Awansowałam do P4, miałam 1LP i przegrałam grę. Teraz mam 0. Czy jak przegram kolejną grę to spadnę z powrotem do golda czy jeszcze mam taryfę ulgową? #leagueoflegends
@Sijabka: nie spadniesz, wejdź w swój profil i tam pod ranga jak będzie zbliżał się spadek podświetli ci na żółto, a jak będzie jedna/dwie gry do spadku na czerwono jak jesteś pierwszy raz w nowej randze to jest chyba 10 gier zapasu do spadku
#leagueoflegends serio Rito nie może dać tych świezych kont żeby zaczynały od irou/bronza bo to się robi nudne na p1/p2 że nie da się dalej wyjść bo dostajesz co chwile jakiegoś dzieciaka który kupił konto i rundownuje gierki.
@Shever: Problem z tymi kontami jest imo niestety bardzo złożony. Gdyby nie było do kupienia kont i zaczęło by się to mityczne banowanie liga nie była by tak popularna, bo gracze by po prostu nie wracali. Ban dzisiaj nie ma najmniejszego sensu bo gracze nie są przywiązani do kont. Konto bez skinów nie ma żadnej wartości dla gracza i ta pula skinów i tak musi być pokaźna żeby coś znaczyła,
@ruda_stuleja: nie wiem czy jest jakikolwiek sens grania enchantera poniżej platyny (bez duo), nie widze sensu w tarczowaniu brązowego adc wyjść można wszystkim no ale nami to mocne utrudnienie imo
Czy jak kupię z mitycznego sklepu „Serphine Oceanicznych Pieśni (Prestiżowa)” to dostaje od razu skina i tą barwę prestiżową czy samą barwę bez skina? #leagueoflegends
@Oskins: A oni coś zmieniali w prestiżowych skinach? Pamiętam, że skin i jego prestiżowa wersja to były dwa osobne skiny w sensie prestiż nie był chromą
@vincivinci123: teraz jeszcze elegancko obserwuj jak u oponentów składzie będą stali bywalce diamentu a u ciebie w lesie Maciek który od kiedy zwiększyli punktacje pierwszy raz wyszedł z silvera/golda i sam nie wie co robi w tym lobby więc pokręci się na krabie pod 0/2 w 6 minucie i cyk -30 w 15 minucie gierki a nawet od momentu w którym zaakceptowałeś tę grę
@Towarzysz_Pawulon: kolejne snowballowe kupsko które albo robi 10/0 albo 0/10 no i kolejna postać która lubi się z botrkiem który sprawia mi ból na sam jego widok + ile można tej samej mechaniki lotu przez pół mapy na r xD lepiej by tego useless timoszka reworkowali
Jakim cudem taki Garen jest S tier choćby dla low elo? Przecież to postać, którą się kontruje na każdym kroku i jest useless late game nawet jako tank. W 1v1 pada z Dariusem, a Darius pada z postaciami takimi jak Naafiri, Nasus, Vladimir. #leagueoflegends #gry #gryonline
@robert-kuzba: No ale ten Garen zawsze będzie 10 razy bardziej użyteczny od timoszka i 90% gier się skończy zanim Vladimir wyskaluje No i jeśli mowa o linii garen vs vlad no to przecież garenzo go zjada od początku wlatując jak nienormalny człowiek
@robert-kuzba nie no chłopak nic tam nie montażował tylko na op gg jak nie odnowi nikt danych twojego konta to ranga z kiedyś tam wyskakuje a ty jak chcesz climbować to nie wybieraj nasusa ani vladimira bo 5 lat sie skalują a średnia czasu twoich gier na oko wynosi jakieś 20-25 minut
@monox12: Żeby wyciągać jak największy % z możliwości postaci stawiam w ciemno na Lee Sina i Azira Półka niżej Kalista, Riven i Singed bo mniej skomplikowane mechanicznie ale wymagają dużego ogrania i doświadczenia, a różnica między mainami a randomowymi jest kolosalna Zresztą jak widze Singeda który nie proxuje to wiem, że tę grę gramy w 4
Nie feedujący bot to chyba eufemizm. Na wyższym elo też się dzieją takie cyrki że bot co drugi mecz robi 0/20? Kiszę się w G3 i mam ciągle wygraną i potem porażkę bo bot pajacuje xD #leagueoflegends
@kacpervfr: No ale AP na ADC to nie żadne odkrycie roku xD Karthus lvl 1 już leci w ciebie jak jakiś nienormalny człowiek i rundownuje każdego adc SS obejmuje od diamentu w górę jednak na niższych rangach jedynie Swain zwalnia miejsce dla Ziggsa lub Nilah no ale z niej to też taki adc nie adc i tak sie od jakiegoś roku jak nie więcej na tym bocie nieciekawie dzieje Po
@Mega_Smieszek: No ale dlaczego ty krzyczysz na chłopa który jest bronzem/silverem i cieszy się z wycarrowania gierki? Daj mu się pocieszyć I o jakich counterpickach w bronzie mowa xD Przecież tam jest jeden wielki coinflip kto wygra linie
Cześć, chcialabym kupić mojej przyjaciółce, maniaczce LOL-a do głównego prezentu urodzinowego prezent w lolu czyli żeby mogła sobie w grze kupić coś fajnego.
Nie znam się kompletnie na lolu - widziałam karty prepaid, ale nie wiem jakiej wysokości doładowanie kupić żeby miała trochę radości? Czy jest jakiś lepszy pomysł niż karta prepaid, na przykład bezpośrednie przekazania takiego doładowania w grze? Znajdę kogoś kto mógłby to zrobić
#leagueoflegends
jak jesteś pierwszy raz w nowej randze to jest chyba 10 gier zapasu do spadku