Chce koło domu postawić 3 kamery IP. Na razie nagrywam to na Synology DS416+, aczkolwiek chce je wykorzystać do czegoś innego. Polecicie coś unixowego, jako rejestrator, żeby stało sobie na PC?
Chce koło domu postawić 3 kamery IP. Na razie nagrywam to na Synology DS416+, aczkolwiek chce je wykorzystać do czegoś innego. Polecicie coś unixowego, jako rejestrator, żeby stało sobie na PC?




















Podrzucicie link do stabilnego #miui9
Mam teraz Miui Polska, ale nie mam stabilnej 9 z OTA.
Mam roota i TRWP, więc mogę wgrać wszystko.