Zna ktoś jakiś poradnik sprawdzony stricte odnośnie teamfightów jako adc? Gram sobie z kumplami aramy w czwórkę. Oni mają konta po 10 lat, ja dopiero zacząłem. Zauważyłem, że jak wylosuje mi adc, to jest lipa, a chciałbym nauczyć się nimi grać. Kompletnie nie ogarniam jak się ustawić i co robić, żeby być przydatnym. Zazwyczaj kończy się tak, że w sekundę tracę 3/4 HP i albo się w---------m, albo cipcze gdzieś za wierzą.

Danzuo













