"Lewaccy ekstremiści zniszczyli mural poświęcony Żołnierzom Wyklętym i Narodowym Siłom Zbrojnym pomordowanym przez komunistów, umieszczony w miejscu, gdzie znajdują się Ich bezimienne mogiły.
Antyludzie, którzy dokonali dewastacji podpisali się logotypem lewackiej grupy 161 Crew
Moze da niektorych zabrzmiec to nudno, dla innych kosmicznie ale jestem chemikiem i pracuje przy ogromnych reaktorach w ktorych prowadze syntezy organiczne na wielka skale.
Praca ma cos w sobie z chemii z rozwiazywania problemow, obslugi maszyn, inzynierii i generalnie wymaga od czlowieka uwagi i myslenia.
@Twitch: Bo to praca wymagajaca myslenia, praca wymagajaca uwagi i wiedzy do tego praca w ktorej mozesz sie wykazac kazdego dnia i sa ciagle wyzwania.
Dochodzi wspaniala atmosfera, mega kasa i generalnie firma traktujaca pracownikow jak rodzine.
Jara mnie to ze z rana jade, wskakuje w ognioodporny uniform, zakladam kask i ide pracowac zastanawiajac sie na kazdym ktorku co zrobic zeby niczego nie r----------c
- Ojcze, na początku drugiej wojny światowej zapukała do moich drzwi piękna dziewczyna i poprosiła, żebym ją ukrył przed Niemcami. Ukryłem ją na strychu
Dziś mój mąż zachowywał się bardzo dziwnie. Zaplanowaliśmy wieczorem wyjście do restauracji na kolację. Poszłam z koleżankami połazić po sklepach i trochę się spóźniłam.
Przypuszczam, że zauważył moje spóźnienie, ale nic nie powiedział. Rozmowa nie kleiła się. Zaproponowałam, byśmy poszli do jakiejś zacisznej knajpki, w której moglibyśmy spokojnie porozmawiać. Zgodził się, ale nie był przy tym zbyt rozmowny. Pytałam, co się stało, a on w odpowiedzi mówił, że nic.
Często się zastanawiam jak wyglądał ten moment, kiedy po raz ostatni wyszedłem z piaskownicy, kiedy nakleiłem sobie ostatni tatuaż z chrupek czy gum, kiedy ostatni raz odłożyłem swoja ulubioną zabawkę, by już nigdy więcej do niej nie wrócić... #nostalgiamotzno
@srgs: Mnie dziwiło bardziej co robią dwa herculesy nad Syndney na takim pułapie, doczytałem, że to zdjęcie jak i pozostałe zostały wykonane podczas przelotu z okazji 800,000 wylatanych godzin przez te maszyny w RAAF-ie :)
@Grypho: Niestety, to wszystko rekonstrukcje, a wprawne oko pozna że spora część tych rekonstrukcji jest taka sobie ;) Natomiast grafa całościowa fajna. Jakbyś coś potrzebował konkretnego to mogę spróbować wesprzeć znaleziskami.( ͡°͜ʖ͡°)
"Lewaccy ekstremiści zniszczyli mural poświęcony Żołnierzom Wyklętym i Narodowym Siłom Zbrojnym pomordowanym przez komunistów, umieszczony w miejscu, gdzie znajdują się Ich bezimienne mogiły.
Antyludzie, którzy dokonali dewastacji podpisali się logotypem lewackiej grupy 161 Crew
Niniejszym
źródło: comment_C8iYyb3sQhtIB1dLJFG0xQNIpDLFWFx5.jpg
Pobierzźródło: comment_4wKvcGGQ6iAvwHUtAjgt9m0Kyqu1WZXt.jpg
Pobierz