Wpis z mikrobloga

@vegetka: nie wiem co tu kogos moze dziwic.

Opory powietrza. Normy zderzeń. Szerokość. Wielkość pasażerów. Wysokość zawieszenia w SUVie.

Te wszystkie parametry są w miarę stałe dla każdego designu.
  • Odpowiedz
@vegetka: z całym szacunkiem, ale według mnie te samochody różnią się od siebie i to mocno. W dodatku autor grafiki specjalnie usunął felgi, które też są istotnym elementem designu. Trochę tak pod z góry założoną tezę ta grafika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wiem co to zdjęcie miało udowodnić, ale moim zdaniem jest dokładnie na odwrót. Auta się od siebie różnią. A że są to dwu bryłowe pojazdy z dużym przeswitem? No to właśnie o to chodzi w suvach
  • Odpowiedz
@vegetka:
- wszystkie mają lampy z przodu i z tyłu
- wszystkie mają dwie pary drzwi bocznych
- wszystkie mają koła z przodu i z tyłu
- wszystkie mają dach i są wysokie
- wszystkie
  • Odpowiedz
@vegetka: przecież tu jedno wyprofilowanie blachy potrafi kompletnie zmienić samochód.
Kupując nowe auto wybierałem między formentorem od seata a xceedem kia. Wybrałem xceeda bo jednak ciężkie czasy ekonomia, ale mimo podobnej wielkości, auta kompletnie różne z wyglądu zewnętrznego.
  • Odpowiedz
@vegetka: najlepsze że grafika wygrzebana kilkuletnia bo Toyota zupełnie inaczej już wygląda XD nie wiem jak auto ma wyglądać by ktoś się nie zesrał, jak ten słynny Cybertruck od tego mistrza szachów 69D Elon muska?
  • Odpowiedz