Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bartja

bartja

Dołączył 17 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 50742
  • Znaleziska 46473
  • Mikroblog 4269
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 2
straszny_cham
straszny_cham
20.09.2025, 05:31:38
  • 965
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartja
bartja 20.09.2025, 07:56:58 via Wykop
  • 3
@straszny_cham: kanał zero = kanał pudelek
  • Odpowiedz
KlockiLele
KlockiLele
18.09.2025, 06:25:14
  • 391
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartja
bartja 18.09.2025, 09:03:55 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
zyd_z_pasji
zyd_z_pasji
18.09.2025, 05:36:41
  • 219
#im14andthisisdeep
zydzpasji - #im14andthisisdeep

źródło: temp_file4873920468684406498

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartja
bartja 18.09.2025, 08:58:59 via Wykop
  • 0
@zyd_z_pasji: biedaki w swoim szrocie ostatnimi siłami szrota wyprzedzają normalnie jadącego człowieka w trochę nowszym gruzie, biedaki cieszą się wyprzedzaniem bo wyprzedzają mocniejsze auto, chłop wyprzedzany widzi że zaraz będzie mimowolnie brał udział w wypadku i musi wykonać manewr ratujący jego życie i rodziny?
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
18.09.2025, 04:47:28
  • 718
Mój cumpel objechał rowerem całą Polskę, szanujecie?
#polska #rower #wolomin #heheszki
Lolenson1888 - Mój cumpel objechał rowerem całą Polskę, szanujecie?
#polska #rower #w...

źródło: temp_file4740062393731320665

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartja
bartja 18.09.2025, 08:52:48 via Wykop
  • 0
@Lolenson1888: trzeba by spytać rodaków którzy jechali za nim w korkach, mieli problem go wyprzedzać. Dobrze że, nie objechał kraju na pralce - za to szacunek.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
17.09.2025, 06:04:39
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartja
bartja 17.09.2025, 15:51:57 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: trans - gej pod przykrywką baby
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
15.09.2025, 20:47:49
  • 44
Dzień dobry
wfyokyga - Dzień dobry

źródło: temp_file776615400751866085

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartja
bartja 15.09.2025, 21:35:36 via Wykop
  • 1
@wfyokyga: nie bój żaby, pimpek nie gryzie a połyka w całości
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
15.09.2025, 21:03:13
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartja
bartja 15.09.2025, 21:07:33 via Wykop
  • 1
@mirko_anonim: za małe masz środki, polecam najdroższą opcję - znajdź sobie żonę.
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
15.09.2025, 06:32:26
  • 107
Płyne se już


#zlomkiemprzezswiat
ChlopoRobotnik2137 - Płyne se już 
SPOILER
SPOILER
#zlomkiemprzezswiat

źródło: image_picker_6778814C-82A0-4B0D-BA02-12C6755516AF-40893-000004955722DCEE

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartja
bartja 15.09.2025, 07:17:58 via Wykop
  • 3
@ChlopoRobotnik2137: jak ci ukradno twój rower to ukradnij se inny, nic w przyrodzie nie ginie.
  • Odpowiedz
clankershrink
clankershrink
15.09.2025, 05:57:07
  • 18
Ej, zaraz, moment, chwila. Podsumujmy.
Więc jest tak, mam zespół aspergera co oznacza ze jestem dobrym aktorem. Wielokrotnie udawałem bezdomnego jednocześnie pracując w korpo żeby zobaczyć jak ludzie zareagują. Z aspergerem jest ten problem ze jak zakladasz maske to kompletnie wchodzisz w role zapominajac kim jestes. A wiec na potrzeby eksperymentu stalem sie bezdomnym. Ale tak hardkorowo.

Ciężko się wraca do domu po czymś takim. Zwykłe sprzęty jak pralka i lodówka. Prąd,
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartja
bartja 15.09.2025, 06:46:38 via Wykop
  • 4
@clankershrink: byłeś u psychiatry? Czy zdiagnozowałeś się w internecie?
  • Odpowiedz
bartja
bartja 15.09.2025, 07:13:34 via Wykop
  • 3
ja jestem od ponad 15 lat na wizytach. Jakoś nie mogą mi wytłumaczyć


@clankershrink: a co ci zdiagnozowali?
  • Odpowiedz
gharman
gharman
gharman
14.09.2025, 12:16:02
  • 531
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartja
bartja 14.09.2025, 17:18:25 via Wykop
  • 0
@gharman: po pierwsze to go stać na takie ruchanie.
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
09.09.2025, 07:36:16
  • 457
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartja
bartja 09.09.2025, 11:45:39 via Wykop
  • 0
@Turin89: przecież wszyscy wiedzą że, nasz prezydent nie ma żadnej sprawczości. Jest skłócony z rządem, jest z opcji która jest mniejszością w parlamencie, no i najważniejsze - ma funkcję jedynie reprezentacyjną. Co do jego przeszłości i afer jakie ciągną się za nim to przy takim Trumpie, Putinie lub Natanjahu to jest świętoszkiem.
  • Odpowiedz
Gapcio_Ziemniaczany
Gapcio_Ziemniaczany
08.09.2025, 09:16:32
  • 45
#raportzpanstwasrodka czy Khmerzy są kumaci? Poniżej kilka scenek z mojego wyjazdu w czerwcu z Siem Reap
1. Płacę gotówką w hotelu. Recepcjonistka zostawia kasę na blacie bierze klucz i chce z nami windą do pokoju jechać. Tłumaczę jej, żeby kasy nie zostawiała na wierzchu, ( hotel tuż przy ulicy, innych ludzi z obsługi na recepcji nie ma). Ona nie rozumie co mam na myśli. Mówię: ktoś wejdzie i zabierze kasę.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartja
bartja 08.09.2025, 14:04:14 via Wykop
  • 1
@Gapcio_Ziemniaczany: jak mówiłeś powoli po Polsku to mieli prawo nie zrozumieć za pierwszym razem, może seplenisz do tego?
  • Odpowiedz
FikuMiku6
FikuMiku6
05.09.2025, 08:30:30
  • 22
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartja
bartja 05.09.2025, 10:26:34 via Wykop
  • 0
%


@FikuMiku6: bo moim skromnym zdaniem powinniśmy jako pierwsi na świecie powołać zawodową reprezentację Polski a nie z łapanki. U nas gwiazdorzy z łapanki nie potrafią się zgrać każdy ma ego jak pałac kultury. Jestem za zawodową drużyną reprezentacyjną a nie z łapanki jak teraz.
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
05.09.2025, 09:02:18
  • 91
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartja
bartja 05.09.2025, 10:20:09 via Wykop
  • 0
@Turin89: bo katolicy mają Boga na ustach a Szatana w sercach, bo katolicy kochają nienawidzić.
  • Odpowiedz
afmaf
afmaf
04.09.2025, 16:49:06
  • 1
Czy jakieś doświadczone szwagry pomogą i doradzą prawikowi w Warszawie? Budżet 500 zł. Wiek do 28 lat (nie lubię starych).

#divyzwykopem #garsoniera
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartja
bartja 04.09.2025, 17:15:29 via Wykop
  • 3
@afmaf: zwal mi konia, tobie nie będę walił za drobne
  • Odpowiedz
Cabajo
Cabajo
04.09.2025, 11:56:29
  • 1106
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 133
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartja
bartja 04.09.2025, 12:23:03 via Wykop
  • 11
@Cabajo: większość motocyklistów nie zrobi tyle kilometrów przez całe życie.
  • Odpowiedz
BeDoEl
BeDoEl
04.09.2025, 07:05:27
  • 64
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartja
bartja 04.09.2025, 09:20:28 via Wykop
  • 0
na


@BeDoEl: Tak samo jest w Turcji, trzymaj się tam.
  • Odpowiedz
Alvarez17
Alvarez17
01.09.2025, 13:55:22
  • 1
#divyzwykopem jakbym miał iść na divy to wolałbym do Ukrainki niż polki, nw czemu jakiś mniejszy stres bym miał
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartja
bartja 01.09.2025, 14:18:48 via Wykop
  • 0
@Alvarez17: one już prawie tak samo jebnięte ale jeszcze trochę Polki bardziej.
  • Odpowiedz
bartja
bartja 01.09.2025, 20:04:41 via Wykop
  • 0
ona jest gościem w twoim kraju


@Alvarez17: no tak, jak krzywo ci da to ją deportujesz.
  • Odpowiedz
bartja
bartja 30.08.2025, 12:12:29
  • 1
Wróciłem z Turcji i nie zobaczą tam mnie z 10 lat. Oszukiwali mnie na każdym kroku i na wszystkie sposoby. Doliczanie do rachunku, podawanie nie zamówionych rzeczy, zaniżanie kursu bo płaciłem w euro, wprowadzanie w błąd co do ceny piwa - mówią że kosztuje 3 eur a kasują 6 eur, nie wydawanie reszty, wydano mi dwa Lewy zamiast dwóch euro, menu dla turystów a inne menu dla Turków, Turcy w hotelu byli
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartja
bartja
Autor
30.08.2025, 12:21:02 via Wykop
  • 0
Turyści w Grecji byli oszukiwani przede wszystkim na Mykonos, gdzie restauracje zawyżały ceny za drinki i leżaki,


@MistrzKowalski: ale tam się z tym chociaż walczy a w Turcji jest przyzwolenie na takie praktyki. Byłem na wielu lotniskach na całym świecie ale to w Turcji wypiłem najdroższą kawę w życiu - 9 eur.
  • Odpowiedz
bartja
bartja
Autor
30.08.2025, 12:25:53 via Wykop
  • 0
wszędzie dobrze ale w domu najlepiej.


@kornel-makuszynski: tak, w Polsce nie uświadczysz okrzyków z jadących samochodów i trąbienia na nastoletnią córkę, dzikusy j----e.
  • Odpowiedz
bartja
bartja
Autor
30.08.2025, 13:17:39 via Wykop
  • 0
za to córce atencja się podobała nawet jak mówi, że nie. Inna kultura.


@kornel-makuszynski: córka wstydliwa, bardzo ją to denerwowało. Na swoje baby ubrane w worki pokutne nie trąbili ani nie darli ryja.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • Strona 13 z 17
  • >

Bartek

  • gruby cham ;-)
  • Polska Lubuskie blisko niemieckiego raju ;-)

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.10.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 24.09.2025

    Rocznica
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking