Wpis z mikrobloga

Cholera jak mi dzisiaj na sercu ciepło. Polska odpadła z #euro16 a w gazetach,tv,radio tylko same pochwały i podziękowania. Nie ma hejtu(przynajmniej się nie spotkałem) na drużynę. Są same superlatywy. Jak mi się to podoba. Nawet u mnie w pracy większość malkontentów wszczymóje ryj i chwali. Brawo Polska. Brawo Polacy. Jestem z NAS cholernie dumny!!!!
  • 16
  • Odpowiedz
@sypazrw widać światło w tunelu. Miła odmiana po 3 meczach i do domu. Dlaczego ktoś miałby hejtować? Jeśli ktoś ich mimo wszystko teraz hejtuje to jest kompletnym ignorantem. :-) ja sam nogi nie lubię i nie oglądam ale widać że chłopaki coś zmienili i jest szansa na lepsze :-)
  • Odpowiedz
@Judasz_: @sypazrw: @gerard-kowalski: ale prawda jest taka że przegrali zawody - trudno, ale przegrana nie zmienia faktu ze #!$%@? kawał #!$%@? roboty o którą nikt by ich nie podejrzewał nigdy, w tym meczy nie było gry ostatniej szansy, o honor na tym euro był piękny pokaz zespołowej i względnie uporządkowanej gry, teraz pozostaje nam czekać na to co pokarzą w eliminacjach do MŚ, a przy tym co teraz nam
  • Odpowiedz
@sypazrw: Ze mną pracuje taki prawdziwy malkontent ciągle narzekanie na ekstraklasę na reprezentacje. I dzisiaj też marudził że mogli wygrać tyle okazji już mi się zbierało na atak niczym Pazdam na nogi Krystyny gdy ten na końcu odpalił "ale wstydu nie ma grali ładnie"...
  • Odpowiedz