Wpis z mikrobloga

Awaryjnść dużo mniejsza niz 156 w środku stosunkowo mało miejsca choć bardzo wygodne są fotele. Bagażnik rownież jeden z mniejszych w klasie. Silnik 2,4 rakieta i jako że pięciocylindrowy dźwięk ma dużo przyjemniejszy niz 1.9. Tylko trzeba uważać na miskę olejową bo jest bardzo nisko ziemi. Ogólnie świetne auto znajomy miał sobie chwalił pare razy zdążyło mi sie prowadzić i też się zakochalem.
@kowzan: 2.4 to w sumie 1.9 powiększone o dodatkowy cylinder. Fajna, w miarę elastyczna jednostka i jak nie wpadnie w Alfoidozę (kup zadbaną), to będzie jeździć.

Standardowe usterki w tym aucie to dpf, egr. Standardowo jak to u fiata - nie zaleca się zakupu auta z początku produkcji - uczą się na klientach ( ͡º ͜ʖ͡º)
@kowzan: Już dawno miałem Ci polecić ten samochód ale byłeś anty FWD ;) 2.4 JTD to bardzo chwalony silnik, do tego fajnie jak na diesla brzmiący. Polecam jeszcze 1.8 TBi, 200PS, też świetny ale benzyniak, idealny wręcz do 159. 2.0 JTD również daje rade jako daily.

Awaryjność 159 jest jest bardzo ok. Mam taką 1.9 JTD w rodzinie i nie sprawia znaczących problemów. Czasem jakaś duperelka poleci (ostatnio centralka od zamka).
Pobierz Andrzej_K - @kowzan: Już dawno miałem Ci polecić ten samochód ale byłeś anty FWD ;) 2...
źródło: comment_BEHQ0N1pvp2KK6N4gQpmYL7P2xBy9f04.jpg
@kowzan: Cumplu to auto z Vectrą, poza niektórymi silnikami, nie ma chyba nic wspólnego. Zawias, hamulce, układ kierowniczy to zupełnie inna bajka. Do tego jakość materiałów wewnątrz z innej galaktyki.