Powie mi ktoś czy LOR żyje i w jakim jest stanie? Dodali jakieś tryby? Czy warto wrócić?
Pamiętam jak uciekałem z tej gry, bo głowa mi parowała jak na ekranie ładowania widziałem 2/3 gier Azira xD
#lor #legendsofruneterra
Pamiętam jak uciekałem z tej gry, bo głowa mi parowała jak na ekranie ładowania widziałem 2/3 gier Azira xD
#lor #legendsofruneterra




![Moja gra trafiła na steam [Walter Adventure]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/1f99489325c18b5e0bad5571f3830b8556a8dc4933b2583d41d6b56b9978f94d,w220h142.png)











Uprzedzam odpowiedzi - pozdro poćwicz, niby tak, nie jestem jakimś carry z challengera ale no patrząc na statystyki z teamu