25.11.2022, 01:19:43
  • 0
@hadzia: buczało konkretnie to może i 110 gdzieś tam jest hehe
M.....s
M.....s
konto usunięte 24.11.2022, 10:24:39 via Android
  • 10
Dni są coraz krótsze, siedzenie w domu robie się po woli męczące. Może przydało by się gdzieś wyjść w ten weekend?


Zdu
#atencyjnyrozowypasek
M.....s - Dni są coraz krótsze, siedzenie w domu robie się po woli męczące. Może przy...

źródło: comment_1669285478jJUpdWH5d07p5o042vAbx9.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

boltzman
boltzman
boltzman 25.11.2022, 01:15:16
  • 0
@MrMas: siemka. Daj znać to się kiedyś umówimy na drinka.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 21
  • Strona 7 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.01.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 31.05.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 19.02.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking