Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko149
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
abramek

abramek

Dołączył 16 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2598
  • Znaleziska 834
  • Mikroblog 1764
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 3
abramek
abramek 05.11.2017, 11:58:28
  • 1
Mirki z #xiaomi #redmi4x

Podrzucicie link do stabilnego #miui9

Mam teraz Miui Polska, ale nie mam stabilnej 9 z OTA.

Mam roota i TRWP, więc mogę wgrać wszystko.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abramek
abramek
Autor
05.11.2017, 12:42:21
  • 1
@brachistochrona: tak, trzeba, ale w Xiaomi to nie problem.
  • Odpowiedz
RRybak
RRybak
06.11.2017, 09:17:18
  • 0
@abramek: czekaj na stable, ma być na dniach. Wołaj potem co z rootem i TWRP, w 8.5 wszystko gra, ale wolałbym mieć pewność, że innym się nie psuje ;)
  • Odpowiedz
abramek
abramek 25.10.2017, 14:48:42
  • 1
Mirki z #technologia #cctv #monitoring

Chce koło domu postawić 3 kamery IP. Na razie nagrywam to na Synology DS416+, aczkolwiek chce je wykorzystać do czegoś innego. Polecicie coś unixowego, jako rejestrator, żeby stało sobie na PC?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k.....u
k.....u
konto usunięte 25.10.2017, 15:12:40
  • 0
@abramek: polecam ZoneMinder
  • Odpowiedz
abramek
abramek 19.10.2017, 22:39:46 via iOS
  • 2
Mirki z #hosting #webdev #it #informatyka

Jak mam domenę na firmę X i chce zmienić rejestratora z home na innego i przy okazji zmienić na firmę Y.

Czy do takiego zabiegu wystarczy tylko kod autoinfo? Czy cesje tez musze robić.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

webh
webh
19.10.2017, 22:47:08
  • 3
@abramek: Jeśli właściciel domeny się nie zmienia, wystarczy że wygenerujesz authinfo i przeniesiesz domenę gdzieś indziej. Cesja jest Ci potrzebna wtedy, kiedy właściciel domeny docelowo będzie inny niż obecny.
  • Odpowiedz
abramek
abramek
Autor
20.10.2017, 07:53:36
  • 1
@enslavedeagle: @webh:
ohohoho, Home zmienił procedurę i paroma kliknięciami dokonałem cesji domeny w ramach jednego rejestratora. Kiedyś to pamiętam - pisma, pieczątki, skany. Teraz tylko czas poszukać jakiegoś fajnego rejestratora ;>
  • Odpowiedz
abramek
abramek 18.10.2017, 21:41:51 via iOS
  • 1
Krowa, która głośno muczy najmniej mleka daje #niepopularnaopinia #gorzkiezale
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

d.....h
d.....h
konto usunięte 18.10.2017, 21:48:07
  • 0
@abramek: i tu się mylisz( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
p.....y
p.....y
konto usunięte 18.10.2017, 21:52:15 via Android
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

abramek
abramek 09.10.2017, 22:06:10
  • 1
Mirki z #iot #esp8266

Które ESP kupić do #supla?

Potrzebuję dawać zwarcie na bramę do otwiernia. Są jakieś z wbudowanym przekaźnikiem? Jak najlepiej to zasilić z 12V?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaguar963
jaguar963
jaguar963
10.10.2017, 05:17:14
  • 1
@abramek: zobacz sobie na moduły sonoff w Chinach, tanie i gotowe do użytku. Soft możesz tam wgrać jaki chcesz
  • Odpowiedz
dzban_lesny
dzban_lesny
12.10.2017, 07:25:28
  • 0
@fotograf_warszawiak: jest ams1117
  • Odpowiedz

558

Miażdżący raport ws. wypłat OC

Miażdżący raport ws. wypłat OC

Największy grzech ubezpieczycieli przy OC to zaniżanie wypłacanych odszkodowań i przymuszanie kierowców do naprawiania samochodów przy użyciu nieoryginalnych części. Tak wynika z najnowszego raportu Rzecznika Finansowego.

murarz13
z
rmf24.pl
dodany: 04.10.2017, 15:47:01
  • 194
  • #
    polska
  • #
    ov
  • #
    raport
  • #
    ubezpieczenia
abramek
abramek 04.10.2017, 22:41:56
  • 37
@jarek159: ostatnio wjechał we mnie gość co miał ubezpieczenie w AXA, ja sam mam ubezpieczenie w PZU. Zgłosiłem to do PZU i bez żadnych numerów szkoda została naprawiona. Polecam gorąco ( ͡° ͜ʖ ͡°)
abramek
abramek 05.10.2017, 08:21:54
  • 12
@cluer: W styczniu delikatnie puknął mnie gość na światłach. Samochód miał 13 miesięcy. Ubezpieczyciel wycenił to na... 500 złotych. Pojechałem do ASO - 9k ;)
abramek
abramek 05.10.2017, 09:02:48
  • 1
@baetky: fv z ASO

41

Zbudował pod Legionowem dom w 3 tygodnie za 35 tys. zł

Zbudował pod Legionowem dom w 3 tygodnie za 35 tys. zł

Domek już stoi pod Legionowem, czyli z cyklu Polak potrafi

Stockham
z
gadzetcodzienny.pl
dodany: 03.10.2017, 11:54:49
  • 39
  • #
    polska
  • #
    nauka
  • #
    biznes
  • #
    ciekawostki
  • #
    architektura
  • #
    pieniadze
abramek
abramek 04.10.2017, 10:39:39
  • 0
@moramora: ale od Faktorii to się odczep ( ͡° ͜ʖ ͡°)

667

Oskarżenie w sprawie kierowcy Ubera, którego samochód zaatakowali taksówkarze.

Oskarżenie w sprawie kierowcy Ubera, którego samochód zaatakowali taksówkarze.

Pamiętacie akcję taksówkarzy z Łodzi, którzy chcieli ująć kierowce Ubera i jeden z nich rzucił się na maskę samochodu aby uberowiec nie uciekł? Prokuratura oskarżyła kierowce ubera, Janusza J. m.in o bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

zygmuntt
z
wykop.pl
dodany: 02.10.2017, 09:15:06
  • 154
  • #
    polska
  • #
    uber
  • #
    taxi
abramek
abramek 02.10.2017, 12:50:54
  • 123
@optymalnik: pewnie też kazał złotówie trzymać się za maskę? XDDDD
abramek
abramek 01.10.2017, 22:04:36
  • 1
Mirki z #it #laptopy
Potrzebuję kupić 3 laptopy do pracy biurowej:
Word, Excel, Outlook, Chrome

Wymagania:
15"
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vasek
Vasek
09.10.2017, 21:43:33
  • 0
@abramek: Na vostro nie przypuszczam, żeby ktokolwiek zamawiał z inną. Znaczy tutaj to raczej jest tak, że na całośc komputera jest gwarancja NBD, a na tą dołożoną kość RAM gwarancja jego producenta (może tam jakiś sandisc, czy innego kingstona włożyli, musiałbyś doprecyzować). Bo ogólnie Dell nie plombuje sprzętu, ani gwarancji się nie traci przy wymianie i sprzedawcy z tego korzystają, żeby móc zaoferować szerszy asortyment.
  • Odpowiedz
Scorpio412
Scorpio412
10.10.2017, 07:36:37
  • 0
@abramek: Ogółem spoko ale jak dasz rady to jednak warto dopłacić do i5. Miałem w rękach trochę modeli latitude e5410 i e5420, odczuwalna różnica w korzystaniu i3 vs i5. O wiele dłużej taki laptop będzie przyzwoicie pracaował
  • Odpowiedz
abramek
abramek 24.09.2017, 22:21:12 via iOS
  • 5
#it #sysadmin #administracja
Potrzebuje malutki serwer pocztowy na 5 skrzynek. Mam na to przeznaczona maszynę z Ubuntu 16.04LTS. Co możecie polecić całkiem przyjaznego do pracy?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wonsz_smieszek
wonsz_smieszek
24.09.2017, 22:21:58
  • 5
@abramek: postfix + dovecot
  • Odpowiedz
b.....s
b.....s
konto usunięte 24.09.2017, 22:34:06 via Android
  • 4
@abramek jak chcesz MTA z webui to usun tag #sysadmin :) A tak na serio: do 5 skrzynek webui?
postfix+amavis+spamassassin+dovecot+roundcube
  • Odpowiedz
abramek
abramek 24.09.2017, 10:32:22
  • 2
Mirki, pytam się po raz kolejny i chyba ostatni.
Potrzebuję ekspresu do domu, ogólnie to teraz żyję z takim:
http://allegro.pl/ekspres-cisnieniowo-przelewowy-delonghi-bco410-hit-i6668610607.html

Moje propozycje:
https://www.morele.net/ekspres-cisnieniowy-saeco-incanto-hd8917-09-773124/
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trach
trach
24.09.2017, 10:51:07
  • 0
Chemią.
  • Odpowiedz
zaaak
zaaak
zaaak
24.09.2017, 10:52:51 via iOS
  • 0
@abramek: jura tylko i wyłącznie , mam E60 i sprawuje się wyśmienicie , patrz przyszłościowo - do jury zawsze znajdziesz części zamiennie.
  • Odpowiedz
abramek
abramek 24.09.2017, 08:55:53
  • 2
iPhone7 po update do #ios11 to jest jakieś nieporozumienie. Przez 3 dni po aktualizacji było super, teraz telefon tak muli >.<

#apple #iphone #iphone7 #dobrazmiana #gorzkiezale
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bLnq
bLnq
bLnq
24.09.2017, 08:59:17 via Android
  • 4
iPhone muli? Nie możliwe przecież to cecha androida... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
abramek
abramek
Autor
24.09.2017, 09:08:54
  • 2
@Non_vincere_te: czyli jeszcze poczekać z zabiegiem wycięcia nerki, żebym mógł kupić iP8?
  • Odpowiedz
abramek
abramek 20.09.2017, 20:40:51
  • 1
Mirki, szukam od godziny nie mogę znaleźć, może pomożecie.
Project Prism? Strona z listą bezpiecznych systemów operacyjnych, komunikatorów wolnych od NSA.

#it #wikileaks #kichopyta
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KwasFosforowy
KwasFosforowy
KwasFosforowy
20.09.2017, 20:51:58
  • 1

Komentarz usunięty przez autora

abramek
abramek
Autor
20.09.2017, 20:53:06
  • 0
@KwasFosforowy: dzięki kolego!
  • Odpowiedz
abramek
abramek 19.09.2017, 22:04:12 via iOS
  • 2
Mirki z #ios #ios11 #apple #iphone
Czy mi tylko się wydaje, czy iP7 strasznie przyspieszył to tym apdejcie.

Wreszcie można edytować screeny, jak w #xiaomi ponad rok temu :P
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fajnisek4522
Fajnisek4522
19.09.2017, 22:05:50
  • 1
@abramek: ta edycja screenów to jedna z lepszych rzeczy w tej aktualizacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pkrr
pkrr
20.09.2017, 05:44:16 via iOS
  • 1
@Fajnisek4522: gdzie to jest? :P
  • Odpowiedz
abramek
abramek 18.09.2017, 13:48:29 via iOS
  • 2
Mirki z #czestochowa
Co polecicie do jedzenia w okolicy galerii Jurajskiej? Na obiad i na kolacje.
#kichopyta
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wolbiend
wolbiend
19.09.2017, 06:27:11
  • 0
W okolicy Galerii to chyba nie ma wyboru. Poza tym co w galerii to na ul. Piłsudskiego jest Frytken Strasse ale to dla zwolenników frytek i fast foodów. W Tesco są dobre i tanie obiady domowe: http://barpalcelizac.pl/ oraz ostatnio był wątek: https://www.wykop.pl/wpis/26749647/mireczki-z-czestochowa-poleccie-mi-jakas-restaurac/
  • Odpowiedz
gosvami
gosvami
22.09.2017, 18:28:56 via Android
  • 0
@abramek Stary Rynek 13, Restauracja Sztuczka
  • Odpowiedz

783

Jak wygląda Kradzież samochodu w 6 sekund (Reportaż)

Jak wygląda Kradzież samochodu w 6 sekund (Reportaż)

To jest rewolucja. Tak naprawdę ostatnie dwa lata to był okres rozwoju tej metody - tłumaczy Marcin Taraszewski, były szef Wydziału Samochodowego Komedy Stoł...

konto usunięte
z
youtu.be
dodany: 17.09.2017, 06:31:06
  • 214
  • #
    polska
  • #
    zlodzieje
  • #
    samochody
  • #
    ciekawostki
abramek
abramek 17.09.2017, 14:12:59
  • 13
@Listonoszki_: Zostawiaja auto na srodku drogi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1089

Jak wygląda Kradzież samochodu w 6 sekund Reportaż

Jak wygląda Kradzież samochodu w 6 sekund Reportaż

To jest rewolucja. Tak naprawdę ostatnie dwa lata to był okres rozwoju tej metody - tłumaczy Marcin Taraszewski, były szef Wydziału Samochodowego Komedy Stoł...

motoevents
z
youtube.com
dodany: 17.09.2017, 06:17:19
  • 284
  • #
    polska
  • #
    technologia
  • #
    zainteresowania
  • #
    motoryzacja
  • #
    zlodzieje
  • #
    samochody
abramek
abramek 17.09.2017, 09:03:42
  • 26
@Lexar15: mam samochod z keyless. Bez kluczyka samochód tylko informuje, że go nie ma. A tak to dalej sobie spokojnie jedzie.
abramek
abramek 09.09.2017, 00:02:58 via iOS
  • 1161
Mirki, z okazji mojej ćwiartki i roku mojej firmy proponuje rozdają:
Modernizacja komputera o ram, dysk ssd, wyczyszczenie komputera.
Zestaw 2: modernizacja komputera + wyczyszczenie komputera

#cebuladeals #urodziny #rozdajo #technologicznienet

Losowanie
abramek - Mirki, z okazji mojej ćwiartki i roku mojej firmy proponuje rozdają:
Modern...

źródło: comment_hFcs1Y8hlTahgH4XgjFQzWzztF3H9uwx.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

januszhajsow
januszhajsow
09.09.2017, 00:05:37
  • 22
@abramek: pa jaki bogaty pewno ukrad hurr durr
  • Odpowiedz
garrfik
garrfik
09.09.2017, 05:03:41
  • 26
@abramek: strona www na wysoki połysk. Mogłeś postawić tam coś na poziomie przed spamowaniem wypoku :-)
  • Odpowiedz
abramek
abramek 05.09.2017, 10:24:56
  • 2
Mirki z #warszawa

Jakie polecicie miejsce, żeby spotkać się ze znajomymi, urodzinowo, tak na 8-12 osób?

Afera na Szpitalnej czy może coś innego?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ETplayer
ETplayer
05.09.2017, 10:44:35
  • 0
@abramek: sprawdź Pierwsza Liga niedaleko wileniaka
  • Odpowiedz
rackenman
rackenman
rackenman
05.09.2017, 10:55:11
  • 0
@abramek: Spiskowcy Rozkoszy na Żurawiej ostatnio tam byłem urodzinowo i naprawdę spoko wybór piw. Było ok 15 osób. Za trzy stoliki 150 kaucji zwrotnej i ale bez problemu dało się umówić by zostawić to 150 na barze :D
  • Odpowiedz
abramek
abramek 28.08.2017, 16:05:37 via iOS
  • 1
Mirki z #przemysl

Co można zjeść dobrego? Jestem w okolicach Zamoyskiego. Fajnie, jakby było gdzie zostawić samochód pod lokalem.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kalafijor
Kalafijor
28.08.2017, 16:11:34
  • 0
@abramek: niedaleko jest restauracja "Trojka", to ulica Lwowska. Na pewno dasz radę zostawić samochód.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 21
  • Strona 16 z 21
  • >

Konrad

  • Warszawa
  • http://technologicznie.net

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 29.08.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 17.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.03.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 23.09.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking