Choć liderami w pobieraniu norweskich świadczeń ogółem są Szwedzi (głównie ze względu na emerytury), to Polacy dominują w statystykach dotyczących zasiłków dla bezrobotnych, świadczeń rodzinnych i chorobowych. Z danych Norweskiego Urzędu Pracy wynika, że nasi rodacy wyciągają z tamtejszego budżetu w
@jeblotojeblo: jakie gowno? wykopek potwierdza tu ze to prawda, i ze utrzymac sie za 3k pln to z palcem w dupie, a teraz pomysl sobie ze mieszkasz w hotelu pracowniczym z innymi ziomkami i wydajesz na to tylko 2k pln ( ͡°͜ʖ͡°)
Ja Maję szanuję i poważam, i całą jej rodzinę też, ale robienie cyrku medialnego z okazji jej powrotu do kraju, to już absurd. Ona przegrała finał. Czy my musimy świętować porażki? To był świetny turniej, ale zakończony porażką. Ciarki żenady przechodzą, gdy widzę te obrazki. #tenis
@Szary_Anon: ale nikt ci nie kaze w tym "cyrku" uczestniczyc, zmien kanal w TV, wejdz na inna strone w internecie, poczytaj ksiazke, zajmij sie wlasnym zyciem, nikt cie nie zmusza cierpiętniku
Najlepsze dopiero przed nami ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆