Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
csNE

csNE

Dołączył 8 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3851
  • Znaleziska 142
  • Mikroblog 3709
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6
csNE
csNE 21.06.2026, 12:22:23
  • 0
Czy jezeli wyjde w trakie meczu bo juz nie bede mial punktów na czolg, to dostane tyle samo expa i kasy jak sie skonczy bitwa czy jakbym został do konca?
#warthunder
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

csNE
csNE
Autor
21.06.2026, 20:02:16 via Wykop
  • 0
@Drmscape2: wow, czy ja naprawde zadałem takie trudne pytanie?
  • Odpowiedz
csNE
csNE
Autor
22.06.2026, 05:30:07 via Wykop
  • 0
@Drmscape2: to ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem xD pewne matury z polaka nie zdałeś. Zapytałem się czy jezeli wyjdę podczas trwającej bitwy to dostane takie samo wynagrodzenie jakbym został do końca ale już nie grając. A nie pytałem się za co się dostaję expa i kasę...
Zresztą, te twoje nijakie ,, tak" już świadczy o twoim lekkim ten teges
  • Odpowiedz
csNE
csNE
Autor
22.06.2026, 09:46:17 via Wykop
  • 0
@Drmscape2: zapomnialem ze ten kolega wyzej któremu usunalem post tak mi odpowedział.
No nie potrafisz poprawnie odpowiedziec na pytanie, ale juz ci pomoge bo widze ze masz duzy problem i zawziecie idziesz w zaparte.
Tak brzmiała by normalna odpowiedz:
Jezeli zakonczyłes bitwe w wyniku wszystkich zniszczonych pojazdów, mimo że ona nadal trwa. Gdy wrócisz do hangaru dostaniesz część zapłaty za bitwe w postaci EXPA i kasy, a reszte dopiero po
  • Odpowiedz
csNE
csNE
Autor
22.06.2026, 10:27:35 via Wykop
  • 0
@Drmscape2: ty jestes wyznawca tuska? Przeglądnąłem twoje wpisy. Tak cos czułem, wy macie niedoje*anie mózgowe, i uposledzenie w stopniu wyzszym. Z taka sama ameba umysłowo niestety musze przebywac w pracy. Wy macie tak zryte berety ta tvnowska propaganda ze potem pier*olicie takie brednie a potem sie dziwicie ze ktos nie wie o co wam chodzi xDDD
A jak sie wam powie ze cos zle zrobiliscie albo powiedzieliscie to dostajecie wscieklizny
  • Odpowiedz
csNE
csNE
Autor
przedwczoraj, 10:14:13 via Wykop
  • 0
@tomasz-jedon: nie bede usuwał, niech ludzie widzą nędzny obraz upośledzenia pełowego delikwenta
  • Odpowiedz
csNE
csNE przedwczoraj, 09:48:56
  • 1
Pierwszy nieudany nuke na top tierze. Ale za to jaki cover, jak miło :D Szkoda ze nie było tylu chetnych zeby zajmowac capy...
#warthunder
csNE - Pierwszy nieudany nuke na top tierze. Ale za to jaki cover, jak miło :D Szkoda...

źródło: shot 2026.06.23 11.47.54

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

csNE
csNE przedwczoraj, 08:09:58
  • 1
Ktos wie jak to wyłączyc? Kiedys kliknałem komunikat w hangarze i prawdopodobnie to właczyłem. Wplywa to w jakims stopniu w ogóle na gre?
#warthunder
csNE - Ktos wie jak to wyłączyc? Kiedys kliknałem komunikat w hangarze i prawdopodobn...

źródło: 1111

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

csNE
csNE
Autor
przedwczoraj, 09:27:28 via Wykop
  • 0
@Pshybysz: ok
  • Odpowiedz

1555

Hanflarz samochoów oburzony pytaniem o vin i nr rej.

Hanflarz samochoów oburzony pytaniem o vin i nr rej.

Handlarz samochodów oburzony, że ktoś chce sprawdzić numer vin i tablice. Wyzywa od buraków itp. Reklamuje się jako elitarny klub miłośników aut.

Kowalm2
z
x.com
dodany: 19.06.2026, 11:41:11
  • 143
  • #
    januszebiznesu
  • #
    samochody
  • #
    kupujzwykopem
  • #
    motoryzacja
  • #
    auta
csNE
csNE 19.06.2026, 17:36:00 via Wykop
  • 5
Dlatego ja kupiłem auto z salonu. Ja doskonale wiem że gówna sie nie kupuje z komisów
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

csNE
csNE 20.06.2026, 11:34:16 via Wykop
  • 0
@eSUBA94: @JohnVanClouds ale wy piszecie o autach używanych z salonu od dealera? Jeżeli tak to wiadomo że zdarzają się wtopy takie same badz nieco mniej gorsze aniżeli w komisach
csNE
csNE 19.06.2026, 17:30:58
  • 0
Tak sie dzieje gdy odpale boosta na expa czy kase. Albo tez up tier lubi losowac ...
#warthunder
csNE - Tak sie dzieje gdy odpale boosta na expa czy kase. Albo tez up tier lubi losow...

źródło: xddd

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

csNE
csNE 18.06.2026, 15:18:31
  • 0
Widze ze serwery w tej grze juz sa coraz w gorszym stanie, celuje w goscia- strzelam w ziemie. Gosc nie odwroci do mnie lufy w pełni i strzela do mnie pierwszy. Co sie dzieje z ta gra...
#warthunder
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fotelbujany
fotelbujany
20.06.2026, 11:16:15 via Wykop
  • 0
@csNE: trzeba więcej złotych orłów kupować bo ślimakowemu chomikowi się pasza kończy, a przecież oni nie będą do interesu dokładać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
csNE
csNE 17.06.2026, 14:24:05
  • 0
Nie wiem co za wybryki natury grają w te gre, ze ciagle gdy gram helikopterem jestem zabijany przez Ozelota który sobie jezdzi po miescie. No przeciez to jest patologia. Jak mozna takim gównem jezdzic po srodku mapy i strzelac do kogos xD
#warthunder
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

csNE
csNE 15.06.2026, 18:03:40
  • 3
Na internecie piszą że ruskie bias, a tu własnie niemcy są tymi najbardziej OP odkąd gram w tę gre...
Chłop umiera dopiero za 6 strzałem, w kiedy to gdybym był na jego miejscu moim czołgiem, to on by mnie zdjął za pierwszym
#warthunder
csNE - Na internecie piszą że ruskie bias, a tu własnie niemcy są tymi najbardziej OP...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

csNE
csNE
Autor
15.06.2026, 18:18:58 via Wykop
  • 0
@walokid: chyba juz wiem którą nastepna nacje bede robil gdy skoncze ruskich. Mialem robic chiny, ale z obserwacji chyba wybiore niemcy
  • Odpowiedz
csNE
csNE
Autor
16.06.2026, 12:35:15 via Wykop
  • 0
@SzlachcicPolny: no nie dziwne skoro nie każdy leopard jest taki sam. Rzadko kiedy udaje mi się w ogóle zabić go na strzał. Raz strzele po środku wieży drugi raz przed wieża i tak czy siak jest krytyczne ale nie eliminacja...
  • Odpowiedz
csNE
csNE
Autor
16.06.2026, 14:17:57 via Wykop
  • 0
@SzlachcicPolny: chodzilo mi o to że ciężej mi zabic te leopardy z br 10.7+ aniżeli z tych nizszych. I nie zabilem go dzieki temu ze jechalem do przodu to mi sie celownik ruszyl, tylko ja mam mózg i pomyslałem ze moze trzeba troche strzelic w lewo. W sumie oddałem 3 strzaly, z czego ten pierwszy to byl w trakcie ruchu i myslalem ze we mnie celuje takze chcialem szybko strzelic.
  • Odpowiedz
csNE
csNE
Autor
17.06.2026, 00:08:14 via Wykop
  • 1
@Pshybysz: no z tym zamkiem działa to masz rację. A fenonemenem dla mnie jest ten mini gun, jaki maja leopardy na wieży. Który w kilka sekund z zniszczy ci gąsienice i działo. Co to za kaliber w ogóle? Efektywniejszy niż ten z obj 268 albo su 122
  • Odpowiedz
bonpensiero
bonpensiero
15.06.2026, 01:08:45
  • 1403
Idiokracja wyprzedziła rzeczywistość xD
#ufc #trump #usa
bonpensiero - Idiokracja wyprzedziła rzeczywistość xD
#ufc #trump #usa

źródło: 1000016905

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

csNE
csNE 15.06.2026, 18:14:24 via Wykop
  • 0
@wolny_kot: pazdziernik 2027, zobaczymy jak pójdzie folksdojczowi, DAS IST BERLIN
  • Odpowiedz
csNE
csNE 14.06.2026, 12:54:58
  • 2
Gdy jakis frajer próbuje ci zestrzelić nuke
#warthunder
csNE - Gdy jakis frajer próbuje ci zestrzelić nuke 
#warthunder
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

csNE
csNE 07.06.2026, 15:57:04
  • 1
Pierwszy udany nuke na up tierze
#warthunder
csNE - Pierwszy udany nuke na up tierze
#warthunder

źródło: shot 2026.06.07 17.56.19

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

csNE
csNE 06.06.2026, 09:51:01
  • 0
Tradycyjnie
#warthunder
csNE - Tradycyjnie
#warthunder

źródło: .....png

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

csNE
csNE 02.06.2026, 10:19:49
  • 2
Szkoda ze bez boostera
#warthunder
csNE - Szkoda ze bez boostera 
#warthunder

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

csNE
csNE 01.06.2026, 09:54:17
  • 0
Zauwazyłem ze dostaje o wiele czesciej mapy na których mi słabiej idzie, i jeszcze te duże. Co za gra..
#warthunder
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

csNE
csNE
Autor
02.06.2026, 04:49:00 via Wykop
  • 1
@StaraSzopa: z tym dislike to jeszcze muszę spojrzeć bo to jest faktycznie nadal dostępne jak i również zbanowanie, ale ban tylko jednej mapy.
Nie brałem pod uwagę że ocena mapy może zmniejszyć jej szanse na wylosowanie.
  • Odpowiedz
csNE
csNE 31.05.2026, 08:24:25
  • 0
ktos mi wytlumaczy dlaczego czolg PUMA VTJF ma god mode?
#warthunder
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

csNE
csNE
Autor
01.06.2026, 09:14:56 via Wykop
  • 0
@Pshybysz: no a 454 peny nie przebija leopardów z 10.7 od frontu w wieże...
  • Odpowiedz
adi0
adi0
25.05.2026, 20:22:00
  • 546
Telewizja dla debili od jeszcze większych debili

#tvpis #tvpiscodzienny #zarublika #tvrepublika #bekazprawakow #bekazpisu
adi0 - Telewizja dla debili od jeszcze większych debili 

#tvpis #tvpiscodzienny #zar...

źródło: 1000075756

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

csNE
csNE 26.05.2026, 15:58:22 via Wykop
  • 0
@adi0: tvn dla debili, umysłowo chorych trzeba podkreslic, bo to wazne
  • Odpowiedz
csNE
csNE 26.05.2026, 14:57:39
  • 0
Dzis aktualizalem sterownki karty graficznej nvidii i po odpaleniu gry mialem 15 fps w menu i w grze. Poczytałem na necie ze trzeba zmienic na directX 11, i pomoglo. Ktos wie czemu tak sie dzieje?
#warthunder
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzlachcicPolny
SzlachcicPolny
26.05.2026, 15:08:08 via Wykop
  • 0
@csNE: bo ta gra jest s---------a
  • Odpowiedz
csNE
csNE 17.05.2026, 16:59:56
  • 1
Który tryb jest lepszy pod expa, PvE czy symulacyjny dla helikopterów? Grałem dzisiaj pare PvE i trzeba poświęcic ponad 30 min. Z tym ze ja gram ruskimi na 9.7 stockowymi. Także nie zbieram nie wiadomo ile tych pkt i otrzymuje zaledwie kilka tysięcy expa. Ponizej 10k.
Zazwyczaj potrzebuje 2 dobrych gier z okolo 1k punktów by zbadac te wczesne moduły w modyfikacjach. Jakies rady jak szybciej expic? Jestem stockowy. (Chodzi mi o
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

csNE
csNE
Autor
17.05.2026, 18:47:09 via Wykop
  • 2
@zielonykszak: jak narazie to mnie irytują apache z tymi swoimi agm hellfire. I to oni są zazwyczaj pierwsi w tabeli
  • Odpowiedz
csNE
csNE
Autor
18.05.2026, 08:10:52 via Wykop
  • 1
@SzlachcicPolny: ale grasz pve czy symulator? I pytanie czy na symulatorze odnawiają się same pociski czy trzeba wylądować. Bo na pve się odnawiaja
  • Odpowiedz
csNE
csNE 17.05.2026, 11:02:02
  • 1
Z botami w druzynie trzeba sobie radzic atomówką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#warthunder
csNE - Z botami w druzynie trzeba sobie radzic atomówką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#warthunder

źródło: shot 2026.05.17 13.00.33

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

csNE
csNE 16.05.2026, 15:50:04
  • 1
Czy to jest jakis bug czy po prostu moj komputer jest szybszy niz odczyt serwera? Jak strzelam w enemy, armata mi sie ruszy, widac dym i slychac dzwiek. A moj pocisk nie dociera i przeciwnik mnie szybciej zabija. O co z tym chodzi ?!
#warthunder
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

csNE
csNE
Autor
16.05.2026, 16:28:06 via Wykop
  • 1
@qew12: nie mam lagów tylko własnie mi dziwila ta sytuacja z tą animacja itd a mimo to moj pocisk w ogole nie wylecial z lufy. W kazdym razie z mojej perspektywy wyglądalo to tak że ja strzelilem pol sekundy wczesniej a mimo to zginąłem ja. Z perspektywy przeciwnika pewnie ja w ogole nie strzelilem a on mnie po prostu zabil
  • Odpowiedz
csNE
csNE
Autor
16.05.2026, 17:16:23 via Wykop
  • 1
@Leel00: ponizej 50
  • Odpowiedz
csNE
csNE
Autor
16.05.2026, 17:21:12 via Wykop
  • 1
@Leel00: po prostu maja ujowe serwery, to nie cs
  • Odpowiedz
csNE
csNE
Autor
16.05.2026, 17:36:37 via Wykop
  • 1
@Leel00: ta gra jest czasami tak poyebana, strzelilem przed chwila grajac t72b w bok wiezy kpz z 9.3 br, lekkie uszkodzenie mu zadalem i zranilem zaloganta, on odwrocil wieze i mnie zabil pozdro
  • Odpowiedz
csNE
csNE
Autor
16.05.2026, 18:32:47 via Wykop
  • 1
@StaraSzopa: niestety ale wyłączyłem grę, a jak potem odpaliłem i chciałem wlaczyc powtórkę to pisalo ,,nie znaleziono". Tak jakby powtórki można było oglądać tylko na aktualnej sesji
  • Odpowiedz
csNE
csNE
Autor
17.05.2026, 08:17:57 via Wykop
  • 1
@StaraSzopa: @SzlachcicPolny dzieki, ogarnałem. I przyznam szczerze ze to co zobaczylem na powtorce z tego serwera to mnie bardzo zaskoczylo. Z mojej perspektywy podczas gry bylo zupelnie inaczej... Na filmiku moja lufa zwariowala, tak jakbym mial laga.
A w momencie gdy ta lufa sie tak mixowala, to ja podczas gry pamietam że zdązyłem ustawic celownik po srodku czolgu enemy i strzelic i zaraz ja dostałem strzał.
csNE - @StaraSzopa: @SzlachcicPolny dzieki, ogarnałem. I przyznam szczerze ze to co z...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 29.06.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 02.08.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking