Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko126
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
VaizardOmbre
VaizardOmbre

VaizardOmbre

Dołączył 2 lata temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2313
  • Znaleziska 47
  • Mikroblog 2266
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 2
  • Dodane (320)
  • Komentowane (655)
  • Plusowane (1291)
Mirek224
Mirek224
14 godz. i 32 min temu
  • 162
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
14 godz. i 31 min temu via Android
  • 113
@Mirek224

Ciężko jest być samotnym jako singielka. Uważam, że nie da się przegrać życia pod kątem społecznym będąc przeciętna (zdrową fizycznie) kobietą.
Famine - @Mirek224

Ciężko jest być samotnym jako singielka. Uważam, że nie da się pr...

źródło: temp_file4449793260309647082

Pobierz
  • Odpowiedz
Nowystaryziel
Nowystaryziel
Nowystaryziel
14 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 88
@Mirek224: Przecież taka i tak poleci na jakiegoś sub5 byle był obcokrajowcem. ¯\(ツ)/¯ Kompleks narodowy i szczucie kobiet na facetów zadziałało.
  • Odpowiedz
maszynista_grot
maszynista_grot
9 godz. i 14 min temu
  • 80
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zopyross
Zopyross
8 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 25
@maszynista_grot: takiego człowieka należy po prostu wyprosić ze swojego domu
kobieta okazuje mężczyźnie szacunek właśnie za sprawą usługiwania mu, szczególnie w kuchni, gdy wraca zmęczony z kołchozu
  • Odpowiedz
Widur
Widur
8 godz. i 22 min temu via Android
  • 13
@Zopyross: dokładnie tak, po takiej akcji była by eksmisja księżniczki
  • Odpowiedz
EkspertEverything
EkspertEverything
10 godz. i 13 min temu
  • 647
Cięta (i celna) riposta Donalda Tuska :)
#polityka #neuropa #polska #bekazpisu #media
EkspertEverything - Cięta (i celna) riposta Donalda Tuska :)
#polityka #neuropa #pols...

źródło: 3377

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheSio
TheSio
10 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 130
@EkspertEverything: nie zadawaj pytań, na które nie chcesz znać odpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
washington
washington
10 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 183
@EkspertEverything: ale sie suwarty zesraja
  • Odpowiedz
michal-panicz
michal-panicz
5 godz. i 30 min temu
  • 338
Przypominam, że PSG zaczęło zdobywać Ligę Mistrzów po odejściu tego pana, który przeszedł do Realu właśnie po to żeby zdobyć Ligę Mistrzów xD #mecz
michal-panicz - Przypominam, że PSG zaczęło zdobywać Ligę Mistrzów po odejściu tego p...

źródło: 496

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cztero0404
Cztero0404
5 godz. i 28 min temu via Android
  • 15
@michal-panicz: No, ale jak to? Przecież według madryciarzy Kylian jest najlepszy XD
  • Odpowiedz
GrosMichel
GrosMichel
5 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 87
A Real od dwóch sezonów robi Pogoń "zero tittuli" Szczecin cosplay ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie ma przypadków są tylko znaki
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
5 godz. i 28 min temu
  • 70
tymczasem wykopki po niestrzelonym karnym przez osobę czarnoskórą

#mecz #pilkanozna #maxkolonko #heheszki #pdk
KRZYSZTOFDZONGUN - tymczasem wykopki po niestrzelonym karnym przez osobę czarnoskórą
...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

portauprince14
portauprince14
5 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 11
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: czemu ja tego wcześniej nie widziałem xD
not nice
  • Odpowiedz
pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara
4 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 13
@KebabZSosemTrzepanym: @TupacSzakur @Paayor @KRZYSZTOF_DZONG_UN niestety tylko na tik toku znalazlem. https://www.tiktok.com/@gieksiarz05/video/7173410551027027206
pastaallacarbonara - @KebabZSosemTrzepanym: @TupacSzakur @Paayor @KRZYSZTOFDZONGUN ni...
  • Odpowiedz
chokysrocky
chokysrocky
chokysrocky
5 godz. i 26 min temu
  • 78
Trzeba przyznać że Mambeppe miał łeb do interesów dwa lata temu, gdy przechodził z PSG do Realu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz #ligamistrzow #pilkanozna #realmadryt #psg
chokysrocky - Trzeba przyznać że Mambeppe miał łeb do interesów dwa lata temu, gdy pr...

źródło: IMG_9249

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

macjaos
macjaos
4 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 16
@chokysrocky: dla mnie to wcale nie jest dziwne ze z nim nic nie wygrywali, pewnie toxic z niego

druzyna to powinien byc kolektyw
  • Odpowiedz
tyrytyty
tyrytyty
5 godz. i 39 min temu
  • 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara
5 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 0
@tyrytyty: czlowieku to final LM, tam nie ma ludzi z malym ego
  • Odpowiedz
Neto
Neto
5 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 1
@tyrytyty: eksperta miło poczytać
  • Odpowiedz
America
America
5 godz. i 40 min temu
  • 4
XD typowy karny carnego głąba
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirek224
Mirek224
10 godz. i 57 min temu
  • 52
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mr-dawid
mr-dawid
10 godz. i 43 min temu via Android
  • 86
@Mirek224 założyła okulary więc też musi być mądra
  • Odpowiedz
centerario
centerario
10 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 81
@Mirek224: przecież każdy wie, że to co mówią kobiety nie ma znaczenia
  • Odpowiedz
InnyWymiar90
InnyWymiar90
23 godz. i 25 min temu
  • 93
InnyWymiar90

źródło: temp_file4250370518122512272

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
15 godz. i 36 min temu via Wypiek
  • 4
@InnyWymiar90 to na dole jest po angielsku i znaczy "To Britney dziwko"
  • Odpowiedz
malibu99
malibu99
13 godz. i 38 min temu via Android
  • 1
@InnyWymiar90: (a to tak naprawdę lejdi gaga)
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
28.05.2026, 07:41:43
  • 478
#humorobrazkowy #heheszki #granica
ZarodziecMalaryczny997 - #humorobrazkowy #heheszki #granica

źródło: 1000017528

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nighthuntero
Nighthuntero
28.05.2026, 08:12:14 via Wykop
  • 317
@ZarodziecMalaryczny997: Przecież strzelanie do nich to jest wręcz obowiązek straży granicznej
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
28.05.2026, 09:00:45 via Wykop
  • 89
@Nighthuntero: Jaki to ma związek z tym memem?


@niebieskatrytytka: Taki związek, że można się tylko cieszyć z tego, że straż graniczna dobrze wykonuje swoją pracę
  • Odpowiedz
ithilcrackk
ithilcrackk
26.05.2026, 14:03:40
  • 738
ochujeli? #inpost XDDDDD
Ja myślałem, że to tylko na memach takie rzeczy a dopadło i mnie
ithilcrackk - ochujeli? #inpost XDDDDD
Ja myślałem, że to tylko na memach takie rzecz...

źródło: 1000004674

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blahajo
blahajo
26.05.2026, 14:04:57 via Wykop
  • 227
@ithilcrackk: świetna zabawa wyciągać taką paczuchę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ithilcrackk
ithilcrackk
Autor
26.05.2026, 14:07:29 via Wypiek
  • 439
@blahajo Musiałem to zrobić brutalnie bo inaczej nie szło XD
ithilcrackk - @blahajo Musiałem to zrobić brutalnie bo inaczej nie szło XD

źródło: 47d38650d734495aa9e23bb6e28b1b83

Pobierz
  • Odpowiedz
PozdroMleczny
PozdroMleczny
25.05.2026, 09:40:03
  • 384
Wiedzieliście że jak wciśniecie ikonke mikrofonu to możecie mówić zamiast wpisywać hasła?
#gielda #technologia
PozdroMleczny - Wiedzieliście że jak wciśniecie ikonke mikrofonu to możecie mówić zam...

źródło: 1000020469

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
25.05.2026, 09:42:11 via Wykop
  • 54
@PozdroMleczny: bulisz
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
25.05.2026, 09:48:02 via Wypiek
  • 349
@PozdroMleczny napisałem do Ciebie na priv, może poszukamy wspólnie fajnych etfów?

😉👉👌
  • Odpowiedz
Geralt678
Geralt678
21.05.2026, 17:02:06
  • 90
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1.....t
1.....t
konto usunięte 21.05.2026, 17:05:38 via Wykop
  • 94
@Geralt678: a tam pie…lisz. Jest po prostu za biedny, taki Majtczak ten od wypadku na autostradzie jakoś przystojniejszy od niego dużo nie jest, nawet podobny a „se znalazł” ładną dentystkę.
  • Odpowiedz
1.....t
1.....t
konto usunięte 21.05.2026, 17:25:38 via Wykop
  • 77
@Polski_Polak_Z_Polski_PL: siedzą jeszcze scamerzy, którzy tylko czekają na takich desperatów i piszą do nich z fake kont lasek o blika
  • Odpowiedz
lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
24.05.2026, 15:55:18
  • 499
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PierwszySpartanin
PierwszySpartanin
24.05.2026, 15:57:15 via Wykop
  • 600
@lubiesikacdozlewu: jezu chryste
  • Odpowiedz
zin707
zin707
24.05.2026, 15:58:39 via Wykop
  • 390
@lubiesikacdozlewu: to musi być trolling prawda?
  • Odpowiedz
1-1-1-1
1-1-1-1
24.05.2026, 04:48:00
  • 520
xd
#blackpill #redpill
1-1-1-1 - xd
#blackpill #redpill

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 120
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iron_fox2
iron_fox2
24.05.2026, 05:12:41 via Wykop
  • 1338
@1-1-1-1: przyjaciółka musi się bardzo podobać tacie
  • Odpowiedz
Zopyross
Zopyross
24.05.2026, 05:35:19 via Wykop
  • 705
@1-1-1-1: taka uległość wobec córki to bardzo zły sygnał
dla syna można i trzeba się zawsze poświęcać - to twój dziedzic, twoja mała kopia i powód do dumy, wystarczy porządne wychowanie, unikanie błędów jakie samemu się popełniało i latorośl wyrasta na porządnego chłopa
a córka....zwłaszcza w dzisiejszych czasach jest spore ryzyko, że wyrośnie na roszczeniową liberałkę obracającą się wokół przybyszów z trzeciego świata z którymi będzie czynić zakusy pod kradzież
  • Odpowiedz
Minieri
Minieri
23.05.2026, 20:24:41
  • 621
Lewandowski, Valencia - Barcelona 0:1

Mirror: https://streamin.link/v/9700b4fa

#golgif #golgifpl #mecz #valencia #fcbarcelona #laliga
Minieri - Lewandowski, Valencia - Barcelona 0:1

Mirror: https://streamin.link/v/9700...

źródło: ezgif-48698e55f1588cd1

Pobierz
Minieri - Lewandowski, Valencia - Barcelona 0:1

Mirror: https://streamin.link/v/9700...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dondon
dondon
23.05.2026, 20:36:45 via Wykop
  • 439
@Minieri: Ferran w-------y bo chciał strzelić a podał XD
  • Odpowiedz
cyconiusz
cyconiusz
23.05.2026, 20:45:18 via Wykop
  • 335
@Minieri: tym samym wbija do pierwszej dziesiątki najlepszych strzelców Barcelony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
iquiet
iquiet
23.05.2026, 03:00:31
  • 388
Szkoda mi chłopa z pracy bo ma już ponad 55 lat i bierze dodatkowe soboty, żeby dorobić do wypłaty bo córki kończą technikum/liceum i mówił, że idą do Warszawy studiować i trzeba im dać na wynajem mieszkania itd..
Szkoda mi chłopa bo chłop już starszy, trochę i chory, zapierdziela dodatkowo a córki pewnie będą się bawić po klubach.. No ale co zrobisz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bill_Kilgore
Bill_Kilgore
23.05.2026, 03:46:41 via Wykop
  • 559
@iquiet: dzieci same na świat się nie pchały, trzeba im pomagać ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
NaturaRerum
NaturaRerum
NaturaRerum
23.05.2026, 05:01:31 via iOS
  • 346
@iquiet: gosc zapiernicza a byc moze corki beda studiowac europeistyke/psychologie/pedagogike…
  • Odpowiedz
CalibraTeam
CalibraTeam
22.05.2026, 17:06:19
  • 262
Wysłałem około 40 CV przez ostatnie 2 miesiące i nikt nie zadzwonił

#przegryw
CalibraTeam - Wysłałem około 40 CV przez ostatnie 2 miesiące i nikt nie zadzwonił 

#...

źródło: polibuda_inzynierek

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arvin
Arvin
22.05.2026, 17:09:25 via Wykop
  • 111
@CalibraTeam: Nie warto było robic nic. Nie liczy się to co potrafisz, tylko to kogo znasz. Dynamina ehh
  • Odpowiedz
Szczur_w_Koronie
Szczur_w_Koronie
22.05.2026, 17:54:55 via Android
  • 69
@Arvin: Trochę tak, ale jeśli coś potrafisz to też prace dostaniesz, bo ktoś musi robić na tych co nie potrafią nic i robią dzięki rodzinie, albo kumplowi.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 65
  • Strona 1 z 65
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 17.07.2024

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 31.05.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking