Wpis z mikrobloga

Mrki, w jakim czasie przed końcem umowy OC na fure przedłuża się automarycznie? Bo niedługo mi się kończy i nie wiem czy nie muszę przypomnieć sobie o tym odpowiednio wcześnie.
  • 9
@witek94: Teraz zmienił się sposób zapłaty. Jeśli chcesz wziąć na dwie raty po pół roku to musisz mieć konto bankowe z którego sami pobiorą sobie kasę, a jeśli nie to możesz zapłacić całość od ręki gotówką.
@witek94: wczoraj kupowałem nowa polisę i na stronie starego ubezpieczyciela (Allianz) jest napisane że najpóźniej 24h przed rozpoczęciem nowej polisy musisz zgłosić chęć jej anulowania bo inaczej przedłuży się ona automatycznie o kolejny rok
@witek94: Ogolnie ubezpieczenia OC podrożały. Komisja nadzoru finansowego się ponoć #!$%@?ła do ubezpieczycieli ze są ciągle pod kreska. I teraz maja sie poprawić i przynajmniej wyjsc na zero. A tak naprawdę pewnie kolejny pretekst żeby więcej z naszej kieszeni wyciągnąć.
@kriszawada: Byłem dziś w ubezpieczalni i zeszło w dół o 150zł, podjade jeszcze jutro do PZU i zobacze co tam powiedzą. Chociaż wątpie, że będzie mniej, bo tu jest doliczona zniżka za przedłużenie OC w AXA. Ja z racji wieku i krótkiego prawka mam 1500zł do zapłaty (,)