Zamiast profesjonalnej, doraźnej pomocy, pobity w szkolnej toalecie 14-latek, do szpitala pojechał z rodzicami. Chwilę później leżał już na stole operacyjnym. Miał pękniętą czaszkę.
Wszystko wskazuje na to, że na zdjęciach satelitarnych wykonanych z orbity Marsa udało się już znaleźć zaginiony europejski lądownik Schiaparelli sondy kosmicznej ExoMars.
Jak wpadniesz na pomysł robienia dziecka to masz tu gotowy scenariusz życia.
1. Dzieciństwo, pełne płaczu, zakazów. 2. Młodość to z-------l w szkole, stres, obowiazki. 3. Praca, przeklęty trud zaspakajania pierwotnych potrzeb i tak 40lat wstawania rano i z-----------a. N a weekend tylko zapić lub zaćpać by wygasić chwilowo egzystencjalne myśli. 4. Bądź pewien że w międzyczasie będą umierać twoi bliscy.
Cześć! Oto zapowiedziane w tym wpisie AMA na temat pracy w RTV Euro AGD oraz ich oferty dla klientów / poziomu obsługi. Zapraszam do zadawania pytań, jednakże zastrzegam sobie prawo do nieodpowiadania na takie, które mogłyby...
@MagnaPomerania: Heh dobre AMA. A tak ku woli jasności kupiłem pralkę na WZ jest taki numer 1013618. Czyli co to znaczy oszukujo mnie czy nie? Zawsze musi być końcówka 0iLiczba?
@basssiok: Hmm czyli cały ten kod plu jest widoczny tylko na kartach w sklepie na WZ'tkach już nie? Trudno się nie dowiem ale następnym razem już wiem na co zwracać uwagę
@osters: No sam doświadczyłem takiej reakcji. Pracuje ze mną też taki jeden śmieszek. Ciągle jakieś żarciki ręka bądź noga zawinięta w szmatę że niby coś mu spadło czy uj wie co. Aż tu pewnego dnia ciął detal na pile taśmowej i jakoś tak nie fortunnie złapał że mu wciągło rekę i kawałek palca sobie u----ł... Na warsztacie ze 12 osób i wszyscy heheszki i komentarze typu "Maciek z klanu nie
Cholera jak mi dzisiaj na sercu ciepło. Polska odpadła z #euro16 a w gazetach,tv,radio tylko same pochwały i podziękowania. Nie ma hejtu(przynajmniej się nie spotkałem) na drużynę. Są same superlatywy. Jak mi się to podoba. Nawet u mnie w pracy większość malkontentów wszczymóje ryj i chwali. Brawo Polska. Brawo Polacy. Jestem z NAS cholernie dumny!!!!
@sypazrw: Ze mną pracuje taki prawdziwy malkontent ciągle narzekanie na ekstraklasę na reprezentacje. I dzisiaj też marudził że mogli wygrać tyle okazji już mi się zbierało na atak niczym Pazdam na nogi Krystyny gdy ten na końcu odpalił "ale wstydu nie ma grali ładnie"...
Mrki, w jakim czasie przed końcem umowy OC na fure przedłuża się automarycznie? Bo niedługo mi się kończy i nie wiem czy nie muszę przypomnieć sobie o tym odpowiednio wcześnie.
@witek94: Ogolnie ubezpieczenia OC podrożały. Komisja nadzoru finansowego się ponoć d------a do ubezpieczycieli ze są ciągle pod kreska. I teraz maja sie poprawić i przynajmniej wyjsc na zero. A tak naprawdę pewnie kolejny pretekst żeby więcej z naszej kieszeni wyciągnąć.
Awaryjnść dużo mniejsza niz 156 w środku stosunkowo mało miejsca choć bardzo wygodne są fotele. Bagażnik rownież jeden z mniejszych w klasie. Silnik 2,4 rakieta i jako że pięciocylindrowy dźwięk ma dużo przyjemniejszy niz 1.9. Tylko trzeba uważać na miskę olejową bo jest bardzo nisko ziemi. Ogólnie świetne auto znajomy miał sobie chwalił pare razy zdążyło mi sie prowadzić i też się zakochalem.
źródło: comment_PD347lRjQpkS8Cy1uqp8guWWl7vgIOCv.jpg
Pobierz